Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.06.2009, 19:57   #41
asiak155
 
Avatar asiak155
 
Zarejestrowany: 01.03.2009
Skąd: Szczecin
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

the sims 2: jedna parcela. the sims 3: całe miasto!
2: samochody dopiero od dodatku nocen życie, taksówki, od dodatku nogi sima. 3: mamy samochody, taksówki, nogi sima i rowery!
2: możliwość wybrania tylko kilku z paru różnych kolorów przedmiotów, ubrań, włosów. 3: możemy wszystko zmieniać!
2: tylko znaki zodiaku (choc wg. zbędne bo simy i tak były takie same) 3: cechy, które sprawiają, że każdy może być naprawde inny
2: ekrany ładowania 3: brak
No i jeszcze tyle osób skarży się na brak możliwości wchodzenia do jakiś budynków. A co tak chcielibyście zobaczyc? To jak sim siedzi 5 godzin przed biurkiem? Albo to jak pracuje lekarz? Może jeszcze jak do szpitala przychodzą simy, lekarz bada, robi operacje? Mi osobiście nie obchodziło by mnie to. Bo też ile gra by sie musiała ładować. Dodatkowe simy, przedmioty. Jak dla mnie The sims 3 wygrywa z 2.
asiak155 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.06.2009, 20:09   #42
flauma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

nie wiem czy wogole ma sens porownywanie tych dwoch gier! trojka jest tak rozbudowana(zycie simow ktore sie wciaz toczy) , brak ladowania parceli , zadnych zbednych filmikow, tworzenie sima , tekstur mebli i ubran jest fajowskie .
mozliwosc wyboru co sim ma robic w pracy , widac budynki przynajmniej gdzie pracuja nie to co w 2! jakos wogole mi nie przeszkadza fakt iz wchodzic tam nie moge.
jedyne czego mi brakuje w 3 to wspomnienia! chyba ze ja tego nie znalazlam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 20:13   #43
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Ja milion razy wolę dwójkę, może i trójka ma lepsze tekstury i wogóle ale na pewno nie postacie, to są dopiero paszczury xD tak na serio to mi nawet trochę jedynkę przypomina ale bez komentarza to zostawię. Wkurza też to, że jest tylko jedna okolica, nie można zrobić swojej, a jedyne co mi się naprawdę spodobało to to jak simka jechała taksówką
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 21:09   #44
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Cytat:
Napisał >>>FiShIp<<< Zobacz post
No ale teraz umeblowanie domku zajmuje masę czasu właśnie przez tego kreatora mebli....
Brak ekranów ładowania i dokładny kreator tworzenia simów to owszem duży plus.
Tak, strasznie długo zajmuje urządzenie domu, ale za to jaka frajda jest Szczególnie moja siostra - zawsze siedziała nad domami mnóstwo czasu, a teraz to już w ogóle.

A teraz w obronie ludzików. Dla czego plastikowe? Ja uważam, że są bardziej żywe i oczy mają prawdziwe, i w ogóle są bardziej takie "miękkie" i... no żywe W dwójce były śmieszne te simy trochę, ale ładne, tyle tylko, że jakieś sztywne dla mnie, miały takie dłuugie ręce jakieś Ale za to w TS2 fryzury były fajniejsze, teraz są tekie jakieś wszystkie podobne do siebie Ale i tak TS3 rządzi heh
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 21:16   #45
Aguncja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Nie przesadzaj simy wyglądają lepiej, chyba że porównujesz je ze skinami z netu...Porównać można dopiero jak wyjdzie całość! Poza tym to oczywiste, że gra się nie cofa tylko idzie do przodu. Możliowość chodzenia po mieście bez ograniczeń, a zwłaszcza postęp historii, uwierzcie kosztowało twórców gry dużo pracy. Doceniam też ulepszoną grafikę. Myślę że lubicie s2 nie tylko przez dodatki maxisa ale w dużej mierze dzięki dodatkom z netu, bo rzeczywiście jest ich od groma i są świetne, nie tylko obiekty czy stroje, ale dodatkowe interakcje- wszystko co można było sobie wymyślić.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 21:20   #46
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Cytat:
Napisał Aguncja Zobacz post
Nie przesadzaj simy wyglądają lepiej, chyba że porównujesz je ze skinami z netu...Porównać można dopiero jak wyjdzie całość! Poza tym to oczywiste, że gra się nie cofa tylko idzie do przodu. Możliowość chodzenia po mieście bez ograniczeń, a zwłaszcza postęp historii, uwierzcie kosztowało twórców gry dużo pracy. Doceniam też ulepszoną grafikę. Myślę że lubicie s2 nie tylko przez dodatki maxisa ale w dużej mierze dzięki dodatkom z netu, bo rzeczywiście jest ich od groma i są świetne, nie tylko obiekty czy stroje, ale dodatkowe interakcje- wszystko co można było sobie wymyślić.
Że ja przesadzam? Przecież ja w obronie simów z TS3 stanąłem! A co dodatków z neta - nigdy ich nie używałem i nie będę używał, chyba, że te stworzone przez MAXIS, bo te fanowskie są sztuczne, plastikowe i nie pasują do świata simów Chociaż niektóre są dość fajne, ale wolę nie zaśmiecać gry
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 21:22   #47
Aguncja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Nie Ty, tylko Souris
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 22:04   #48
>>>FiShIp<<<
 
Zarejestrowany: 09.07.2005
Skąd: KrK
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Albo na przykład te żałosne samochody, nie widać jak sim nim rusza z podwórka tylko od razu znajduje się w samochodzie, brak animacji wsiadania i wysiadania a poza tym można odwiedzić jakąś żałosną galerie sztuki w której nic niema i park oraz cmentarz moim zdaniem to trochę mało....
>>>FiShIp<<< jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 22:13   #49
bigkar
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Cytat:
Napisał Makss99 Zobacz post
co jest według was lepsze? TS2 czy TS3???

Czekam na odpowiedzi :-)
TS3 to zerzniete (choc okrojone) TS2.
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2009, 23:05   #50
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Mało, ale w TS2 w podstawce co dostawaliśmy? Też park, spożywczak i jakiś z ciuchami. Potem pojawiły się restaurację itp. a teraz są co prawda sklepy, do których nie da się wejść, ale przynajmniej jest na nich dużo opcji kupowania czy w ogóle korzystania z budynku. Reszta dojdzie w dodatkach na bank. A żałosne samochody są, idzie się co prawda przyzwyczaić, ale jednak to masakra jest, mam nadzieję, że jakiś patch to naprawi, albo dodatek. A jak nie, to modderzy będą mieli pole do popisu Ale taki szczegół i tak nie zepsuje mi frajdy z gry
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023