Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.11.2011, 19:15   #11
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Loft

A ja mam mieszane uczucia, co do tego projektu.
Chodzi mi o ogólne wrażenie, bo raz pomieszczenia są jasne (jasny salonik na piętrze, jadalnia), raz ciemne (sypialnia, gabinet, ciemny salonik na piętrze).

Szkoda, że w pokoju dziennym ta dżungla roślin zasłania całe okno.

Okropne są te drzwi ewakuacyjne (jak je nazwała AoiNamida).

Jednak mi się nie podoba. Sorry.
__________________
Searle jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.11.2011, 16:00   #12
Sixela
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Loft

Kuchnia połaczona z jadalnią fenomenalnie wygląda to samo tyczy się łazienki. Bardzo nowocześnie i wyszukanie. Sentencje kwiatowe dodają stylu. Jednak nie do końca urzekło mnie pomieszczenie z rowerkiem stacjonarnym oraz "gabinet", jeżeli tak go mogę nazwac. ;>

8/10
 
stare 04.12.2011, 05:28   #13
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Loft

Brakuje mi tutaj zdjęć bryły. Sypialnia wg mnie jest okrutnie ponura i nijak się ma do całości.
Ale cała reszta - perfekcja
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 08.12.2011, 20:06   #14
Marian...
 
Avatar Marian...
 
Zarejestrowany: 19.06.2008
Skąd: Miasto Świętej Wieży
Płeć: Mężczyzna
Postów: 219
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Loft

Dawno nic nie pisałem, ale jak zobaczyłem tę produkcję, od razu mnie wzięło na komentowanie
Pierwsza myśl? "No, wreszcie ktoś, kto wie jak loft wygląda!"
Druga? "Uwielbiam taką otwartą, swobodnie przecinaną przez konstrukcję przestrzeń!"
Wrażenia wyjątkowo pozytywne i ta myśl, że ma się do czynienia z człowiekiem, który zna się na rzeczy. Fajne połączenie kolorów, materiałów i pomieszczeń w ogóle. Absolutnie pochwalam odwagę w eksperymentach! Efekty są widoczne.
Gdybym miał się czegoś przyczepić, parę pierdółek pewnie bym znalazł, ale to głównie personalne i bardzo subiektywne uwagi, które nie koniecznie muszą być słuszne. Jedyne co rzuca się w oczy, to trochę chaotycznie ustawione te krzaki pod oknem. I właściwie nie w samych krzakach tu problem, bo mają sens i grają życiem tak jak powinny, tylko donice jakby każda z innej bajki. Ale trudno się czepiać o takie duperele, które w sumie od Ciebie niewiele zależały. W ostateczności dałoby się to jakoś rozwiązać, ale nie wiem czy warto się męczyć, bo efekt i tak jest w pełni satysfakcjonujący.
Ktoś tam się czepiał bryły, której nie ma - pod tym względem nie mam zdania, bo traktuję to wnętrze jako zaprojektowany mały fragment jakiegoś ogromnego budynku, który sam w sobie jest tu nieistotny, pokazany jest natomiast fragment wnętrza, o który tu chodzi. Taki kawałek budynku wycięty z całości. Zatem bez sensu domagać się bryły, która zapewne (wnioskując z ogromu tego loftu) miałaby monumentalne rozmiary. Jeżeli z taką myślą było to projektowane, to ok.
Od razu uprzedzam, że na pewno zaraz zmontuję do Ciebie jakąś PM z listą zapytań o stos przedmiotów, bo nie mogę się powstrzymać, a tematu Ci zaśmiecał nie będę

Na podsumowanie powiem, że ten projekt na prawdę mnie zainspirował i mam ochotę uruchomić grę i samemu podłubać, bo dawno tego nie robiłem.
Gratuluję i czekam na więcej

Marian...
__________________
[IMG]http://i50.************/ae4aon.jpg[/IMG]
JUŻ JEST! "ROMANA SINGULIER" w dziale Domy TS2
Marian... jest offline  
stare 12.12.2011, 22:50   #15
Sharise
 
Avatar Sharise
 
Zarejestrowany: 01.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 55
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Loft

Wow.. aż mnie przytkało.. Ten dom wygląda raczej, jak z katalogu o dekoracji wnętrz, niż z The Sims 2, poważnie. Wszystko jest przemyślane i genialnie dopasowane; na to, że sypialnia jest trochę ciemna, nawet nie zwróciłam uwagi- w końcu nie każdy śpi pod kołdrą z księżniczkami Disneya..
Sharise jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023