Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum > Bitwa o Dom
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Która praca jest, według Ciebie, najlepiej wykonana?
Praca nr 1 4 7.02%
Praca nr 2 18 31.58%
Praca nr 3 7 12.28%
Praca nr 4 1 1.75%
Praca nr 5 10 17.54%
Praca nr 6 2 3.51%
Praca nr 7 1 1.75%
Praca nr 8 1 1.75%
Praca nr 9 1 1.75%
Praca nr 10 0 0%
Praca nr 11 3 5.26%
Praca nr 12 0 0%
Praca nr 13 1 1.75%
Praca nr 14 4 7.02%
Praca nr 15 4 7.02%
Głosujących: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.07.2014, 23:20   #1
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Bitwa o Dom - wersja Simowa: ELIMINACJE - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Przypominam, że nie wolno głosować na swój gabinet oraz informować, kto jest autorem poszczególnych prac

Praca nr 1
Praca nr 2
Praca nr 3
Praca nr 4
Praca nr 5
Praca nr 6
Praca nr 7
Praca nr 8
Praca nr 9
Praca nr 10
Praca nr 11
Praca nr 12
Praca nr 13
Praca nr 14
Praca nr 15

Wyniki zostaną ogłoszone po zamknięciu ankiety
Do kolejnego etapu konkursu przejdą autorzy 10 prac, które otrzymają największą ilość głosów.

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 08.07.2014 - 23:24
Pink Panther jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.07.2014, 23:40   #2
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: ELIMINACJE - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

najbardziej jaram sie praca numer 5, jest swietna pod kazdym wzgledem. bardzo ladna jest tez praca numer 1 i 2. Podiba mi sie tez 3 i 12, ale jednak zaglosowalem na prace numer 11, bo tez jest ladna i chcialbym zobaczyc kolejny projekt pokoju tego autora, bo lubie ten styl w ts2. a w koncu nie liczy sie, kto ma najwiecej glosow, tylko wazne jest pierwsze 10 miejsc, a te "idealne" prace moga sie obronic, wiec stad moja decyzja o oddanym glosie. powodzenia wszystkim.
__________________
Lubie jest offline  
stare 08.07.2014, 23:55   #3
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: ELIMINACJE - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

To był naprawdę ciężki wybór Po wielu minutach wahania, oglądania w kółko itd Postawiłam w ostateczności swój głos na 14. Z chęcią poczytałabym książkę w tym gabinecie
Daisy jest offline  
stare 09.07.2014, 01:00   #4
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: ELIMINACJE - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Ja z kolei głos oddaję na pracę numer 3 biorąc pod uwagę 'zleceniodawcę', wydaje mi się, że taki jasny gabinet z klasą będzie dla niej najlepszy
Według mnie mocną konkurencją jest praca numer 2 - gabinet bardzo przytulny, baaardzo w stylu starszej kobiety
__________________
xheyanna jest offline  
stare 09.07.2014, 02:35   #5
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: ELIMINACJE - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Wiele ludzi nie wzięło w ogóle pod uwagę dla kogo robi to pomieszczenie a kierowało się jedynie tym by było ładnie. Pozwolę sobie skomentować każdą z prac bo czemu nie i tak mi się nudzi.
Zacznę od końca: praca 15 jest zbyt ciężka, te kolumny z kamienia czy nie jest ich za dużo? W dodatku strasznie ciemny pokój który stara się ratować ta jasna kanapa, w dodatku tyle roślinności, każda doniczka inna jedna biała druga jakby ubrudzona, trzecia okrągła czwarta kanciasta. Wiem, że się czepiam ale gdy chcemy dać tyle rzeczy z jednego gatunku w jednym miejscu, starajmy się, by one do siebie pasowały. Nie za bardzo rozumiem też funkcje koszyka piknikowego tutaj. Ogólnie: poprawnie, ale do poprawy.
Praca 14 - jedna z najlepszych moim zdaniem, utrzymana w jednej kolorystyce, są i ciemne i jasne akcenty w miarę się równoważące. Dwie rzeczy do których się przyczepie jednak są to szczegóły przy całości 1. lampa nad kanapą - kompletnie tam nie pasuje 2. dywan, przy tak sterylnym i zadbanym pomieszczeniu po prostu źle wygląda tak "pomięty" dywan.

Praca 13 - nie najgorsza, ale chwile musiałam się zastanowić czy na pewno oglądam gabinet czy salon a może taras. Jest tego dużo, ale jednocześnie jest pusto, można było zmniejszyć to pomieszczenie a zdecydowanie lepiej je zagospodarować.

Praca 12 - kolorowy misz masz nie dałabym rady skupić się w takim pomieszczeniu. Dodatkowo te obrazy po prostu źle tam wyglądają, powinny kończyć się nad tą biała boazerią (czy jak to chcecie nazwać). Widać, że chciałaś/eś zapełnić miejsce tą sztalugą jednak lepiej było by tam postawić małą szafkę na książki zamiast niej.

Praca 11 - no i to samo, za dużo kolorów, jeszcze ta czerwień która może i ożywia pomieszczenie, ale jest to kompletnie niepotrzebne. Oprócz tego dość pusto i nieciekawie.

Praca 10 - co tu się wydarzyło? Kamień niedociągnięty do końca ściany co wygląda źle bo nagle się urywa. Za dużo kwiatów, jeszcze rozumiem gdyby pani była biologiem ale było w opisie, że to chemik. Nawet kanapa jest w kwiaty! Ale żeby nie było, że ciągle narzekam to powiem, że część za biurkiem mi się bardzo podoba, elegancki kamień (który kompletnie nie pasuje do tego koło drzwi) ładnie rozmieszczone lampy i obraz.

Praca 9 - i znowu, kwiaty kwiaty więcej kwiatów. Dodatkowo moim zdaniem, nie ten styl mebli. Widać, że nie było pomysłu na to pomieszczenie i nie było dobrze zaplanowane ani zagospodarowane. Podoba mi się za to rozmieszczenie rzeczy na biurku - praktyczne.

Praca 8 - tapeta kamień tapeta tapeta kamień to wszystko się ze sobą gryzie. Nie może być wszystko, że tak to ujmę, wzorzyste. Musi być coś co by to złagodziło. Biurko - masywne i bardziej klasyczne, reszta - nowoczesna, całkiem pomieszane style i kolory. Chociaż udawaj, że drewno jest podobne i nie stawiaj jasnego koło ciemnego.

Praca 7 - boże drogi ta tapeta, aż oczy bolą. Po co tej pani dwa biurka? I zasadnicze pytanie - czy Ty drogi autorze, dałbyś/dałabyś radę skupić się w takim pomieszczeniu? Już nawet pominę sprawę płytek na podłodze.

Praca 6 - zbyt ciemno zbyt pusto jednak mimo, że maxisowo - jedna z najlepszych prac. Oprócz materiału z jakiego są wykonane zasłony i krzesła nic się nie gryzie, wszystkie meble w podobnym kolorze i stylu. Gdyby tylko dać jaśniejsze ściany i dodać jakieś jakieś ozdoby było by o wiele przyjemniej.

Praca 5 - dobry styl, jednak zbyt to wszystko napchane, mam wrażenie, że tam się nie da przejść bez poturbowania jakiegoś kwiatka. Te liście na których wiszą obrazy, nie wiem czy miały udawać rysunek naścienny czy co, bo zwykle daje się je na zewnątrz domu. No ale dobrze niech będzie, w miarę poprawnie jest.

Praca 4 - niby kolorystycznie poprawnie jednak znowu musimy sobie zadać pytanie - po co tej pani jest ten pokój? Do przyjmowania gości? Nieeee. A więc po co jest jej sofa a obok fotel? Wystarczyło by tylko jedno z tego. Dodatkowo, kolor podłogi nie pasuję do koloru mebli oraz źle wyglądają ściany całe pokryte kamieniem.

Praca 3 - już miałam robić ohy i ahy ale... czy ja widzę 2 biurka?! Znowu to samo, po co? Bardzo ładnie kolorystycznie, przyjemnie, spokojnie. Da się skupić i popracować. Jeśli jednak mam być czepialska (a czemu nie) to zegar powiesiła bym przed biurkiem, a nie za nim, o.

Praca 2 - są i kwiaty i jest kamień, jednak jest to bardziej stonowane niż w innych pracach. Może nie najlepsza, ale też na pewno jedna z najlepszych prac. Ponownie niepotrzebnie zrobiony salon, bo to ma być gabinet. Pamiętajmy o tym co robimy. Ładnie dobrane meble, niby są i prawie białe i jasny brąz jednak mają one element łączący (biurko które jest białe ale blat ma brązowy) - plus za to chociaż możliwe, że wyszło Ci to przypadkiem. Ładnie, klasycznie, kolory nie biją po oczach mimo, że powinny się ze sobą gryźć. Podoba mi się, widać, że na pomieszczenie był pomysł, został on zrealizowany, każdy kąt zagospodarowany (mam tylko nadzieję, że pojawiło się tam jakieś światło górne by dało się pracować w nocy przy biurku).

Praca 1 - gabinet ładny a jakże, ale dla 20 letniej osoby. Niepotrzebnie nad biurkiem pojawiło się lustro, nie posiada ono żadnej funkcji w tym miejscu. Podoba mi się kącik z biblioteczką. Jednak ogólnie jest zbyt biało, sterylnie. Mam wrażenie, że to gabinet ale lekarza nie nauczycielki.

No to tyle. Na koniec, proszę was, pamiętajcie jakie pomieszczenie robicie bo naprawdę wątpię by starszej pani były potrzebne dwa salony (bo zapewne drugi będziecie robić) i zwracajcie uwagę na to by pomieszczenie było funkcjonalne. I nie mówię o tym by simy mogły z niego korzystać, tylko żeby pomieszczenie jako pomieszczenie dało się używać, mam na myśli te wszystkie wzorzyste tapety itp. Niech to będzie miłe dla oka by osoba która nie będzie się przyglądać i czepiać szczegółów mogła powiedzieć "o, to pomieszczenie mi się podoba".
Już zagłosowałam na jedną z prac więc myślę, że jeśli ktoś mi się ujawni w pm bo będzie chciał się kłócić o moją opinie to nie będzie łamanie regulaminu? O ile pojawi się taka osoba.
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline  
stare 09.07.2014, 06:04   #6
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: ELIMINACJE - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Ja swój głos oddaję na pracę nr. 1. Powodzenia
LepkiePaluszki23 jest offline  
stare 09.07.2014, 11:23   #7
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,090
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: ELIMINACJE - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Na konkurs przyszło naprawdę mnóstwo pięknych prac, było mi ciężko wybrać najlepszą. Najbardziej podobały mi się: 1, 2, 3, 5, 12 i 14. W końcu jednak zagłosowałam na pracę numer 5, to pomieszczenie jest śliczne.
__________________
Diana jest offline  
stare 09.07.2014, 11:50   #8
Muse
 
Zarejestrowany: 31.12.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 249
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: ELIMINACJE - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Być może jestem wybredna, ale poziom prac jest bardzo niski. Niektórzy chyba zapomnieli dla kogo przeznaczone jest pomieszczenie. Najlepsze imo są prace nr 1 i nr 2. Mimo wszystko, życzę uczestnikom powodzenia.
__________________
No, your love's not what I need
So don't give it to me

Ostatnio edytowane przez Muse : 09.07.2014 - 11:56
Muse jest offline  
stare 09.07.2014, 13:24   #9
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: ELIMINACJE - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Cytat:
Napisał ddo bwayo Zobacz post
Już zagłosowałam na jedną z prac więc myślę, że jeśli ktoś mi się ujawni w pm bo będzie chciał się kłócić o moją opinie to nie będzie łamanie regulaminu? O ile pojawi się taka osoba.
Wolałbym, żeby do zakończenia głosowania nikt się nie ujawniał Gdy ankieta zostanie zamknięta przy każdej pracy napiszę, kto jest autorem i będzie można spokojnie "kłócić się o opinię"
Pink Panther jest offline  
stare 09.07.2014, 13:37   #10
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: ELIMINACJE - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Jak dla mnie to uczestnicy konkursu zaszaleli. Poza tym taka ogólna moja rada dla wszystkich - modern to nie wszystko - nie w każdym przypadku się on sprawdza I dokładnie czytajcie opisy zadania. To też jest/będzie brane pod uwagę przy ocenianiu.

Nie ukrywam, że jest taka praca, która wręcz skradła moje serce mimo że nie wszystko jest w niej idealne i "regulaminowe". No i cieszę się, że moje mieszkanko z października tak zapadło autorowi/autorce tego pomieszczenia w pamięć

Ostatnio edytowane przez Liv : 09.07.2014 - 13:40
Liv jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
bitwa o dom, eliminacje, głosowanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023