Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.08.2007, 14:32   #11
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Cytat:
Napisał Fảlivrin
Troche wyjde z tematu, pewnie to już dawno to zauważyliście ale co tam.
Wskrzesiłam Belle i wszystko gra. Nawet w drzewie genologicznym to ta bella - zona Mortimera i dzieci. Trochę poklikałam w drzewie no i mam coś bardzo ciekawego. Bella miała brata - jakiegoś kawalera.. a ten kawaler był połączony z domem Kaliente (mąż Diny) Ciekawe Może to prowadzi do tajemnicy zniknięcia Belli wmieszaniem sie rodziny Kaliente?
Brat Belli był mężem Diny Kaliente (nawet u niej w domu jest jego urna)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.08.2007, 12:19   #12
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

hm... więc tak grzebałam we wspomnieniach nijakiego Mortimera Ćwira i znalazłam to 'Porwanie Belli przez kosmitów'. I wszystko byłoby ok, gdyby nie miał tego wspomnienia na zielono. Troszkę dziwne, że cieszy się z porwania żony. U was też tak jest?
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2007, 22:00   #13
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Cytat:
Napisał olusia1996
hm... więc tak grzebałam we wspomnieniach nijakiego Mortimera Ćwira i znalazłam to 'Porwanie Belli przez kosmitów'. I wszystko byłoby ok, gdyby nie miał tego wspomnienia na zielono. Troszkę dziwne, że cieszy się z porwania żony. U was też tak jest?
U mnie też tak jest. W sumie to może i dziwne , ale Mortimer ma aspirację Zdobywanie Wiedzy . Wydaje mi się, że wszyscy simowie z tą aspiracją cieszą się jak porwą ich albo członków ich rodziny kosmici.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2007, 19:45   #14
karo12345
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Ja raz spotkałam Bellę Ćwir, gdy grałam w Dziwnowie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2007, 17:36   #15
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Bella Ćwir z Dziwnowa, to nie jest prawdziwa Bella Tylko jej klon,na dodatek niedokładny..
avenly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2007, 20:47   #16
xTara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

To wszystko trzyma się kupy Ale - jak myślicie, czy Bella miała romans z Donem? Kilka zdjęć z jego domu i otoczenia wskazuje na to, że tak :>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2008, 15:49   #17
Cróffcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Dina i Nina mają dziadka UFO. I ten dziadek kosmita porwał Bellę, by Dina mogła ożenić się z Mortimerem. Tak mi się wydaje... I Bella zniknęła w domu Dona, bo tam właśnie wyglądała przez teleskop. Nawet jest zdjęcie w folderze Miłowa jak Bella patrz przez teleskop a obok stoi Don w jego domu. I wogóle to Bella leci sobie balonem bo tam ją ten dziadul kosmita zostawił... a ta w Dziwnowie to dla zmyłki, tamta to inny sim. To taka podróba dla zmyły nas - graczy... to zagadka Maxisa :laugh:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2008, 17:55   #18
Alisha
 
Avatar Alisha
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: >London<
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 605
Reputacja: 10
Sad Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Cytat:
Napisał kaja13 Zobacz post
wiem...wiem...takich tematów było chyba juz ze sto.ale wieksza część nie działa.dużo osób sciąga (FAŁYSZYWĄ) Belle z dziwnowa.a ona jest nie prawdziwa mozecie porównac kiedy juz bedziecie miec oryginał.

no więc tak:
-wpisujemy kod boolProp testingEnabled true(najlepiej przed wpisaniem kodu wiedzcie odrazu do rodzinki Ćwir)
-po wpisaniu kodu kliknijce na mortimera albo kasandre(na kogos dorosłego z rodziny)i z wcisniętym shiftem kliknijcie na aktywnego (dorosłego)sima i znajdzcie tam opcje "Spawn..."kliknijcie na nią
-po kliknięciu tej opcji kliknijcie jeszcze raz na opcje ale o nazwie "Tombstone of L and D"
-(pokaze nam sie nagrobek)kliknijcie na nagropku na opcje "Add Neighbor to Family..."i po kliknieciu na ta opcje poszukajcie sima o imieniu Bella.
-gotowe...macie belle (ORYGINAŁ)
-nastepnie jesli chcecie miec ją jako żone morti'ego niech on kliknie na belle (tez z wcisnietym shiftem)i niech kliknie na "wiecej..."znowu na "wiecej" i tam bedzie taka opcja o nazwie "make my sim contakt" (chyba taka )cos w tym stylu.
kliknijcie tak pare razy około 7 (z shiftem) na ta sama opcje.bedą miec po 100%kontaktu.
-potem zeby mieli miłosc (czerwone serce) to dajcie na opcje pocałuj... i wiecie ten pocaunek goracy.obejmij.flirtuj...<eghem>
-będą miec wszystko na maxa i potem (o ile nie ozeniliscie mortiego a jesli tak to zaproscie tamtego kogos i niech morti z bella pocałują sie to wtedy z głowy morti moze zerwac z tamta simką) ozencie belle z mortim i the end :smirk:

chyba pomogłam ( a jesli komus pomogłam to moge prosic o reputacje :shy: :shy: :shy: plz prooose)
EKHEM... Ma to też pewną wadę: nie zawsze dobrze działa... U mnie: Ściągnęłam Bellę, postarzałam ją boolProp'em i poszłam kupic jej i jej wnuczce ubrania. kiedy wróciłyśmy, nie wiadomo czemu wróciła tylko Łucja (wnuczka). A kiedy spojrzałam na drzewo genelogiczne (chyba źle napisałam) to...
O NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEE!!!!!!!!!!!!!!
Drzewo pokazywało że Bella... Chcecie wiedzieć??? Na pewno? Ok, mówię:
BELLA UMARŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Pomóż głodnym dzieciom!
Kto mnie jeszcze pamięta?
[img]http://i42.************/2u6cs4z.jpg[/img]
Alisha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2008, 19:09   #19
stotka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

jezu, to straszne.
chyba nie zasne dzisiaj w nocy...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2008, 21:29   #20
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bella z Miłowa poraz setny

Cytat:
Napisał stotka Zobacz post
jezu, to straszne.
chyba nie zasne dzisiaj w nocy...
lmao.....jaki sarkazm ;d
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023