Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.08.2012, 18:27   #1
nitroglicerynka
 
Zarejestrowany: 04.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Post Kasandra Ćwir uprzykrza mi życie! Co z Michałem Kawalerem?

Dawno temu u mnie w grze Don porzucił Kasandrę przed ołtarzem. Kasandra jednak znalazła sobie nowego męża - Dariusza Marzyciela, miała z nim 3 dzieci i ogólnie dużo czasu od tego porzucenia przez Dona minęło.
Nie lubię Simów z pragnieniem romansowania, ale tym razem coś mnie wzięło i sobie zagrałam właśnie Donem.
Każdego simowego dnia, co najmniej dwa razy na dobę, pod moim domem przechodziła się Kasandra Ć. I przy okazji kradła mi krasnale ogrodowe, gazety, rozrzucała mi śmieci. Na początku było to śmieszne (bo sobie pomyślałam "Masz Don za swoje!"), ale teraz po prostu stało się bardzo uciążliwe. Bo wyobraźcie sobie, że co najmniej (!) 2 razy na dzień ktoś wam śmietnik wywraca, a nawet gazety nie da się przeczytać. Co zrobić, żeby Kasandra się wreszcie odczepiła? I tak ją pewnie niedługo uśmiercę, ale jeszcze się nad tym zastanawiam i chcę jakoś Dona uwolnić od niej. O żadnym zaprzyjaźnieniu nie ma mowy. Nie chcę, żeby mi to psuło moją własną fabułę gry. Ktoś ma jakiś sposób?


Drugie moje pytanie odnosi się do Michała Kawalera. Grałam sobie Niną Kaliente (wtedy, co mnie naszło na Dona) i widzę, jak się duch Michała pokazał. Przy tym było bardzo śmiesznie, bo ogólnie duch Michała narzekał na brak towarzystwa i było coś takiego - najpierw w dymku pokazywała mu się twarz Diny, a potem pokazywała się przekreślona twarz Mirosława Landgraaba IV, obecnego męża Diny. Chyba Michał nie chce, by jego żona miała nowego męża... Ale, w czym problem: nie umiem wskrzesić Michała Kawalera. Próbowałam Diną, próbowałam Niną, próbowałam nawet Mortimerem. Wszystko jest - urna, nawet duch się pojawia, a w osobach do wskrzeszenia Michała nie ma - nawet po zastosowaniu kodu boolprop... opcji "Make me know everyone".
Czy da się wskrzesić jakoś Michała (od razu mówię, że SimPE mi nie działa na kompie, bo się mi wiesza, a InSimenatora nie mogę ściągnąć).

Dzięki za pomoc!
nitroglicerynka jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.08.2012, 09:09   #2
zuzapets
 
Avatar zuzapets
 
Zarejestrowany: 11.11.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kasandra Ćwir uprzykrza mi życie! Co z Michałem Kawalerem?

To tak co do Michała Kawalera musisz mieć Wskrzeszniomat potem dzwonisz do Mrocznego Kosiarza wybierasz Michała Kawalera,potem musisz podać konkretną sumę do zapłacenia kosiarzowi np 9000 simolenów i masz już Michała Kawalera wśród żywych :p.
A co do Kasandry to niestety nie wiem co ci poradzić ponieważ nigdy nie spotkałam się z takim uciążliwym simem
zuzapets jest offline  
stare 22.08.2012, 09:25   #3
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Kasandra Ćwir uprzykrza mi życie! Co z Michałem Kawalerem?

co do Kasandry to możesz (jeżeli nie chcesz dać kontakty nawet na zero) śmietnik można ogrodzić i zamknąć furtkę gazete przynieść do domu a krasnale to no cóż, można to samo co ze śmietnikiem

co do Michała to ja go sobie wskrzesiłam bardzo złą wiedźmą na pewno zadziała tyle że jest zombi
Cytryśnia jest offline  
stare 22.08.2012, 09:26   #4
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Kasandra Ćwir uprzykrza mi życie! Co z Michałem Kawalerem?

http://www.simbology.com/smf/index.php?topic=17.0 - ściągasz wersję do dodatku, z którego normalnie odpalasz grę.
Po kliknięciu na Dona powinna być opcja "adjust" -> "visitor controller" -> "spawn adjuster". Pojawi się taka roślinka. Jeśli Kasandra przyjdzie na parcelę, kliknij na roślinkę i wybierz "ban specific sim from lot" -> "Kasandra Marzyciel".

Co do Michała - skoro ma się obyć bez SimPe/boolpropa/InSimena (czyli praktycznie bez wszystkich najważniejszych rzeczy), to tylko przez wskrzeszeniomat. Chyba, że są jeszcze inne mody/sposoby na ożywienie sima, ale ja uważam za sprawdzone te tutaj podane.
Liv jest offline  
stare 22.08.2012, 12:02   #5
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Kasandra Ćwir uprzykrza mi życie! Co z Michałem Kawalerem?

Ożywić jeszcze dżinem można i wiedźmą :3 Tyle że wiedźma zrobi zombie : /
__________________
Kenny McCormick jest offline  
stare 22.08.2012, 13:32   #6
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Kasandra Ćwir uprzykrza mi życie! Co z Michałem Kawalerem?

Wściekłość Kasandry z czasem minie. Trochę to potrwa, ale ten czerwony poziom w jej kontaktach kiedyś się zmniejszy i przestanie przychodzić, choć na te chwilę wierzę, że jest to uciążliwe. Miałam identyczna sytuację, facet kradł gazety, przewracal śmietnik, nie nadążałam że sprzątaniem i ciągle miałam robactwo na parceli. Śmietnik sobie odgrodzilam i zamknelam, na gazety nie znalazłam sposobu ale z czasem po prostu się to skończyło, więc u Ciebie pewnie będzie podobnie.
Malin jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023