Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.09.2005, 11:27   #21
kawania
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ze wzgledu na brak czasu zdążyłam tylko zobaczyć to tą kulę wirującą , opcje ma takie jak ten byk z jedynki ale jak to fajnie wygląda jak się włącza, przedmiotów nowych za wiele nie ma ale zawsze coś najbardziej podobają mi się nowe niskie ścianki i basen z rzeczy do budowania. Reszte obejrze może wieczorem.
Ps. A może ma ktoś za dużo wolnego czasu? chętnie przyjmę i się zaopiekuję
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.09.2005, 16:05   #22
Rendy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gra jest super extra bomba
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2005, 16:23   #23
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie

A ja mam juz plany : Najpierw stworze normalna simke, potem zrobie dla niej jakiegos faceta i on ja zaprosi na randke i potem to sie zobaczy Ale włącze sobie kod na niestarzenie, zeby mozna bylo dluuugo szalec i sie bawic A NŻ bede miec na 90% dzis lub jutro. Mnie sie NS nie zbyt podobalo, ale kazdy dodatek jest 100000000000000000000000000 razy lepszy od poprzedniego. Zycze udanych randek!!
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2005, 19:26   #24
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak dla mnie to bardzo fajne ale z tymi fryzurami to poszaleli za to ubrań dużo ale ogólnie bardzo fajne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2005, 10:13   #25
Marvia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie A ja mam

jak dla mnie wrażenie extra. A dom o nazwie "dom upadłych drzew" czy coś takiego D powalił mnie na kolana, głownie piwnica z trumnami^^ A właśnie jak stać się wampirem? Bo jeden wampir jest moim przyjacielem i nic
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2005, 10:29   #26
...:Chocolate:...
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja sobie wczoraj kupiłam A ile się wahałam, bo 79 złotych to kupa kasy...No ale nie mogłam się oprzeć
Generalnie mi się podoba, tylko mogłoby być więcej nowych dodatków. I troszki mi tnie, ale tak to bywa. Niestety ściągnięte meble mi nie działają, będę musiała coś z tym pokombinować (najbardziej mi żal przedmiotów dających energii itp. na maxa...). W każdym razie właśnie idę sobie pograć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2005, 16:05   #27
Nisinën
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nocne życie bardzo mi się podoba. Wreszcie są nowe ubrania dla dorosłych Simów W ogóle przedmieście, samochody, chemia...dla mnie bomba
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2005, 16:51   #28
vivien
Administrator emerytka
 
Avatar vivien
 
Zarejestrowany: 16.06.2003
Płeć: Kobieta
Postów: 2,279
Reputacja: 10
Domyślnie

Jest zarąbiste! Nie wiedziałam że to będzie aż tak fajne Polecam ^_______^
vivien jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2005, 16:55   #29
alita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mielismy pisac tutaj o wrazeniach z gry!A tymczasem przeczytalam 5 stron i praktycznie nic sie niedowiedzialam konkretnego o grze!Wiem tylko tyle ze sa wampiry,nowe meble i ciuszki!Nic pozatym.Gry jeszcze niemam ibylabym bardzo wdzieczna jesli ktos napisalby cos konkretnego o tej grze a nie ciagle:
-"mam juz gre"
-"ide grac"
-"jeszcze nie mam gry"
-"jadę sobie kupic"

Ostatnio edytowane przez alita : 17.09.2005 - 16:59
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2005, 21:16   #30
Aep_Siadhal^a_von_Edzia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No więc teraz moge juz ocenic gre ( po kilko godzinnym graniu). Jest bardzo fajna Szczegolnie fajniaste są Zombii i Wampiry A co do fryzur i ubrań ( męskich) to lipa :con: cholernie malo i jakieś takie, eee nie podobają mi sie, szczególnie te jaskrawe męskie ciuchy, bleh jak dla metrosexualisty Co do samochodów, nawet fajne... ale mogło być więcej, nie to że wybrzydzam, bo lepiej 5 niż wcale A co do Cygańskiej Swatki, raz mi sie udało raz nie. Co sie pozniej okazalo typek z ktorym sie nie udalo byl gejem, tak sie o niego staralam ze sie wprowadzil A właśnie, jak sie wampir z wampirzycą , no teges, to urodzi sie mały wampirek czy zwykly "śmiertelnik" ? Jeszcze nie próbowałam i nie wiem czy spróbowac
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
"THE SIMS GWIAZDA" wrażenia wszystkich Fushma The Sims 1: Uwagi na temat gry 72 18.01.2005 21:30
Moje wrażenia PchEłKa The Sims 1: Uwagi na temat gry 58 06.12.2003 15:48


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023