Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.12.2004, 07:32   #1
alexwa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Oryginalne SIMSY 2 i woła o włożenie płytki

Dlaczego nawet w oryginalnym systemie XP z SP2 oryginalne SIMSY 2 po poprawnej instalacji wołają o płytkę nr 1 - a ona siedzi w napędzie. Czy jest na to sposób?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.12.2004, 08:08   #2
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witaj na forum
Mieliśmy już takie tematy. Poszukaj -> trzecia opcja od prawej tuż nad tym niebieskim paskiem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2004, 08:51   #3
alexwa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ad. Szukania

Szukanie oczywiście było. Wszystkie posty na ten temat traktują o piratach, a ja mam problem z oryginałem i nie potrzebuję informacji o tym jak wgrać craka!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2004, 10:25   #4
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W takim razie możesz mieć problem z napędem właśnie, albo sprzedali Ci uszkodzoną gre. Sprawdz czy na innym PCie gra się poprawnie instaluje, jeśli tak to zmień, lub przeczyść czytnik w stacji kompaktów, jeśli na innym komputerze też woła o płytkę nr 1 to reklamuj w sklepie lub gdzie tam kupiłeś. Oczywiście będziesz musiał mieć paragon
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2004, 10:41   #5
Reksio
Guest
 
Postów: n/a
Grin

jak masz zwykły cd-rom i nagrywarke to spróbuj włożyć do nagrywarki a potem do cd-romu a jak nie pujdzie to idź do sklepu tam gdzie kupiłeś gre i ją reklamuj.

Ostatnio edytowane przez Reksio : 06.12.2004 - 10:44
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2004, 14:05   #6
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Blush

Reksiu:
To samo post wcześniej 16 min temu wyjasniła nam Lea.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2004, 22:53   #7
alexwa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że nikt na tym forum nie ma pojęcia o technice komputerowej. Samo czcze gadanie typu: Idź do sklepu i wymień płytkę, wyczyść CD-ROM.
Dopiero pomoc techniczna firmy MAXIS fachowo udzieliła odpowiedzi. Potrzebna była najnowsza wersja safedisc do Win XP.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2004, 23:26   #8
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał alexwa
Dopiero pomoc techniczna firmy MAXIS fachowo udzieliła odpowiedzi. Potrzebna była najnowsza wersja safedisc do Win XP.
Obraziłem się
xP

Dobra, tylko na chwilę.
Ponieważ na kompach z którymi mam do czynienia problem nie występował, to nie bardzo miałem jak sprawdzić na czym polega. Na odpowiedź Maxis jeszcze czekam, ale nawet bez tego moge podać link do pliku rozwiązującego problemy posiadaczy legalnej wersji gry z instalacją (a właściwie startem).
W przypadku problemów takich jak opisany w pierwszy poscie należy pobrać i zainstalować plik "safedisc.exe"
http://www.macrovision.com/products/...ownloads.shtml
To jest "samowypakowujące" archiwum, trzeba na nie kliknąc i pozwolić mu rozpakowac się do jakiegoś folderu. Potem znajdujemy w tym folderze plik "setup.exe" i znów klikamy ... reszta robi się sama.
Acha, to wszystko tylko dla windowsXp /windows2000 - system windows98 nie sprawia tego typu problemów, wystarczy plik kontrolny instalowany przez grę.
Pozdr
AT
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.12.2004, 16:03   #9
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał alexwa
Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że nikt na tym forum nie ma pojęcia o technice komputerowej. Samo czcze gadanie typu: Idź do sklepu i wymień płytkę, wyczyść CD-ROM.
Dopiero pomoc techniczna firmy MAXIS fachowo udzieliła odpowiedzi. Potrzebna była najnowsza wersja safedisc do Win XP.
No to gratuluję szczęścia. Ja wysłałam do Maxisa z 10 maili i od września jeszcze się nie doczekałam odpowiedzi (którą już dawno znalazłam na forum).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2004, 00:32   #10
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał alexwa
Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że nikt na tym forum nie ma pojęcia o technice komputerowej. Samo czcze gadanie typu: Idź do sklepu i wymień płytkę, wyczyść CD-ROM.
Dopiero pomoc techniczna firmy MAXIS fachowo udzieliła odpowiedzi. Potrzebna była najnowsza wersja safedisc do Win XP.
To skoro tyle już się naumiałaś to spróbuj mi wytłumaczyć dlaczego ja czegoś takiego nie potrzebowałem? Mi wystarcza zwyky WinXP+SP2. Działa wszystko doskonale i nie mam najmniejszych problemów.
Ja wiedziałem wczesniej, że mój komputer boi się mnie, ale że aż do tego stopnia, że działa bez niezbędnych mu rzeczy? :wacko:
Chyba będę musiał odpuścić swojej kochanej skrzyneczce!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023