Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.09.2005, 06:58   #1
Aithieel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims 2: Nocne Życie - Pierwsze Wrażenia

Jakie są wasze pierwsze wrażenia z gry? Mi się podoba ,ale za łatwo zdobywa się miłość. A jakie jest wasze zdanie?

Ostatnio edytowane przez Caesum : 02.08.2023 - 14:46
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.09.2005, 09:07   #2
Calintz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo mi się podoba tylko mało Fryzur jest. a tak to ok ładnie, sprawnie mi chodzi, a co do samochodów to naprawdę świetna sprawa ze je wymyślili.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 12:03   #3
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Ale macie fajnie....ja jeszcze nie mam The Sims Nocne Zycie ;( musze poczekac do urodzin [5 październik] lub do świat ;( jjaa zwariuuuuje ;( ja chce tą grę.. ;( ale z opisow i wogole i wogole to zapowiada sie supcio fajnie ze wymyslili auta...a tak wogole to mzona jezdzic nimi do pracy,znajomych??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 12:23   #4
_sepia_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi sie ogólnie podoba ale za malo jest rzeczy nowych. Chodzi mi o to ze ten dodatek sie moze szybko znudzic. W Na Studiach byly nowe sciezki kariery, nowy wiek, otoczenie.. W Nocnym zyciu jest za latwo zdybyc milosc.. No ale zawsze lepiej jakies urozmaicenie niz zadne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 13:47   #5
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał _sepia_
Mi sie ogólnie podoba ale za malo jest rzeczy nowych. Chodzi mi o to ze ten dodatek sie moze szybko znudzic. W Na Studiach byly nowe sciezki kariery, nowy wiek, otoczenie.. W Nocnym zyciu jest za latwo zdybyc milosc.. No ale zawsze lepiej jakies urozmaicenie niz zadne.
Na studiach jest nudne!
Ale NŻ nie mam :/. Ale jest w gorzowskim tesco!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 13:53   #6
Aep_Siadhal^a_von_Edzia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zgadzam sie z przedmówcą, TS NS jest nudne tzn to moje stwierdzenie, semestry mijają bardzo szybko a większość ludzi w akademiku sie nie myje A co do NŻ to jeszcze nie mam, będe mieć dzis lub jutro Jak narazie fajnie sie zapowiada
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 14:06   #7
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Na razie podoba mi się Nocne Życie. Jest całkiem sporo ubrań (oczywiście bez przesady ). Mogłoby być więcej fryzur, ale trudno się mówi. Ogólnie rzecz biorąc pierwsze wrażenie jest dobre. Zobaczymy, co będzie dalej

ps. Do tych, co mają już grę - Graliście simką, która ma tą taką śmieszną fryzurkę (nie długie włosy, tylko te spięte)? Jeśli się ją wybierze, to simką w stroju kąpielowym, bieliźnie, pod prysznicem będzie miała taki ładniutki kucyk. Szkoda, że nie można go mieć normalnie, bo bardzo mi się podoba. Może ktoś widział gdzieś coś podobnego do ściągnięcia? :>
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 14:08   #8
Melonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Hmm

Ja uważam , że studia są za długie. Czytałam gdzieś , że żeby stac się wampirem trzeba pójść wieczorem na parcele publiczne. Podobno wampiry po rozmowie mogą nawet chcieć ugryść, nie wiem zbytnio. Z dodatkami jest tak napoczątku hit potem dno. Grę można na szczęście urozmaicać np. dodatkami. My master to dodatki xP. Oczywiście to żarcik. Można odwiedzać sąsiadów to mnie na maksiora ciekawi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 14:22   #9
Baki
Guest
 
Postów: n/a
Smile

moim zdanie tesz za szybko sie zdobywa miłośc. grałem przez 1.5 godziny i już sie kochają...

fajna jest muzyka.. lepsza niż w NS
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 15:06   #10
Aep_Siadhal^a_von_Edzia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jumacz pytań!! Właśnie przed chwila dowiedziałam sie ze mozna nim jeździc <brum brum... a rin tin tin> A i całować się(?) a sex tzn baraBara tez?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
"THE SIMS GWIAZDA" wrażenia wszystkich Fushma The Sims 1: Uwagi na temat gry 72 18.01.2005 21:30
Moje wrażenia PchEłKa The Sims 1: Uwagi na temat gry 58 06.12.2003 15:48


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023