Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.12.2005, 18:05   #41
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Też miałam tego hacka, ale wywaliłam go. Insimenator jest zgodny, bo sprawdzałam. Może to ten plik, by simowie brali ślub w strojach wizytowych...?? No cóż, sprawdzić można...
EDIT: za błąd pojawiający się przy powrocie sima z pracy odpowiedzialny był, tak jak się spodziewałam, powyższy hack. Ech, trudno, wywaliłam z Downloads. Ale puste okienka we wspomnieniach nadal pozostały. Z resztą zauważyłam, że myśli simów i chmurki, kiedy rozmawiają są zamazane. A może to wina mojej świetnej karty graficznej?. Bo ostatnio również kolory odbijające się w lustrze dziwnie mi się rozmazują...

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 03.12.2005 - 18:31
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.12.2005, 15:56   #42
minowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ej ty masz ten sam problem co ja z tymi wspomnieniami...znaczy ja mialam taki problem heh....niestety reinstalka lub usuniecie insim..coś tam....a czy czasem nie robilas cos z folderem z grafiką tych wspomniec i takich tam?? bo ja z nudów grzebałam w tym folderze i dlatego mi sie tak zrobilam...pzredtem mialam insimenator i nic sie nie dzialo tylko po grzebaniu w tym folderze ...a z tym boolProp...to wywnioskowałam tylko ze ten kod jest szkodliwy ;( i jak chcesz go uzyc to włacz pauze wpisz kod daj jakąs tam opcje i wyłacz kod!! potem wyłącz pauze...mialam te same problemy...teraz po wiekszym doswiadczeniu z grą jestem ostrożna...pzrez to całe gówno insimentor bool prop....straciłam moją 15-pokoleniową rodzine ;( minelo pół roku a ja jakos sie do tej rodzinki przywiązalam... ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2005, 18:30   #43
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie. Nie kombinowałam nic w folderach EA games. A poza tym zauważyłam ostatnio kolejne błędy w grze... Ech...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.12.2005, 17:42   #44
minowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał patrysiaz1992
Nie. Nie kombinowałam nic w folderach EA games. A poza tym zauważyłam ostatnio kolejne błędy w grze... Ech...
eh..ja co chwile mam błędy....juz zaczyna to wkurzać....co chwile musze wyrzucać moje ulubione rodzinki ;( nawet granie bez kodów i bez hacków gówno daje ;( a jakie np. błedy? bo może mamy te same ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.12.2005, 17:56   #45
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Np. takie coś, że gry sim jedzie do pracy powinien się przebrać w inne ubranie (zależy od stopnia i dziedziny). Moi simowie niby tak obracają się jak wtedy, gdy zmieniają strój, ale pozostają w codziennym ubraniu. Niby nie za bardzo wkurzający błąd, ale jednak:/. Albo czasami na włączonym boolPropie wyskakują mi cały czas tabelki z błędami... Echhhhh
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.12.2005, 18:24   #46
minowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał patrysiaz1992
Np. takie coś, że gry sim jedzie do pracy powinien się przebrać w inne ubranie (zależy od stopnia i dziedziny). Moi simowie niby tak obracają się jak wtedy, gdy zmieniają strój, ale pozostają w codziennym ubraniu. Niby nie za bardzo wkurzający błąd, ale jednak:/. Albo czasami na włączonym boolPropie wyskakują mi cały czas tabelki z błędami... Echhhhh
no ja przez ten boolProp....musialam odinstalowac simsy ;( teraz tak sie już boje tego boolProp ze uzywam go wczasie pauzy i go! go! wyłączam...a z tą tabelą to wiem bo mito co chwile wyskakiwalo :con: dawalam na delete to sim nagle odskakiwal :con: z tą pracą to nie wiem :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2005, 19:31   #47
Sweetie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 31.01.2005
Skąd: gdzieś tam.
Płeć: Kobieta
Postów: 91
Reputacja: 10
Domyślnie

ona jest tylko w NŻ ??
__________________
jee. ;]]
sygnatura wkrótce [?]
Sweetie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2005, 19:39   #48
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nodesha
ona jest tylko w NŻ ??
Tak, pojawia się wraz z nocnym życiem. :yes:
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2005, 17:39   #49
Sweetie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 31.01.2005
Skąd: gdzieś tam.
Płeć: Kobieta
Postów: 91
Reputacja: 10
Domyślnie

O boże.... już mnie ciarki przechodzą, jeśli ona będzie mi przeszkadzać kiedy kupie osbie w koncu te simsy,,,
__________________
jee. ;]]
sygnatura wkrótce [?]
Sweetie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2005, 17:55   #50
Vanillienné
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nodesha
O boże.... już mnie ciarki przechodzą, jeśli ona będzie mi przeszkadzać kiedy kupie osbie w koncu te simsy,,,
E, nie martw się :) Nie wszystkim przeszkadza, mi naprzykład nie sprawia żadnego problemu :)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023