Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.10.2005, 17:39   #11
Z-I-E-L-A-K
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hehe ja juz 'kupuje'
w internecie juz siedzi z tydzien ten dodatek a kumpel ktory mi o tym powiedzial juz to ma i widzialem chwilke u niego ale nie gralem bo bylem z 5 minut w jego domu


Cytat:
Napisał czarodziej2
Mnie ciekawi czy to będzie się instalować jak inne takie dodatku (w osobnych katalogach) czy zainstaluje się, jak coś w rodzaju patcha
Jak sciagniemy jakis dodatek z internetu to zwykle on jest w takim czyms co jak sie wlaczy to sie pojawai przyciski instaluj i po nacisnieciu go juz obiekt jest w grze. Te 40 obiektow jest wlasnie w tym programie czyli wlaczamy klikamy instaluj i juz jest ;] .

Ostatnio edytowane przez Z-I-E-L-A-K : 18.10.2005 - 17:42
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.10.2005, 17:48   #12
stotkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zielak - to się nazywa obraz płyty... otwiera się to Daemon Tool'em a zgrywa na płyty za pomocą Alcohola. P

Dla mnie to fajny pomysł, wreszcie coś ze świętami w simsach (nie licząc jednej marnej choinki w TS Światowe Życie). No i na pewno będę to mieć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.10.2005, 20:26   #13
trashy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm ale wkońcu kiedy będzie ten dodatek w Polsce ?
W czoraj W Ameryce i innych krajach wyszedł ( nawed w Niemczech ) a tu... niema !
Pozdrawiam !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2005, 06:36   #14
twój stary
 
Avatar twój stary
 
Zarejestrowany: 20.09.2005
Skąd: warszawa
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Claudi
Hmm ale wkońcu kiedy będzie ten dodatek w Polsce ?
W czoraj W Ameryce i innych krajach wyszedł ( nawed w Niemczech ) a tu... niema !
Pozdrawiam !
a skąd ty wytrzasnęłaś taką rewelację, że wczoraj wyszedł?
wiesz na oficjalnej stronie simsów pisze 17 november jako data premiery jeśli dobrze rozumiem, a november to listopad, także to jeszcze prawie miesiąc do premiery.
twój stary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2005, 00:37   #15
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Z-I-E-L-A-K
hehe ja juz 'kupuje'
w internecie juz siedzi z tydzien ten dodatek a kumpel ktory mi o tym powiedzial juz to ma i widzialem chwilke u niego ale nie gralem bo bylem z 5 minut w jego domu.
Zatem mam prosbe: odwiedz ponownie tego przyjaciela zobacz co to za dodatek i napisz nam tutaj co tam jest; czy są nowe interakcje czy tylko przedmioty i ubrania?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2005, 14:21   #16
Z-I-E-L-A-K
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał stotkaa
Zielak - to się nazywa obraz płyty... otwiera się to Daemon Tool'em a zgrywa na płyty za pomocą Alcohola. P

ale to nie jest obraz plyty tylko takie cos w czym sa dodatki z internetu niektore
dodatki z neta dziela sie na takie ktore trzeba zainstalowac takim czyms (i ten pliki wlasnie w tym sa) albo na takie ktore trzeba na chama do downloads wrzucic

Cytat:
Napisał Lea
Zatem mam prosbe: odwiedz ponownie tego przyjaciela zobacz co to za dodatek i napisz nam tutaj co tam jest; czy są nowe interakcje czy tylko przedmioty i ubrania?

gdyby przyjaciel nie mieszkal 30-40 km z tad to juz bym to dawno zrobil
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2005, 10:42   #17
stotkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja mam pytanie - wie ktoś, czy w tym dodatku będzie można mieć śnieg? Np. zaśnieżony dom, meble, śnieg na ziemi, zaspy itp.?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2005, 12:04   #18
Dementor
Guest
 
Postów: n/a
Sad głupota

przecierz bedzie niedługo można to ściągnąć :* nie oplaca się tego kupowac pewnie za 50 zł
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2005, 14:35   #19
minowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a ja myślę , że nie opłaca się tego kupować za 50 zł? :con: i tak jak mówili niektórzy można to sobie poprostu ściągnąć założe się , że będzie parę świątecznych dodatków i tyle. Żadnego nastroju. Może z komina ci w simsach wyskoczy św. mikołaj? ta choinkę , którą ściągnęłam to tylko jest jedna opcja xP włącz i wyłącz xP I mi się wydaje , że to takie strasznie niepewne. Bo głośno o tym nie jest. Nawet o nowym dodatku nie jest głośno. Czyli moim zdaniem nie warto tego kupować. (o ile bedzie w sklepach)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2005, 16:02   #20
Bubcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja myślę, że nie warto... Jeśli tam jest tylko kilka nowych obiektów i ubrań, to po co przepłacać? :con: Na pewno będzie można go ściągnąć z internetu... I w ogóle o tym dodatku nie jest głośno
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023