Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.02.2006, 17:32   #1
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Państwo S i ich "skromność". [BRAK ZDJĘĆ]

Kurczę, nie mam weny. A musze wam ten domek przedstawić, bo dumna jestem strasznie. Dobra.
Mieszkańcy: Danusia i Staszek.

Domek z przodu.

Domek z tyłu.

Domek w nocy z przodu.

Domek w nocy z tyłu.

Rzucik.

Wejście do domku.

Przedpokój.

Gabinecik w przejściu.

Kuchnia.

Salon.

Salonowy kącik telewizyjny razem z kolekcją proporczyków z wycieczek.

Sypialnia – łoże.

Sypialnia – reszta.

Łazienka.

Weranda.

Huśtawka i kącik.


Być może coś mnie niedługo natchnie i wam tu naskrobię cud-miód-i-orzeszki opis. Wiedzcie tylko, że nazwiska nie zdradzam, bo to są moi dziadkowie w Simach

Ostatnio edytowane przez Charionette : 28.01.2015 - 09:59
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.02.2006, 17:35   #2
chili
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dobrze że jesteś dumna!
Pięknie!
10/10
 
stare 13.02.2006, 17:36   #3
Orzech
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo ładny domeczek. Bryła jest bardzo fajna .
Tylko jedno mnie zastaniawia... ale oni są nowoczesni
 
stare 13.02.2006, 17:46   #4
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mówisz o sprzętach AGD RTV?
Telewizor chyba nie jest taki nowoczesny, a pralka... wątpię, zeby gdzieś znajdowała się jakaś stara, zapyziała, polska Frania. Radyjo kultowe, idealne dla Radyja Maryja, a autko trochę gruchoczące, ale chyba chodzi
 
stare 13.02.2006, 17:52   #5
Angel com
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo ładny, na serio! Ładna bryła, kolory wewnątrz jasne,tylko odrzuciły mnie te proporczyki nad tv, no i ogród jest ciutek pustawy. Gdyby nie ten ogród i proporczyki byłoby 10/10, ale jest 9/10.Nie tak źle, uwierz mi!
 
stare 13.02.2006, 22:48   #6
konwallia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bryla - nie moj styl, ale rozumiem ze moze sie podobac i wcale tego nie neguje. Przedpokoj i gabinecik, no, to rozumiem. Beze, zawsze daja pewnej lekkosci pomieszczeniu. Duzy plus dla ciebie w tym wzgledzie. W kuchni mam male zastrzezenie do szafek, te rzezbione furtki nie pasuja do nowoczesnych krzesel. W sypialni nie pasuja mi pstrokate firanki do pasiastych tapet. Albo jedno wzorzaste albo drugie, nie ma wyjscia. Na szczescie zawsze mozna przemalowac sciany , no albo zmienic firanki aaa, no i jeszcze dywan, jesli jasne sa sciany to proponuje ciemniejszy dywan i odwrotnie. (Taki moj gust). Ogrodek potraktowany troche po macoszemu, ale rozumiem ze poczciwym dziadkom nie chce sie dlubac w ogrodzie.
 
stare 14.02.2006, 07:39   #7
Mgiełka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo fajny domek, przypadł mi do gustu i ne mam do niego żadnych zastrzeżeń. Tak więc moja ocenka, to oczywiście 10/10 (Bryła jest super!)
 
stare 14.02.2006, 08:39   #8
riannon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bryła mi sie podoba, ogólnie wnętrza też bardzo ładne.
Moja ocenka: 10/10
 
stare 14.02.2006, 11:14   #9
wacia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Podoba mi sie,wszystko jest w takim stonowanym kolororze i przyjemnie sie patrzy na ten beż.
Taki typowy 'domecek' dla emerytow cieszacych sie zyciem
9/10
Pozdrawiam ^^
 
stare 14.02.2006, 15:17   #10
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie

Ten dom Jest wymarzony dla wszystkich starych simow .Dom jest ladny zewnatrz ale powinno byc wiecej zeczy z stylu domu.W wejsciu do domku podoba mi sie ze jest duzo miejsca.Przedpokuj ladny ale zyrandol brzytki.Gabinecik ladny ale szkoda ze nie ma komputera ale dla starych simow nie potrzebny.Kuchnia nawet ladna dlatego ze kuchenka powinna byc na srodku i znowu ten sam brzytki zyrandol ale fajny jest album ze zdjeciami pewni starzy simowie ogladali zdjecia jak kiedys byli mlodzi .Bardzo mi sie podoba salon.Zawalisty jest pomysl z koncikiem salonowym .W sypialni tylko lampka kolo luzka mi sie nie podoba a tak to nawet ladny.Lazienka bardzo ladna ale zyrandol brzytki.Weranda ladna.W skali od 1/10 daje 6.5 .
The FerG jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023