Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.12.2010, 20:25   #11
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

No cóż ja mam tu powiedzieć? Dom jest całkiem przytulny, chociaż ma trochę niedociągnięć.

Bryła i ogród
Trochę dziwny kształt. Aż prosi się o piętro. Nie podobają mi się te zakratowane okna, ale podoba mi się ta drabinka w ogrodzie. Basen jest trochę za blisko domu i jest w nim łódka. W ogrodzie nie ma żadnego miejsca do rekreacji. Jak wychodzi się z domu, to jest trawa, a obok basen. Troszeczkę za pusto. Drzwi do garażu są koszmarne. 5/10

Salon, kuchnia i przedpokój
Co do wina to się nie czepiam, bo ludzie mają różne dziwactwa w salonach, a tu akurat wygląda w miarę przyzwoicie, a ten winiarski efekt dopełnia stolik pod telefon w kształcie beczki. Kocham obrazy Leonarda i cieszę się, że wprowadziłeś trochę kultury do twojego domu. A co do pomieszanych stylów, to wystarczy, że dałbyś inny kominek i telewizor, a już byłoby o wiele lepiej. Kuchnia podoba mi się, chociaż mogłaby być całkowicie oddzielona od salonu i ściany oraz podłogi w niej mogłyby być lepiej dopasowane do mebli. Piesek jest boski. 6/10 za obrazy i pieska

Pokój małej Aliny
Przypomina trochę jakiś składzik albo pracownię. Te blaty dopełniają tego efektu. Kolorystyka jest trochę nieodpowiednia dla małego dziecka, a co do pampersów się nie czepiam. Wręcz przeciwnie. Podoba mi się ten pomysł, dlatego daję 7/10.

Łazianka, pralnia
Jest niefunkcjonalna, bo jak chce się umyć ręce, to trzeba obejść te szafki. Przypomina trochę wnętrze sali operacyjnej i przydałoby się coś, co ożywi trochę to miejsce. Jakiś dywanik, kwiatek albo obraz. 8/10

Pokój Hanny jest idealny dla dziewczynki w wieku szkolnym, chociaż mógłby mieć inny kolor, bo zieleń chyba nie pasuje. 9/10

Sypialnia rodziców najmniej mi się podoba, bo style gryzą się, jest utrzymana w zimnych kolorach, lampa stoi na środku pokoju i ta szafa bardziej nadawałaby się do sklepu. 3/10

Garaż jest idealny. Stworzyłeś wspaniały artystyczny nieład, jaki panuje w większości garażów. 10/10

Rozkład pomieszczeń jest niefunkcjonalny i nieproporcjonalny, bo łazienka est na końcu domu i jest większa on niektórych pomieszczeń. Proponuję zamienienie jej na dwie łazienki: jednej dla wszystkich i jednej dla rodziców. 6/10

54/80 - prawie 3/4, więc raczej mi się podoba.
Brutus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.01.2011, 01:51   #12
piostrze
 
Zarejestrowany: 06.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Trykuu. ,nie licząc oczywiście obrazów, które są w grze, to w sypialni Hani są rzeczy z tej strony http://www.aroundthesims.com/ poszperaj trochę ,jedynym wyjątkiem jest ten czerwony stworek, o którego chyba Ci chodzi ;p ,go mam z tej strony http://www.thesimsresource.com/downl...sims1-objects/ ,przepraszam ale nie pamiętam co dokładnie wpisałem, żeby go znaleźć

ROY wielkie dzięki za ocenę, zwłaszcza że się mocno rozpisałeś i uzasadniałeś swoje oceny ,ale muszę powiedzieć, że w oknach są żaluzje, a nie kraty
piostrze jest offline  
stare 01.01.2011, 17:59   #13
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Ale te żaluzje przypominają troszeczkę kraty

A co do niefunkcjonalności domu, to ja najczęściej znajduję w internecie gotowe projekty domów, ale takich prawdziwych i przekształcam je na potrzeby gry. To moim zdaniem naprawdę dobra metoda, bo te domy projektowali zawodowi architekci , ale maksymalnej oceny za projekt w grze w zakładce domu jeszcze nigdy nie miałem.

Raz na jakiś czas przyjemnie jest skomentować jakiś dom. Buduj dalej domy i zamieszczaj je na forum, bo podoba mi się Twój styl, chociaż jestem zwolennikiem obiektów maxisa, które wbrew pozorom wcale nie są takie okropne, jeśli potrafi się je odpowiednio dobrać.
Brutus jest offline  
stare 01.01.2011, 19:56   #14
Reminiscencja
 
Avatar Reminiscencja
 
Zarejestrowany: 07.06.2008
Skąd: Z pudełka po zapałkach
Płeć: Kobieta
Postów: 232
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

omg
rozmieszczenie pomieszczen w tym domu jest wprost okropne. ;/
bryla to jakis wielki kloc
co do mieszania dodatkow z neta z maxisem to zgodze sie z mirror, nastepnym razem daruj sobie takie cos.
PIESEK WYCIETY Z PAINTA rowniez mnie dowalil do konca
ogolem zanim wstawisz dom na forum przemysl czy czegos czasem nie trzeba poprawic.

2/10
bo sypialnia i garaz nie sa takie zle. -.-
__________________
When you're at the end of the road
And you lost all sense of control
And your thoughts have taken their toll

Reminiscencja jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023