Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 5 > The Sims 5: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.04.2024, 20:31   #1
shan
 
Zarejestrowany: 31.12.2008
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 293
Reputacja: 12
Domyślnie Fascynacja serią The Sims

Witam Wszystkich moich dawnych Przyjaciół!
Pierwsze konto utworzyłem chyba około 20 lat temu, to konto mam prawie 16 lat, a moja pasja do Simsów jest niezmienna, pomimo wieku…
Czego oczekujecie od The Sims 5?
shan jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.04.2024, 20:50   #2
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,484
Reputacja: 77
Domyślnie Odp: Fascynacja serią The Sims

Ja chyba przede wszystkim najbardziej oczekuję powrotu otwartego świata w The Sims 5. Jedna z rzeczy, która bardzo mi się podobała w trójce, to właśnie ten pełny świat po którym mogli chodzić nasi simowie. Trójka nigdy mi do końca nie podpasowała z powodu designu simów oraz lagów nawet na najlepszym sprzęcie. The Sims 4 poprawiło wygląd postaci więc mam nadzieję, że The Sims 5 albo podtrzyma obecny styl, albo zmieni na jeszcze lepszy.
Poza tym osobiście z ciekawością patrzę na możliwość gry na komórkach. Wiem, że wiele osób tego nie chce (zresztą ze słusznych powodów), ale dla mnie to chyba byłaby najlepsza opcja, ponieważ mógłbym wtedy grać w simsy choćby podczas podróży albo w drodze do pracy.
Ciekawi mnie również tryb multiplayer. Moje znajome w pracy chciałyby móc pograć razem i spróbować coś zbudować. Kto wie, może następne meetingi będziemy mieć w simsach, a nie na teamsach...
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2024, 06:53   #3
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,243
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Fascynacja serią The Sims

Fajnie, że nadal o nas pamiętasz, shan! Wpadaj czasem W którą część gry najwięcej grasz obecnie?

Co do mnie, od TS5 chyba nie oczekuję nic. Im mniejsze oczekiwania, tym mniejszy zawód Nie żebym była negatywnie nastawiona, ale TS4 mocno zawiodło i straciłam zainteresowanie nowymi tworami EA. Zobaczymy po premierze.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj, 14:06   #4
shan
 
Zarejestrowany: 31.12.2008
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 293
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Fascynacja serią The Sims

Nie gram już w simsy od kilku lat niestety, ale bardzo mnie ciągnie do trójki, by ją wznowić. Mam wiele save’ów sprzed 12 lat 🥲 TS4 mnie nie przekonuje, jak dla mnie jest to gra przekoloryzowana, typowo dla dzieci, mnóstwo dziwnych dodatków…
Zawsze grałem jak najbardziej realistycznie, bez elementów fantasy.
Od TS5 właśnie oczekuję realizmu, ale pewnie będzie to gra tworzona dla graczy bardzo młodych 😅
shan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023