Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.03.2005, 18:01   #11
Mateon
Guest
 
Postów: n/a
Wink Wybiera sie je...

Wybiera sie je z tego co czytałem na forum kiedy twój sim zmienia sie w młodego dorosłego.Prawda???
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.03.2005, 20:42   #12
fanka_dory_liisy
Guest
 
Postów: n/a
Question

Cytat:
Napisał Mateon
Wybiera sie je z tego co czytałem na forum kiedy twój sim zmienia sie w młodego dorosłego.Prawda???
Hmm... Ja tam nie wiem, jeszcze nie mam tej gry, ale co, jeśli od razu robi się młodego dorosłego? Olewają temat?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 21:27   #13
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Keisy
Ej, a ile wogóle jest kierunków? NBo i jak się je wybiera, czy przy tworzeniu simów, czy przy wybieraniu parceli akademickiej?
Jest jedenaście kierunków (matematyka, nauki polityczne, literatura, fizyka, historia, psychologia, aktorstwo, sztuka, filozofia, biologia i ekonomia) Wybiera się je telefonicznie lub przez komputer. Kierunek można wybrać kiedy się chce (najlepiej na początku gry). Najpóźniej trzeba okreslić kierunek na trzecim roku. Do tego czasu istnieje tez możliwość zmiany kierunku. Jesli sim jest w dobrym nastroju - sam wychodzi na wykłady, jesli nie - trzeba go tam wysłać (klikając na sima -> Uczelnia -> idź na wykład). Jesli nie ma takiej opcji może to być wina jakiegoś hacka, którego zainstalowaliście. U mnie hack umożliwiający współzycie nastolatków blokował odrabianie zadanej pracy. A jeśli młody dorosły może mieć dzieci, to opcji "postaraj się o dziecko" też nie mam (jeszcze nie wiem dlaczego).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 21:32   #14
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

młody dorosły nie może mieć dzieci. tak samo jak nie może wychodzić za mąż/żenić się.

btw: wie ktoś, co powoduje w Na Studiach hack o nazwie "movein_all"? (umożliwiający wprowadzanie się nastolatków lub dzieci do domu...) bo bardzo mi się przydaje i nie mam serca go wyrzucać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 21:35   #15
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rainne
młody dorosły nie może mieć dzieci. tak samo jak nie może wychodzić za mąż/żenić się.

btw: wie ktoś, co powoduje w Na Studiach hack o nazwie "movein_all"? (umożliwiający wprowadzanie się nastolatków lub dzieci do domu...) bo bardzo mi się przydaje i nie mam serca go wyrzucać
rainne.. a nie lepiej wprowadzic cala rodzine z nastolatkiem lub dzieckiem do domu jakiego chcesz (traz mozna wprowadzic nawet obcego sima do dowolnego domu ) a pozniej niechcianych wyprowadzic? bez hackow.

szczerze to nie wiem co powoduje.. na razie wiem, ze przedmiory niekompatybilne z dodatkiem baaaaaardzo zaklucaja gre. simy sie np nie poruszaja.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 21:35   #16
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rainne
młody dorosły nie może mieć dzieci. tak samo jak nie może wychodzić za mąż/żenić się.

btw: wie ktoś, co powoduje w Na Studiach hack o nazwie "movein_all"? (umożliwiający wprowadzanie się nastolatków lub dzieci do domu...) bo bardzo mi się przydaje i nie mam serca go wyrzucać
Cholera, to dziwne Bo trzy razy pokazała mi się opcja "postaraj się o dziecko" (po kliknięciu było bara - bara, ale nie zakończone ciążą) Pewnie jakiś błąd ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 21:37   #17
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał truskafk4
rainne.. a nie lepiej wprowadzic cala rodzine z nastolatkiem lub dzieckiem do domu jakiego chcesz (traz mozna wprowadzic nawet obcego sima do dowolnego domu ) a pozniej niechcianych wyprowadzic? bez hackow.

szczerze to nie wiem co powoduje.. na razie wiem, ze przedmiory niekompatybilne z dodatkiem baaaaaardzo zaklucaja gre. simy sie np nie poruszaja.
tak, to jest dobre rozwiązanie, ale w Dziwnowie, mieszkają "miastowe" ładne nastolatki, które mi się przydają wśród moich genetycznie idealnych rodzinek
całe szczęście, ze nie mam ściagniętych żadnych przedmiotów

Eveline - bardzo mozliwe. na czacie z twórcami, zaznaczali oni wiele razy, ze zajść w ciążę nie mogą młodzi dorośli. a na pewno nie na uniwersytecie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2005, 10:10   #18
Kamirurosu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ej ja nie moge znalesc tego, ktos moze mi napisac jaka jest srednia cena tego dodatku? prosze o konktetna odpowiedz bo wwiem ze koło 80 zł
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2005, 11:01   #19
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kamirurosu
Ej ja nie moge znalesc tego, ktos moze mi napisac jaka jest srednia cena tego dodatku? prosze o konktetna odpowiedz bo wwiem ze koło 80 zł
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15428
Ja kupiłam w empiku za 89,90
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2005, 11:15   #20
Still
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja uwielbiam aktorstwo!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023