Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.10.2006, 11:54   #1
emily
Guest
 
Postów: n/a
Smile Domek Anny Tart [BRAK ZDJĘĆ]


O to Anna Tart. Anna jest bogatą dziewczyną chodź nie jest snobką. Anna mieszka w małym skromnym domku.

Jej dom od strony prawej

Od strony lewej

Dom w środku

Jej sypialnia. Ponieważ Anna jest artystką w jej pokoju znajdują się obrazy namalowane przez nią. Sypialnia jest połączona z kącikiem pracy (patrz komp. i sztalugi)

Oto łazienka Anny. Nie za duża nie za mała, po prostu idealna.

Biblioteka. W bibliotece znajdują się stare księgi, fortepian, kominek, rzeźba zakupiona przez Henryka Tart, ojca Anny i poroża.

Kuchnia połączona z jadalnią. Chociaż Anna jest bogata gotuje sobie sama.

Przedpokój. Co tu opisywać. Ładny dywanik, wazon z porcelany, obraz. Dwie pary drzwi. Jedne prowadzą do sypialni a drugie do kuchni

SALON :


Tu Ania przyjmuje gości. Dwie sofy, dywanik i stolik, na którym stawia kawę lub herbatę i ciasteczka dla gości

Kącik pracowniczy. Anna uwielbia malować, robić krasnale czy inny rzeźbione ludki a także jest tu stół chemiczny. A do tego obok stoi piękna rzeźba.

Kącik rozrywkowy. TV i szachy. Ania ogląda TV leżąc na sofie i w wolnych chwilach gra z swoją koleżanką w szachy.

OGRÓD :


Basen. Anna ubóstwia pływać. Obok basenu znajduje się sercowa wanna a także luneta. Obok też jest grill.

Staw z huśtawką. Od zawsze tu był. Anna go uwielbia

Ogródek.

Ostatnio edytowane przez Charionette : 27.01.2015 - 21:27
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.10.2006, 15:49   #2
emily
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ktoś napisze coś

Ostatnio edytowane przez emily : 05.02.2007 - 19:55
 
stare 29.10.2006, 18:25   #3
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

MIeszasz stle, pomieszcznia są za duże, źle dobrne kolory, fatalny ogród. Jednym słowem - tragedia. Mam wrażenie, że wstawiłaś tu ten dom na szybko, żeby zabłysnąć. Cóż nie udało ci się.
 
stare 29.10.2006, 20:02   #4
emily
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał magia
MIeszasz stle, pomieszcznia są za duże, źle dobrne kolory, fatalny ogród. Jednym słowem - tragedia. Mam wrażenie, że wstawiłaś tu ten dom na szybko, żeby zabłysnąć. Cóż nie udało ci się.
Masz złe wrażenie,wcale niechciałam zabłysnąć. A co ci się nie podoba w ogrodzie?????

Ostatnio edytowane przez emily : 05.02.2007 - 20:01
 
stare 30.10.2006, 14:07   #5
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ogród jest jak dla mnie zrobiony tak na odwal. Tam trochę kwiatków, tu byle jakie jeziorko, ale jest.
 
stare 29.10.2006, 18:26   #6
asia23170
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Domek nawet ładny.Trochę jednak w niektórych pokojach jest "goło".Dopracuj trochę a będzie super.Ogólnie jest fajnie.Ocenka 7/10 Pozdroffionka!!
 
stare 19.09.2007, 13:00   #7
Elros
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domek Anny Tart

Nic do siebie nie pasuje kolory tragiczne.Najgorsza jest sypialnia O.o tragiczna nic nie pasuje biurko podłoga tapeta i łóżko do siebie nie pasują są w innym stylu kolory źle dobrane istna tragedia ;/ ogród jak napisała magia robiony na odwal to widać tragedia postaraj sie bardziej.Kuchnia to ciemne meble połączono z jasą podłogą która nie pasuje do całej reszty naćkane wszędzie wszystkiego tak dużo że nie można się ruszyć.
Biblioteka obrzydliwa ! a cała bryła jest straszna ! niebieskie ściany i pomarańczowy dach plus klasyczne okna ;/


-9999/10


Istna tragedia gorszego domu nie widziałem !
 
stare 28.03.2008, 18:54   #8
Aqua65
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domek Anny Tart

,,Chociaż Anna jest bogata...'' wiesz jak to snobsko(źle) brzmi
 
stare 29.03.2008, 15:26   #9
Koornela
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domek Anny Tart

nie podoba mi się. Dom jest za wielki 2/10
 
stare 24.04.2008, 19:55   #10
Kingulka5
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domek Anny Tart

NO taki sobie...3/10 jak na jedna osobe bardzo duzy i ogrod tak samo
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023