Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.01.2013, 00:35   #241
Mr0w4
 
Avatar Mr0w4
 
Zarejestrowany: 20.12.2010
Skąd: Trzebinia
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Cytat:
Napisał Divis Zobacz post
Zauważyłam, że najwięcej błędów pojawia się w Bridgeport. To miasto ma jakieś uszkodzenie i być może kiedyś to naprawią razem z aktualizacją. Póki co, nie polecam grać na tym mieście, bo tam są ciągle błędy. Komputer może być dobry, czysty w środku, może mieć bardzo dużo wolnego miejsca a w Bridgeport się będzie psuło. W innych miastach działa dobrze
Właśnie gram w Bridgeport i gdzieś wlaśnie wyczytałem że to wina miasta. Babol w tym że to miasto okropnie mi się podoba..
__________________
Wesołych świąt dla użytkowników TheSims.pl

Mr0w4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.01.2013, 13:41   #242
Divis
 
Zarejestrowany: 26.12.2012
Skąd: Karczew
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Cytat:
Napisał Mr0w4 Zobacz post
Właśnie gram w Bridgeport i gdzieś wlaśnie wyczytałem że to wina miasta. Babol w tym że to miasto okropnie mi się podoba..
Masz ten sam problem co ja... Uwielbiam to miasto i najchętniej bym cały czas w nim grała. Po tym jak przez dobry miesiąc borykałam się z błędem 12, postanowiłam, że trudno, zmienię miasto i będę normalnie grać. Zmieniłam sobie na Apaliosa Plains(albo coś w tym stylu ) i gra chodzi normalnie
Divis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2013, 00:03   #243
Mr0w4
 
Avatar Mr0w4
 
Zarejestrowany: 20.12.2010
Skąd: Trzebinia
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

a które miasto jest podobne do Sunset Valley z podstawy trójki? Najlepiej gdyby miało tak jak Sunset,Bridgeport dzielnicę bogaczy z wypaśnymi havirkami. Ale Sunset i Bridge odpadają - Sunset monotonia grania non stop w tym samym mieście a Bridge wiadomo. Skoro ten błąd jest tylko w najlepszym mieście gry no to cóż..
__________________
Wesołych świąt dla użytkowników TheSims.pl

Mr0w4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2013, 21:51   #244
Divis
 
Zarejestrowany: 26.12.2012
Skąd: Karczew
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Apaliosa Plains(czy jak to się tam pisze) jest podobne. Nie ma dzielnicy bogaczy(niestety), ale jest podobne. Możesz jeszcze w Twinbrook spróbować. Dawno tam nie grałam, ale miasteczko też ładne i przyjemne. Na szczęście we wszystkich miastach się kręcą osobistości
Divis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2013, 01:45   #245
Zriar
 
Zarejestrowany: 20.02.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Błąd przy zmianie pracy

Zmieniłem pracę mojego sima. Wybrał nową a następnego dnia podjechał po niego samochód. Jednak polecenie "jedź do pracy" natychmiast zniknęło. Mimo licznych prób a także przenoszenia parceli, ponownego uruchamiania systemu problem pozostał. Ma ktoś pomysł?
Zriar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2013, 18:46   #246
JBronkar
 
Avatar JBronkar
 
Zarejestrowany: 28.10.2008
Skąd: Podkarpackie
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Kupiłam niedawno laptopa Lenovo Ideapad Y580 jn. dane techniczne:
System: Windows 8 Enterprise
Procesor: Inter (R) Core (TM) i5-3210M CPU @ 2,50GHz
Pamięć RAM: 12 GB
Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny
Karta Graficzna: NVIDIA GTX 660M
Więc instalowałam dodatki z internetu z pliku SimPack3 ma zaledwie 7GB, lecz z package tylko zajmuje 548 MB. Kiedy włączam ikonkę tej gry (CPR - cztery pory roku) i ładuje ok, natomiast wchodzę do miasta zajmuje około 30 min, a w trybie tworzenia rodzin za bardzo zacina i mnie to zdenerwuje. Nawet nie wiem jaka jest przyczyna czy śmiecia z neta albo słaba karty graficznej? Kto wie? Myślę, że planuję kupić nowej lepszej karty graficznej. Czy ktoś wie jaka karta graficzna będzie bardziej odpowiednia oraz płynna tej gry?
__________________
JBronkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2013, 14:50   #247
psujka
 
Avatar psujka
 
Zarejestrowany: 19.03.2007
Skąd: Wrocław
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 11
Post Pobrane wadliwe dodatki

Ten problem mam odkąd zaczęłam pobierać simów z giełdy wymiany... trafiło się kilka nie ładnych obiektów, które trafiły do wszystkich grup wiekowych i psuja mi wygląd małych dzieci, dzieci nie wspominając o niemowlętach, których prawie nie widać i czasami kilka minut muszę się bawić, żeby mojemu simowi udało się na niego kliknąć. Oprócz tego przez takie dodatki moi simowie idą się kąpać w niektórych ubraniach, ale to jestem jeszcze w stanie przeboleć...
Moje pytanie czy jest jakiś program, który pomógł by mi to wykryć? Lub jakiś sposób by odczytać nazwy tych dodatków w grze, żebym mogla je odinstalować w programie startowym? Nie chciałabym usuwać całej zawartości zmodyfikowanej a wyglądających jak poniżej dzieci mam serdecznie dosyć...

__________________
psujka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2013, 13:22   #248
Pati92
 
Zarejestrowany: 08.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Niedziałające super szybkie tempo.

Witam wszystkich, mam problem z super tempem w sims 3. Wszystko fajnie mi działa nie przycina mi się, grafika okej, tylko super tempo czy tam to super szybkie (4) leci mi tak jak normalne ;/ to jest męczące bo jak śpią to ja muszę czekać. Widziałam u mojej siostry, że jej ten czas zapierdziela nieźle. Czy ktoś wie co mogłabym zrobić może coś w ustawieniach zmienić może coś. Są tu jacyś magicy którzy, mogliby mi pomóc ?
Pati92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2013, 11:42   #249
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Najwidoczniej masz tylko podstawę i nie zaktualizowaną do najnowszej wersji. ZAKTUALIZUJ JĄ !
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2013, 11:51   #250
Pati92
 
Zarejestrowany: 08.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

w sensie jak pokazuje mi się ten panel, gdy uruchamiam grę? tam mam zaktualizować?
aktualizuję ale mam napisane, że gra jest aktualna ;(
Pati92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
karnacje, simowie błąd, suwaki, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023