Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.10.2005, 13:55   #1
Marvia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie gorący kontakt

w kontaktach ikonka jednago sima zrobiła sie taka przezroczysto-niebieska i pisze że to 'gorący kontakt', no ale co to wogule znaczy?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.10.2005, 14:12   #2
Sahem
 
Avatar Sahem
 
Zarejestrowany: 29.10.2003
Skąd: Somewhere On The Ocean
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 229
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja tak miałem Mój sim umawiał się na randki z taką jedną no i te randki były zawsze cudowne. I pewnego dnia zadzwonił telefon, on spokojnie odebrał, a tu wyświetlił się komunikat: "Cześć, tu Nina (bo ona dzwoniła). Słyszałam, że randka z tobą to wspaniałe przeżycie, może gdzieś razem wyskoczymy?" (czy coś takiego podobnego, już nie pamiętam ) I potem pojawiła się okienko i można było wybrać: "Tak" i "Nie". No i ta simka zrobiła się taka niebiesko przezroczysta. No i zaczęła się znajomość Dość fajne, jeżeli trafi się ładny sim
__________________

by Puvix'L - za co wielkie dzięki

Icon made by cleopancake, THANKS xD
Sahem jest offline  
stare 30.10.2005, 14:21   #3
Marvia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to daje obrazek. http://vesia.w.interia.pl/gk.JPG na randkę umówiłam się narazie dwa razy i obie były świetne, a grupą tego Wiktora miałam 3 spotkania pod rząd O_o
 
stare 30.10.2005, 18:06   #4
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

te kontakty to tyle co przyjeciele ale na zaledwie 20-30 punktach sympatii... czyli coś, co jest bardzo potrzebne w karierze.
dopóki sim świeci na niebiesko, a nie rozwiniemy z nim kontaktów (nie spotkamy się, nie zadzwonimy) - będzie on przyjacielem naszej rodziny, pomimo iż nie ma jeszcze wystarczającej liczby punktów. oczywiście możemy znajomość pogłębić, co by tak łatwo zdobytego kontaktu i przyjaciela nie stracić.
 
stare 31.10.2005, 11:12   #5
Nacia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja miałam odwrotnie-
U mnie w Miłowie jest taki kocioł, że nawet wam nie bede tłumaczyć, tam jest, eeee... Wszyscy z Miłowa to jedna rodzina xD Starszy czy młodszy xD chłopak czy dziewczyna xD
Ale tak w przybliżeniu Daniel Przyjemniak zerwał z pokojówką Kasią ( bo ona wyszła za Mortimera i urodziła mu bliźniaki) i pogodził się z Marychą, Liliana skończyła studia z najwyższym wyróźnieniem (+ 4 stypendia) i wyszła za Alexandra Ćwira (razem studoowali) a Andżelika zaszła w ciążę z Damianem (przed ślubem oczywiście) no i Daniel zaczął się kręcić obok pokojówki Lucyny i akurat gorąco się lizali, kiedy weszła Andżelika i ją... e... leciutko... poturbowała..? tak to dobre określenie^^ No i Daniel miał ją też w takim 'zegarku' tylko czerownym i pisało 'wściekły' z wzajemnością zresztą^^
Pzdr- Nca
 
stare 06.11.2005, 11:47   #6
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ech, żeby ostatecznie zamknąć ten temat. gorące kontakty, czyli te, które są zaznaczone na niebiesko w znajomościach sima, pię tylko po randkach marzeń (bądź ogólnie bardzo udanych) albo po dobrze spędzonych wyjściach z przyjaciółmiwtedy tylko dzwoni telefon i ktoś zupełnie nowy chce się z nami spotkać, ponieważ dowiedział się, że można z naszym simem spędzić czas. wówczas taka osoba ma ikonkę zaznaczoną na niebiesko oraz znaczek przyjaciela, pomimo iż nie ma jeszcze odpowiedniej liczby punktów przyjaźni (a około 30).

z kolei, jak sim się zezłości na drugiego, jego ikona jest podswietlona na czerwono.

zarówno jeden kolor jak i drugi znika z upływem czasu. w przypadku gorącego kontaktu, jak zniknie niebieskie pole, a my nie próbowaliśmy pogłębiać znajomości, tracimy łatwo nabytego przyjaciela. w przypadku złości na innego sima - gdy czerwone tło zniknie, nas sim nie będzie już na niego obrażony.

i tyle. jasne teraz?
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023