Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.06.2009, 12:04   #31
Vanillienné
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Nie wiem czemu marudzicie na urzadzanie domu. Co 2 miala czego 3 nie ma w tej kwestii? Dla mnie zarabiste jest ze moge zrobic set z kazdych mebli, nie musze sie juz uzerac z roznym odcieniem drewna na lozku, komodzie i szafce. No i nie trzeba stosowac kodu na skos, ktorego nigdy nie moglam spamietac ; D
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.06.2009, 12:09   #32
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Ja również uważam, że kreator stylu wynagradza małą ilość mebli, tym bardziej, że te będą w każdym dodatku dochodzić, jak zawsze. Ogólnie wolę TS3 bo jest bardziej żywe, "światowe", mniej monotonne, daje dużo możliwości, a poza tym simy są jak bohaterowie gry rpg, mają swoje statystyki, cechy, umiejętności itd.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 13:21   #33
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Cytat:
Napisał Vanillienné Zobacz post
Nie wiem czemu marudzicie na urzadzanie domu. Co 2 miala czego 3 nie ma w tej kwestii? Dla mnie zarabiste jest ze moge zrobic set z kazdych mebli, nie musze sie juz uzerac z roznym odcieniem drewna na lozku, komodzie i szafce. No i nie trzeba stosowac kodu na skos, ktorego nigdy nie moglam spamietac ; D
O grzebaniu w internecie za pozadanymi rekolorami nie wspominajac. Fakt faktem, ze teraz urzadzanie domu wymaga wiecej pracy, ale mnie sie to podoba. Jak zobaczylam, ze nawet cos tak banalnego jak kibelek mozna zaprojektowac na tyle sposobow (nawet spluczke), to od razu sie zakochalam w tej czesci.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 13:21   #34
HeadStander001
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

UWAGA! THE SIMS 3 TO OBROBIONE I "OSKRYPTOWANE" THE SIMS 2!! Nie ma co ciągnąć tego posta, bo łatwo zauważyć, że Sims 3 są niemal takie same jak sims 2. Więcej projektowania, nic więcej. Wciśnijcie sobie w TS3 ctrl + shift + C i wpiszcie "motherlode". Czy to nie dziwne, że dostajemy 50,000 simoleonów? Wiele przedmiotów używamy identycznie - kliknij na lustro - pojawi się możliwość np. "popraw wygląd". Jak w TS2. A co najgorsze, dostęp do całego miasta stracił troche na klimacie i trudności gry. Zrobiłem sima, który mieszka i sypia w parku, je , załatwia sprawy, ćwiczy i kąpie się na siłowni, czyta i uczy się w biliotece i ogólnie ciągle awansuje. Zabawa na 5+, ale gra straciła na trudności... W zwiatunach zapowiadało się ciekawiej. Miasto ogólnie powinno być większe i mieć większą populacje (i sporadyczną kopulację...). Mimo to - czekam na dodatki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 14:12   #35
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Wg mnie TS2 się nie umywa. Fakt faktem, że TS2 jest bardzo dobrą grą, ale TS3 jest naprawdę fenomenalne. Jak już wyjdą dodatki, to będzie bezkonkurencyjnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 14:13   #36
Akmiss
 
Avatar Akmiss
 
Zarejestrowany: 24.01.2007
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 209
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Mi bardziej podoba się trójka chociażby dlatego, że simy mają konkretną osobowość wyznaczającą ich zachowanie oraz parcele nie ładują się po pół godziny. Świetną opcją jest też postęp historii. W dwójce wkurzało mnie to, że pozostałe rodziny, którymi nie grałam w ogóle się nie starzały. Nie oznacza to oczywiście, że dwójka była beznadziejna, bo uwielbiałam w nią grać i pozostał mi do niej sentyment. Jednak jeżeli mam wybrać to zdecydowanie the sims 3.
__________________
"Kto czyta książki, żyje podwójnie"
Akmiss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 14:54   #37
Nieidealna
 
Avatar Nieidealna
 
Zarejestrowany: 08.01.2009
Skąd: z miasta.
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 606
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Mi się obie gry BAAARDZO podobają,ale jak na razie nie mogę się przyzwyczaić do 3,do tych nowych opcji itp.Dużo rzeczy zmienili,np.został zmieniony wygląd tego paska na dole (nie wiem,jak on się nazywa) ,gdzie są potrzeby,praca,związki itp. Po jakimś czasie się na pewno przyzwyczaję,ale jak na razie to 3 mi się trochę bardziej podoba
Nieidealna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 17:39   #38
>>>FiShIp<<<
 
Zarejestrowany: 09.07.2005
Skąd: KrK
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

No ale teraz umeblowanie domku zajmuje masę czasu właśnie przez tego kreatora mebli....
Brak ekranów ładowania i dokładny kreator tworzenia simów to owszem duży plus.
>>>FiShIp<<< jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 19:24   #39
bemad
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Jestem świeżo po trójeczce i ... wracam do dwójki. Przynajmniej przez jakiś miesiąc zanim zaczną sie dodatki. Dla mnie do jakiś żart te ludki są plastelinowe i dla mnie absolutnie nie realistyczne. Fajne są opcje osobowości, ale intefejs trójki przyprawia mnie o palpitację serca - podobnie co przenoszenie się do różnych miejsc. Fajnie, że można sobie jeździć - gorzej, że do połowy budynków się nie wchodzi. Ogólnie to chyba klimatu brak i nowych rzeczy, bo wiele obiektów jest żywcem ściągnietych z dwójki. Czyli raczej na nie.
The Sims 2 > The Sims 3
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 19:39   #40
martusia_re2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

hmm jak pierwszy raz zagrałam to uważałam że dwójka lepsza ale teraz w sumie bardziej się przekonuje do tej trójki ;] narazie stoję pomiędy bo dwójka z dodatkami jest genialna
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023