Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.03.2013, 19:58   #561
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Szkoda, że pomimo licznie podejmowanych prób nie dało się tego naprawić wcześniej. No ale lepiej późno niż wcale!
Może niedługo, jak już panel zostanie opanowany wzdłuż i wszerz, dostaniemy np. nowe skórki?
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.03.2013, 20:03   #562
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Szkoda, że pomimo licznie podejmowanych prób nie dało się tego naprawić wcześniej. No ale lepiej późno niż wcale!
Może niedługo, jak już panel zostanie opanowany wzdłuż i wszerz, dostaniemy np. nowe skórki?
Naprawa niestety nie jest naszą zasługą A do skórek potrzebne jest ftp.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2013, 20:32   #563
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Szkoda, że to nie Wy naprawiliście licznik i maile. Z pewnością hejterzy zmieniliby zdanie o administracji, a reszta nosiłaby was na rękach!

Zawsze można zrobić włam na konto s.admina, haha xD

@down:
Więc ponawiam stwierdzenie, że jakby komuś bardzo, bardzo zależało na tym w przeszłości, licznik działałby od dawna... Zresztą pewnie nie tylko on.

Btw, jak coś mi się zepsuje w simsach to naprawiam to raczej myszką i klawiaturą, a nie rękami, bo bym chyba musiała kompa za okno wyrzucić

@motyka no ja myszkę i klawiaturę rękami obsługuję, stopami czy czymkolwiek innym raczej ciężko, więc nie wiem po co ten tekst, to tak a propos śmiesznych żartów

@Liv - o, komentarz, jak miło ^^ Aczkolwiek przydałby mi się, ale w innym miejscu

Cieszę się razem z Tobą, ze nie musisz obsługiwać myszki i klawiatury innymi częściami ciała niż ręce!
To tak a propos urzędowej powagi.

Ostatnio edytowane przez Liv : 11.03.2013 - 19:10
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2013, 15:08   #564
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Licznik naprawiliśmy sami, własnymi rękami A do wgrania skórki samo konto s.admina nie pomoże, niestety.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2013, 15:58   #565
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Nie wiem, czy w dobrym temacie i ogólnie dziale się udzielam, ale nie potrafiłam odnaleźć żadnego innego bardziej adekwatnego.


Wróciłam na forum i zauważyłam, że dział "Zdjęcia z The Sims 3", a raczej głównie "Opowiadamy, jak sobie gramy" umarł, podupadł. Nikt się praktycznie nie udziela, a nawet jeśli, to tylko garstka. Pamiętam przecież, jak był to najbardziej oblegany temat.

Owszem, iluś użytkowników opuściło forum, ale na ich miejsce przybyli inni.
Ostatnio myślałam może, by wypromować trochę działy OJSG i FotoStory.
Poświęcić im uwagę w gazetce lub umieścić jakiś temat będący jedną wielką reklamą - przedstawienie statystyk może, wymienienie najsławniejszych, rekordy (w odcinkach, komentarzach) przedstawienie najbardziej znanych autorów...
Ja niestety nie mam żadnych umiejętności graficznych, więc nie dałabym rady tego zrobić, ale jeśli administracja forum by się zgodziła, to chętnie bym wzięła spory udział w pomocy.

Liczę, że mój post zostanie chociaż przez kogoś zauważony.

EDIT: Dlatego też ja sama zaprzestałam tworzenia m.in. z powodu braku motywacji ze strony czytelników.
__________________

Ostatnio edytowane przez Myrtek : 19.12.2013 - 16:21
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2013, 16:16   #566
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Mam nadzieję, że można tutaj komentować (jeżeli nie, proszę o usunięcie mojego posta ).
Promocja tych działów to według mnie genialny pomysł. Wielka szkoda, że tematy umarły, bo lubiłam czytać różne historie i sama nawet zastanawiałam się nad stworzeniem własnej, ale stwierdziłam, że skoro nikt tam już nie przesiaduje, to po prostu nie ma sensu.
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2013, 16:21   #567
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

W gazetce jest nawet dział do promowania wszelkiej twórczości Nie zawsze jest tak rozbudowany jak bym chciał, czasem po prostu nie mam czego polecić, ale to już nie ode mnie zależy Jeśli ktokolwiek ma jakieś propozycje na rozbudowę działu, śmiało można się do mnie zgłosić (aczkolwiek od razu uprzedzam, że też kompletnie nie znam się na grafice ).
Do FS od dawna istnieje temat, w którym można się zareklamować i sporo osób z niego korzysta. Nie wiem jak to jest w OJSG ale zdaje się, że jest tam coś podobnego
Tylko nie oszukujmy się, takie zabiegi nie pomogą jeśli nie będzie osób chętnych do komentowania. To od tego głównie zależy, czy autor będzie miał motywację do pisania.
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2013, 16:26   #568
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Do Mrocznego powyżej: Jest dział reklam, który sama stworzyłam. Jednak nie każdy tam zagląda, dlatego myślałam nad promocją. Zobaczymy co administracja postanowi, bo pomysł z gazetką nie jest zły.
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2013, 16:32   #569
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Problem twki w tym, że jeżeli ktoś pisze dobrze, to po jakimś czasie mimo, ze wiele osób czyta jego twórczość, to nie komentuje, "bo po co?".
Autorowi odechciewa się pisania i to tyle
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2013, 16:36   #570
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Wydaje mi się jednak, że można by w gazetce robić krótkie recenzje każdego odcinku z każdego aktywnego FS/OJSG, przy jednoczesnym drobnym przypomnieniu głównego wątku czy tematyki jaką obejmuje. Może to by zachęciło nowych użytkowników do czytania i komentowania, w końcu obecnie FS zareklamuje się w gazetce raz, a odcinków może się tam mnożyć przez lata. Problem tylko taki, że w/w forma mogłaby trochę zajmować a i wymagałaby dużo większej pracy od jej autora, bo przecież musiałby czytać każde FS/OJSG niezależnie od własnych upodobań i jeszcze mieć na ich temat jakieś zdanie.

Co do działu z reklamami, akurat moim zdaniem chociaż fajny, jest raczej nieprzydatny. Jeżeli ktoś wchodzi do działu FS to i tak zauważy nowy post w temacie. Takie coś jak powyżej byłoby przydatne by trafić do ludzi, którzy omijają dział FS szerokim łukiem albo po przeczytaniu jednego/dwóch odcinków nie dotrwali do akcji właściwej(jak np. w moich FS).
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023