Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.03.2005, 15:30   #11
Still
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wszystkie dotychczasowe kody :

changeLotZoning [residential | community | greek | dorm | secretsociety] - zmienia typ niezamieszkałych gruntów,

boolProp dormSpecificToolsDisabled true/false - częściowo włącza/wyłącza deaktywację trybu budowania w domach mieszkalnych,

boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true/false - włącza/wyłącza możliwość ustawiania obiektów pod kątem względem siatki.

boolprop dormspecifictoolsdisabled false - pozwala modyfikować istniejący pokój akademicki (dormitorium) w trakcie gry w tym pokoju,

changelotzoning dorm - pozwala stworzyć od samego poczatku dormitorium na terenie mieszkalnym pustego otoczenia.

setHighestAllowedLevel [level] - Pozwla pódowac nieskończoną ilość pięter ( UWAGA! wpisanie zbyt duzej liczby spowoduje spowolnienie gry )
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.03.2005, 15:51   #12
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Still
Wszystkie dotychczasowe kody :

changeLotZoning [residential | community | greek | dorm | secretsociety] - zmienia typ niezamieszkałych gruntów,

boolProp dormSpecificToolsDisabled true/false - częściowo włącza/wyłącza deaktywację trybu budowania w domach mieszkalnych,

boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true/false - włącza/wyłącza możliwość ustawiania obiektów pod kątem względem siatki.

boolprop dormspecifictoolsdisabled false - pozwala modyfikować istniejący pokój akademicki (dormitorium) w trakcie gry w tym pokoju,

changelotzoning dorm - pozwala stworzyć od samego poczatku dormitorium na terenie mieszkalnym pustego otoczenia.

setHighestAllowedLevel [level] - Pozwla pódowac nieskończoną ilość pięter ( UWAGA! wpisanie zbyt duzej liczby spowoduje spowolnienie gry )
To nie będzie można w trakcie gry wciskać trybu budowania? A jak się okarze, że zapomniałam kupić lodówki?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 16:41   #13
mruffcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wtedy to bedzie lypa :/ serio nie mozna edytowac? bo to troszke glupio. chyba, ze np lodowka i inne wmagane rzeczy sa w standarcie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 17:00   #14
Still
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kara_kara
To nie będzie można w trakcie gry wciskać trybu budowania? A jak się okarze, że zapomniałam kupić lodówki?
wszystkiego dowiemy się w 11 marca
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 17:50   #15
koralinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie będzie można urochomić typy budowania ale można włączyć tryb kupowania żeby sobie samemu użądzić pokoik to było njapisane na jakieś tam stronie, nie można włączyć trybu budowania ponieważ jak bedzie można to wtedy by wszyscy sobie powiększali pokoje a tryb kupowania dali aby można było kupić łóżko, biórko i rzeczy do rozwijania umiejętności itp....
PS.przecież to oczywiiste
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 18:04   #16
Nulka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale jeśli np ktoś ściagnął tego pierwszego patcha to da się jakoś go usunać, żeby mogły działać The sims 2 Na studiach?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 19:09   #17
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Da

Zainstalować drugiego. Przypominam, że dodatek już za 5 dni!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 19:11   #18
dalva
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kara_kara
To nie będzie można w trakcie gry wciskać trybu budowania? A jak się okarze, że zapomniałam kupić lodówki?
Aleś Ty błyskotliwa! Od kiedy to lodówka jest w trybie budowania...?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 19:26   #19
koralinka
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Cytat:
Napisał dalva
Aleś Ty błyskotliwa! Od kiedy to lodówka jest w trybie budowania...?
boże dalva może Kara_kara tylko źle napisała gdybyś wcześniej czytała to ja juz jej wytłumaczyłam a ty sie nad nią nie musisz łaskawić

Ostatnio edytowane przez koralinka : 07.03.2005 - 14:19
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2005, 01:49   #20
dalva
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Cytat:
Napisał koralinka
boże dalva może Kara_kara tylko źle napisała gdybyś wcześniej czytał to ja juz jej wytłumaczyłam a ty sie nad nią nie musisz łaskawić
Mogę pisać co zechcę. Po to właśnie jest forum by wyrażać swoje zdanie. Nikogo nie obraziłam i nie ubliżyłam nikomu. A tamta dziewczyna doskonale wiedziała co pisze. Wyraźnie pisała o trybie budowania, więc zwróciłam na to uwagę. Po drugie jestem dziewczyną,więc miło by było gdybyś zwracała się do mnie jak do dziewczyny

Pozdro dla Was

Mam jeszcze jedną prośbę... Jak dotąd nikomu się nie chce mi odpowiedzieć... : W jaki sposób mam znaleźć na forum coś, co mnie interesuje?? Jeśli chcę znaleźć jakieś słowo to muszę przeszukać całe forum - strona po stronie? Nie chcę obrywać za zakładanie nowych tematów.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023