Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak ocenisz to Fotostory?
6- celujące 5 33.33%
5- Bardzo fajne 0 0%
4- Dobre/Fajne 3 20.00%
3- przeciętne 3 20.00%
2- okropne 1 6.67%
1- strach się bac 3 20.00%
Głosujących: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.02.2006, 16:45   #1
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Zagubieni we własnym umyśle:Wielka tragedia

Zagubieni we własnym umyśle: Wielka tragedia


„Nikt nie jest idealny- pamiętaj o tym, nie każde czerwone jabłko jest dobre”

Plakat:

Oto moje kolejne fotostory. Jest bardziej dojrzalsze i bardziej współczesne. Podobne jak telenowela, no wiecie z każdym coś się dzieje i przerywam w najważniejszej chwili.
Nie do wiary.. Po raz kolejny odważyłam się coś napisać. Wiem ,że nie zakryje dawnych śladów i moich wiecznych błędów, które są nie do poprawienia. Wstydzę się, że tak obaliłam siebie.
Parę razy myślałam, żeby zostawić to FS i nie dawać, ale tyle pracy. Wiem, że to nie jest wcale takie super oceniać FS jakiejś trzynastolatki która nie potrafi pisać, choć mówi, że się starała. Wiecie… Chcę pomocy od Was! Sama sobie nie poradzę. Wiem, nie jestem ideałem, ideałów nie ma. Nie potrafię wspaniale pisać, ale chcę… Wiem ,że może niektórzy sądzą, że ja zaśmiecam forum. Myślcie co chcecie. Przecież to moje życie i moje ośmieszanie się. No cóż, prezentuję moje fotostory… Chciałabym zrobić, żeby była również druga część 2 Ale zobaczymy.. Ale to już wy oceńcie. Fotostory Marzenie nie może być kontynuowane, ponieważ od wakacji mój brat zaczął od nowa robić system i wszystkie inne. Chciałam je dokończyć, miałam już wszystko napisane tylko zrobić zdjęcia. No ale cóż… Dobra koniec , czytajcie.
W sumie to sądzę ,że to FS będzie miało więcej częściej i w ogóle
A tak w ogóle to dziękuje, że odważyliście to czytać. Glosujcie w sądzie, komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie.
Przede wszystkim chciałabym podziękować- wszystkim osobą, które kiedyś mnie krytykowały oraz komentujących i czytających.
No to przedstawiam moje kolejne fotostory! Miłego czytania!

PS: Odcinki nie będą co dziennie! Będą co dwa, trzy dni. W weekend mogą być dziennie. Nie poganiać mnie!


Przedstawienie postaci - poniżej
Odcinek 1
Odcinek 2
Odcinek 3
Odcinek 4
Odcinek 5

Przedstawienie postaci

Leżąc na trawie wspominała czasy dzieciństwa i ile jeszcze przed sobą ma. Jej imię brzmiało Anabel, choć wołali na nią Ana. Miała długie blond włosy i niebieskie oczy. Z uśmiechem patrzała na świat.
Nie widziała u ludzi wad, jedynie zalety. Nie wytykała błędów i łatwo wybaczała. Marząc o prawdziwej miłości i o wspaniałej przeszłości można marzyć całymi dniami, lecz żeby coś osiągnąć trzeba się zapracować, a nawet poświęcić swój „cenny” czas.


Ten zaś całe życie wkładał w siłę, sądząc że to go uratuje przed tymi złymi. Cały czas trzyma się myśli, że nauka nie jest najważniejsza i to ,że jego rodzice są bardzo bogaci i przyjmie po nich majątek nie musi w ogóle się uczyć, wręcz przeciwnie- leniuchować. Rodzice mieli spór z jego imieniem, aż w końcu uznali iż imię musi nosić po wspaniałym świętej pamięci dziadku- Sit.


Zdruzgotana matka, która ma wielkie serce, siły i jest gotowa poświęcić całe swoje życie całej rodzinie. Kochająca i uczuciowa Andrea.


Pracowity mąż Hubert nazywany przez żonę „Udomowiony kurczak”, który oddał by każdemu wszystko co ma, a sobie zostawił nic.


Egoistyczna i zbyt pewna siebie Luiza, sądząca że „zjadła wszystkie rozumy” , choć tak nie jest. Nie jest ani ideałem, ani najmądrzejsza. Ma się za kogoś kim nie jest. Chce być sławna, a z mężem jest dla pieniędzy.


Zakochany po uszy Syrgiusz, który chce dać swojej żonie wszystko, a swojemu synowi zapewnić wspaniałą przyszłość. Choć nigdy nie jest po jego myśli. Nigdy mu się nie znudzi jego żona-tak twierdzi.


Wtrącający się i wymagający Tol, który uważa, że jego zdanie jest najważniejsze. Mawia, że te czasy to pestka w porównaniu z jego przeszłością.


Uczuciowa i delikatna Helena. Kocha zapachy róż i chce się oddać wiatrowi. Godna przyjaciółka Anabel. Jest zbyt sprytna na swój wiek.


Męczący i leniwy Dawid. Uważa, że jesteśmy wszyscy tylko ludźmi i nie można zbyt dużo od nas wymagać. Kocha dobrze zjeść.


Bardzo uczciwa i pewna siebie Marta. Kocha gotować, ale nie znosi prosić swoich dzieci o pomoc.


Tolerancyjny i spokojny Edi. Sądzi, że ma całkowitą władze nad swoimi dziećmi.. błąd..



Uporczywa i złośliwa Natalia która wybiera sobie sama przyjaciół i uważa że zasługuje na najlepszych.


Obojętny i zdruzgotany Adam- poszukujący miłości każdej płci…


Wszyscy mieszkają w małej mieścinie. Nie leży na mapie, jest gdzieś w dolinie. Nosi nazwę „Ito”. Wielu tam się wychowało i wielu pochowało. Akcja toczy się również w mieście „Czeko”.
Pokrewieństwo- Anabel jest córką Andrei i Huberta. Sit jest synem Luizy i Syrgiusza, który ma ojca Tola. Edi i Marta mają córkę Helenę i syna Dawida. Inne postacie nie mają rodzin albo nie jest potrzeba ich wymieniać bądź wystąpią później albo są postaciami które wstępują raz.


Zaraz 1 odcineczek

Ostatnio edytowane przez ReGiNa : 10.04.2006 - 20:31
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.02.2006, 20:23   #2
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Coś nie zanosi się na to, że odcinek pojawi się za chwilę, więc skomentuję.
Po pierwsze napiszę, że będę obiektywna, gdyż nie czytałam Twoich fs (tzn. patrzyłam i czytałam kawałki, ale niecałe), nie było mnie na forum, gdy dawałaś swoje fotostory.
Muszę przyznać, że piszesz ciekawie, ale nie podoba mi się , że mieszasz czasy. Np.:
Cytat:
Napisał ReGiNa
Leżąc na trawie wspominała czasy dzieciństwa i ile jeszcze przed sobą ma.
czas przeszły
Cytat:
Napisał ReGiNa
Zdruzgotana matka, która ma wielkie serce, siły i jest gotowa poświęcić całe swoje życie całej rodzinie.
czas teraźniejszy
Najlepiej wybierz sobie czas przeszły albo teraźniejszy i pisz cały czas w jednym.
Cytat:
Napisał ReGiNa
Marząc o prawdziwej miłości i o wspaniałej przeszłości można marzyć całymi dniami, lecz żeby coś osiągnąć trzeba się zapracować, a nawet poświęcić swój „cenny” czas.
Hmm, a tu chyba miało być "przyszłości"?
Są też problemy z interpunkcją (brak spacji pio kropkach, dwie zamiat trzy kropki itp.), ale temu bardziej przyjrzę się w odcinkach.
Zdjęcia są fajne, ale dom jest "ucięty", widać tylko pierwsze piętro, np. na zdjęciu nr 3, albo na pierwszym drzwi garażowe (tak chyba miało być ). I jest przezroczyste drzewo (podczas gry trzeba wcisnąć Tab, nie będzie takich pzrezroczystości).

Więcej na razie nie napiszę, w końcu to dopiero przedstawienie postaci. Na pewno skomentuję jeszcze po odcinku.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Isi : 27.02.2006 - 20:25
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2006, 20:59   #3
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odcinek 1



Przez jasny i kolorowy korytarz szedł brodaty mężczyzna, otworzył drzwi do bardzo jasnego gabinetu i usiadł na krześle.
-Wołał mnie pan?- zapytał po chwili milczenia. Osoba siedząca na krześle odwróciła się od okna i spojrzała drwiącym wzrokiem na mężczyznę.
-Tak zgadza się. Sprawa jest jasna. Albo pan dokończy ten projekt domu do końca tygodnia, albo pana wyleję. Czy jasno się zrozumieliśmy?
-Tak szefie- odparł wściekły i wyszedł szybkim krokiem. Popatrzył jeszcze za siebie czy nikt go czasem nie śledzi. Nie znosił swojego szefa, jednak to była jedyna praca na jaką mógł sobie pozwolić.
Kiedy wszedł do małego pomieszczenia zasiadł do niego i zaczął poprawiać ołówkiem małe drobne elementy. Naprzeciwko jego siedział chudy mężczyzna, który nie potrafił się powstrzymać aby porozmawiać z przyjacielem z pracy.
-I co od Ciebie chciał? – zapytał po chwili
-Zagroził…. Zresztą jak zwykle. Mam oddać ten projekt do końca tygodnia.- odrzekł i znów pochylił się nad rysunkiem.
-Przecież już go skończyłeś!- powiedział Hubert- No.. to idź go mu zanieść!
-Czy Ty nic nadal nie rozumiesz Hubi? Oddam mu ten projekt to go wyrzuci, podrze i powie, że mu się nie podoba! Jak zwykle i znowu zagrodzi, że mam czas do końca tygodnia aby zrobić nowy!
-Ale Wojtek! I tak musisz go zanieść! To co nie oddasz go? Dasz się wyrzucić? Siedem lat tu pracujesz! I co? Z powodu jednego projektu masz zostać wywalony?
-Hubi, trzeba brać wszystko na logikę. Nie pomyślałeś? Mam w piątek oddać projekt. I również tego dnia przyjdzie ta co się tym zajmuje! Chyba ta właścicielka! I musi już oddać gotowy projekt dla niej no nie?
-No to ty masz do tego głowę, oby Ci wypalił przyjacielu.
-A jak Tobie idzie praca Hubi?
-Może być, nie narzekam. –spojrzał na swój zegarek- Oh, już ta godzina! Już dawno powinienem skończyć pracę! Ja już lecę Wojtek, do zobaczenia jutro!
-Cześć stary- odpowiedział Wojtek pochylając się na swoim projektem.- Ciężka harówka.
*
Anabel wyjęła klucze od domu, wkładała kluczyk i usłyszała dziwne dźwięki.
-Kto tam? Ktoś tu jest?- ale po chwili pomyślała, że to tylko wiatr. Weszła do środka. Nie było nikogo. Pomyślała, że mama pewnie po pracy pojechała na zakupy bo lodówka była pusta, a ojciec w drodze po pracy. Weszła po drewnianych schodach i otworzyła drzwi swojego pokoju, wyjrzała przez okno. Usiadła na rogówce i myślała. Chciała dokładnie sobie przemyśleć co się działo dzisiejszego dnia. Otworzyła książkę i zaczęła odrabiać zadania. Zadzwonił jej telefon komórkowy, wstała na równe nogi i wzięła komórkę, która była wrzucona na łóżko. Zobaczyła napis „Helena” odebrała i usłyszała głos swojej najlepszej przyjaciółki.
- No Hejka- odrzekła Anabel
- Ana… Czy byś mogła mi powiedzieć co było na zadanie z matmy? Wiesz, że byłam wtedy w toalecie…
Anabel nie chciała słuchać tłumaczeń, dobrze wiedziała, że Helena nie znosi matematyki.
-Dobra, dam Ci jutro odpisać…
-Naprawdę?!- wrzasnęła przez komórkę- Oh jesteś kochana! No to pa!- i wyłączyła się.


Na mieście panował chaos. Andrei udało się w porę kupić coś do jedzenia na dalsze dociekliwe sprawy nie zostało jej czasu.
-Andrea ty tutaj? Myślałam ,że na zakupy jeździsz w sobotę!.- powiedziała Luiza z swoim wielkim uśmiechem.
-No widzisz zmiana planów- powiedziała i wpakowała zakupy do samochodu- Co u Ciebie?
-A widzisz. Dostałam propozycje nagrania w filmie, ale za mało kasy mi proponowali!
-Aha, no to fajnie. Mogłaś się zgodzić. – powiedziała Andrea- Wiesz ja już muszę iść..
-Wiesz co? Zapraszam Ciebie i całą rodzinę w piątek na kolacje… Będzie świetnie. To o ósmej.- pobiegła do sklepu i nie słuchała dalej Andrei , która wsiadła do samochodu i odjechała.


-Cześć Dawid! Piątka!- powiedział Sit i przybił piątkę z Dawidem, miał narzucony plecak na jedno ramię w którym był tylko strój na w-f i pusta butelka po piciu.- Wracamy razem no nie?
-Jasne, powiedz mi Sit.. Czemu masz taki pusty plecak?!
-A co twój jest za ciężki? Wrzuć na luz stary!- rzekł Sit- Nauka się na nic nie przyda!
-W takim razie co przyda?- zapytał z ciekawością Dawid, który sądził że Sit będzie się bardzo długo zastanawiał nad odpowiedzią.
-Mięśnie! Siła! Na to lecą dziewczyny i w ogóle.
-No wiesz.. Ja uważam inaczej- rzekł Dawid- Ale to twoje życie i twój duch. Idę do kumpla i…
-Dobrze gadasz. No to ja już lecę. Nara
-Cześć- odpowiedział Dawid i poszedł dalej.
Szedł parę kroków, zatrzymał się przy domku Anabel i zawiązywał sznurówkę. Z okna zobaczył Anabel.
-Hej Ana!- powiedział i pomachał jej, choć ona go nie widziała. Poszedł dalej i myślał, jak wyjawić wreście co czuje do Anabeli.


Samochód Huberta podjechał pod dom. Zaparkował go i popatrzył, że jeszcze nie ma jego żony. Wszedł do domu.
-Kochanie?
-Mamy nie ma- powiedziała Anabela schodząc po schodach, z koszyka na owoce wzięła jabłko i poszła je umyć. Otworzyły się drzwi.
-O cześć mamo!- powiedziała Anabela ogryzając jabłko
-Daj kochanie, pomogę Ci. Daj te ciężkie siaty. Gdzieś ty była?
-Nie widzisz- wskazała na siatki - Jestem padnięta. Zrobię obiad i się położę.
-Nie, nie , nie! – powiedział Hubert- Grzeczna pracowita Andrea pójdzie odpocząć a ja zrobię coś dobrego do jedzenia. Już ,już!
Żona posłuchała swojego męża i udała się do swojego pokoju.


Luiza wstała z łóżka. Obok niej nie leżał mąż Syrgiusz , tylko zupełnie ktoś inny. Jego imię nosiło Adam. Obazgrał coś na kartce i popatrzył w oczy Luizy. Wziął aparat i zrobił jej kilka erotycznych zdjęć.
-Muszę Ci coś powiedzieć Luiza!- usłyszeli przez ścianę głos Syrgiusza. –Zaraz do Ciebie zajarzę!
-O nie! Jak on Cię zobaczy.. zabije mnie! Co teraz.. Oh co teraz.. Nikt nie wie, że jesteśmy razem! Co teraz? Oh nie…
-Cicho Luiza. Nie panikuj. Schowam się do tej szafy- wskazał ręką i wszedł to drewnianej szafy.
Kiedy mąż powiedział co ma do powodzenia , odszedł zamykając za sobą drzwi.
-Tak mało brakowało!- jęknęła i usiadła na łóżku- Kochajmy się cały jutrzejszy dzień kochanie…- powiedziała i zamknęła drzwi na klucz. –DOBRANOC SYRGIUSZ!


Następny dzień był bardzo słoneczny. Wiał lekki wietrzyk. Lecz nikt nie mógł sobie pozwolić na długi sen.
-Ana! Zejdź na dół, ile razy mam Cię wołać?!
-Już, już idę tato chwileczkę, już lecę.
-Spóźnisz się- powiedział znowu Hubert.
-Ale ja już idę!- jęknęła Anabela
-No nareszcie! Co ty tle w tej łazience robiłaś? – zapytał zaciekawiony Hubert
-Babskie sprawy- odpowiedziała.
Pobiegła z kawałkiem tosta i czekała pod drzwiami.
-Helena, nareszcie, myślałam, że nie przyjdziesz.
Helena zawsze się spóźniała, a Ana się dziwi co tak długo, ale to jedna z jej zalet.
-Cześć Ana, przepraszam, ale mi dłużej zeszło. No a teraz lećmy do szkoły. Bo lekcja.. się zaraz zacznie.


Dziewczyny usiadły w ławce, rozmawiały. Drzwi sali były otwarte. Chłopacy chodzili i sprawdzali czy idzie nauczyciel
-No masz racje –rzekła Helena- Ale teraz cicho, bo Kowalska idzie, chyba nie chcesz znowu zostać po szkole?
-No chyba nie.- odparła Ana.
Helena przypomniała Anabeli jak w piątek w tamtym miesiącu na korytarzu powiedziały, że Kowalska to wredne babsko. Dziwnym trafem ona to usłyszała i dlatego musiały zostać po szkole.
Po szkole i uporczywej lekcji z Kowalską poszły na lody z koleżanką z klasy.
-Ana gratuluje ty kujonie, następna piątka z Polaka.
-No dzięki Iza- warknęła Anabela
-Nieźle to lody kupuje na za pieniądze Any.
-Co? Ładnie to mnie tak wykorzystywać Helu?
-He, ja mogę na lody iść, a co do kujonki to zostaniesz Ana.
-Dobra nie gadajmy tyle, tylko idziemy a lody, bo Ana już kasę liczy.
-Ta uważaj bo wam kupie.
-Widzę, że nie bardzo się na te lody decydujecie. Idziemy, ja kupie- powiedziała Iza
-No to idziemy- odpowiedziała Helena i mrugnęła do Anabeli.
Iza kupiła lody i pobiegła na autobus, bo mieszkała na końcu miasta.
-Hela patrz kto idzie. Zaraz chyba kogoś uduszę, jeszcze jej tu brakowało, żeby zepsuć mi humor… Nie no ratuj Helu!
-O Boże oscypek. I jeszcze tu idzie- powiedziała i zaczęła się śmiać z Anabelą.
Podeszła do nich dziewczyna, która zachowywała się jak najgorsza paniusia.
-Hej dziewczyny, nie wiecie że lody źle na talie wpływają?
-Co? Ty wieśniaro!
-Hela spokojnie- powiedziała i zwróciła się do Julity Oscypek- My grube nie jesteśmy więc możemy sobie na lody pozwolić.
-No może za dobre nie są na talie, ale wiesz oscypki też nie są za dobre na talie jak i na oddech. Chodź Ana idziemy.
Kiedy były w drodze do domu Ana zaczęła rozmowę.
-Hela ,ale ty jej powiedziałaś…No po prostu super. Mam nadzieje, że ona kiedyś wyjedzie z tego miasta, bo z nią nie wytrzymam. Hela, Hela! Ocknij się! Słyszałaś co Ci powiedziałam?
-Tak… No to już u mnie. To trzymaj się Ana ,do jutra. Zadzwoń dzisiaj.
-No jasne, to cześć Hela.

*
Dawid pędził do domu. Biegł przez całą drogę i wpadł na jakąś blondynkę.
-Prze….Przepraszam- wyjąkał i pomógł dziewczynie wstać, spojrzał w jej oczy- Ana?
-O Hejka Dawid. Wracamy razem?
Dawid nie przepuściłby takiej okazji. Zgodził się i zapomniał, że przed chwilą pędził do domu aż się kurzyło. Jego dom już dawno ominął, ale postanowił odprowadzić Anabele.
-Ana- zaczął- Muszę Ci coś powiedzieć. Słuchaj, nie będę ukrywał jak bardzo mi się podobasz i co do Ciebie czuje.
Dziewczyna spojrzała na niego.
-Dawid czy ty mnie kochasz?
-No przecież to powiedziałem- powiedział i uśmiechnął się
-Nie no nareście! Wzajemna miłość!
Dawid stanął jak by usłyszał coś niemożliwego.
-To znaczy, że chcesz.. ze mną być?- zapytał ucieszony
-Tak ,chce- powiedziała i przytuliła go.
*
-Wspaniale, spóźnię się do domu, znowu korki- warknął Hubert.
-UWAŻAJ JAK JEDZIESZ!- warknął jeden kierowca do drugiego
-Zbyszek? Czy to ty?
-Hubert! O boże! Tyle lat Cię nie widziałem! Gdzie Ty pracujesz?
-Ah, w architekcie, no wiesz rysujemy projekty domów i tak dalej.. A ty?
-Aha, no fascynujące plastyku, no a ja pracuje w salonie komputerowym.
-No a jak żona? Dzieci?
-Wspaniale! Ola dostała się na wymarzone studia, a Robert kończy gimnazjum, a jak twoje dzieciaki?
-Zbychu ja mam tylko Anabele! A ona jest w środku gimnazjum. Wspaniale sobie radzi. Och, widzę że już na nas czas- wyjąkał Hubert i spojrzał na pustą ulicę- jesteś po pracy?
-Tak jestem, a co?
-Chodź zapraszam Cię na kawę do mnie do domu! Trochę sobie porozmawiamy! No to jedź za mną!


Luiza strojnym krokiem z pożądaniem spojrzała na swojego kochanka. To on psuł małżeństwo. To on zanęcił jej w głowie. To właśnie on. Zaczęła z nim się kochać, a orgazm było słychać na cały dom….

C.D.N =)

Ostatnio edytowane przez ReGiNa : 27.02.2006 - 21:04
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2006, 05:07   #4
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

NA początku widać pracowałaś nad tekstem... A potem obniżyłaś loty. Ostatnie zaś zdanie spokojnie mogłabym przypisać winklusowi. Rozłożyło mnie na łopatki...

Wady główne? Kolejne wątki opowiadania rozdziela się badź gwiazdkami bądź choćby większym odstępem.

W dialogach dorosłych osób uzywasz szkolnego slangu - to niedopuszczalne. Przecież to stare struple i pewnie przynudzają, jak ja teraz. Zastanawiam się również jak laska mogła usiąść na rogówce. Wiem, miałaś na myśli kanapę narożną - ryknęłam śmiechem przy tym zdaniu, ale zdaje się nie o taki efekt Ci chodziło.
Chłopacy - jak ja nie cierpię tego regionalizmu... Chłopcy, kumple, kolesie, frędzle lub camerades...Ale nie do diaska chłopacy....

Pomysł z zamknięciem kochanka w szafie... Jak z kawału...
Kolejny pomysł - wmawiasz nam, że Dawid - kochający Anę od dawien dawna, wyznaje jej swe gorace oddanie lecąc za nią truchtem. Delikatne przegięcie. Świadczy o lekceważącym stosunku do obiektu milości. Mógł jej najpierw zaproponować spacer do parku i bardziej romansowe okoliczności. Laska tez odpowiada ni z gruszki ni z pietruszki... -Nie no nareście! Wzajemna miłość!... W sumie jak mialo być na szybko mógłby to być sms lub e-mail.

Luiza strojnym krokiem z pożądaniem spojrzała na swojego kochanka. To on psuł małżeństwo. To on zanęcił jej w głowie. To właśnie on. Zaczęła z nim się kochać, a orgazm było słychać na cały dom….

Krok nie może być strojny, a dostojny i krokiem sie raczej nie patrzy....
Zanęca się ryby w jeziorze a nie w głowie... Jeśli już to zamącił.
Dalej - sam orgazm nie jest głośny - raczej chlupoczący . Ewentualnie laska może jęczeć z rozkoszy tak głośno, że ją słychać w całym domu. Dużo lepiej by zabrzmiało, gdybyś stwierdziła, że Luiza oznajmiła światu swą rozkosz, górnym "C".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2006, 06:58   #5
magda_909
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alia
Dalej - sam orgazm nie jest głośny - raczej chlupoczący .
... Buahahaha ... co oznacza chlupoczący?

Dobra, koniec żartów, co do FS, po piersze, dla
mnie stanowczo za dużo osób do zapamiętania,
mam słabą głowę i kiepską pamięć, żeby tyle
ludziów ( tak mówiła kiedyś moja siostra )
zapamiętać. No i to ostatnie zdanie, jak mówiła
Alia, jest trochę nieodpowiednie (chociaż ja się tam mało
znam )
No jest dobrze, poczekam jeszcze trochę z oceną ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2006, 08:08   #6
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No jak to dlaczego chlupoczący? No chlupoczy... w babie... No w środku. Cholera, nie będę Was uświadamiać. Sami się przekonacie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2006, 12:53   #7
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Takie podobne to fs do telenoweli, zresztą sama tak napisałaś.
Ja osobiście wolę trochę inne klimaty, choć nie mówię, że fs jest złe. Myślę, że na przyzwoitym poziomie, choć niektóre zdania są dziwne, ale chyba wszystkie wypisała już Alia. Podobnie jak magda_909 trochę gubię się w tych imionach, ale można zawsze spojrzeć na wstęp.
Na czwartym zdjęciu widać niebo nad ścianami, na dwóch kolejnych "plusy" i kawałek dymka, ale na te ostatnie nie zawsze ma się wpływ...
No cóż, poczekam z oceną do następnych ocinków, dla mnie jest na chwilę obecną średnio.
Pozdrawiam
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2006, 14:56   #8
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

NOWE FS slicznej?!?!?!?!?!
HUUUUURRRAAAA!!!! Powracają stare czasy!!!!! Czekam tylko na binka! XDDDD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2006, 15:11   #9
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sesca
NOWE FS slicznej?!?!?!?!?!
HUUUUURRRAAAA!!!! Powracają stare czasy!!!!! Czekam tylko na binka! XDDDD
czyżby sarkazm?
Oh, tym razem nie wyjde z płaczem przez otwarte drzwi (przenośnia).
Tak łatwo sie mnie nie pozbędziecie.
A co do czasów, to moja sprawa co robie
Nie chcesz.. nie czytaj.

Pozdroffki

Edit: I nie jestem "śliczna"

Ostatnio edytowane przez ReGiNa : 28.02.2006 - 15:15
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2006, 15:30   #10
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ReGiNa
czyżby sarkazm?
Oh, tym razem nie wyjde z płaczem przez otwarte drzwi (przenośnia).
Tak łatwo sie mnie nie pozbędziecie.
A co do czasów, to moja sprawa co robie
Nie chcesz.. nie czytaj.

Pozdroffki

Edit: I nie jestem "śliczna"
Dla mnie zawsze bedziesz sliczna, najsłodszy użytkownik, twórca Marzeny w Krainie Zazu, Wrednych dziewczyn i innych dzieł *__*
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023