Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.10.2005, 23:32   #1
Toomaszek
Guest
 
Postów: n/a
Question Życie wampira

Jak sie chodzi do pracy jak się jest wampirem np. praca od 6.00 do 15.00??
Jak wogóle wygląda życie wampira??
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.10.2005, 13:44   #2
Marson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Normalnie (prawie , tyle, że w dzień one muszą spać w trumnach. Jak wyjdą spada im samopoczucie (czy jak to tam nazwać ). Do pracy mogą chodzić i nie jestem pewna czy wtedy też im nie spada to "samopoczucie". Ale wtedy zawsze są kody i "doplacz działania" (o ile się nie pomyliłam).
 
stare 18.10.2005, 14:04   #3
magda_909
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Okropnie, moi simowie mają wielkie domy zawsze i zanim dojdą do samochodu do pracy, to mają okropny nastrój i nigdy nie dostałam awansu jako wampir
A poza tym wampiry są super!!! Mozna nimi robi zaległe punkty umiejętności, i nastrój się nie psuje
 
stare 18.10.2005, 14:23   #4
stotkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak się jest wampirem, to lepiej pracować w nocy, albo zrezygnować całkowicie z pracy. Bo ciało na słońcu bardzo szybko się wypala (a bycie w pracy to tak jak przebywanie na słońcu).
 
stare 18.10.2005, 15:17   #5
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moi wapirowie noralnie pracuja za dnia. Szybko biegna do samochodu potem w pracy nastruj nie spada (moze pracuja w grobowcu?). I jest gicio, a w nocy sie ucza
 
stare 18.10.2005, 15:41   #6
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A nie szło tego w tym temacie napisać ?http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=22270

A propo tematu moje wampiry pracowały za dnia, jak się im trochę pogorszył nastrój poprawiałam go za pomocą obrazu ściągniętego z netu..Zresztą wamipry mi się szybkoo nudzą..Choć są fajne bo im nie spadają potrzeby..
 
stare 19.10.2005, 10:30   #7
Macio
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Życie wampira jest uproszczonym zyciem zycia sima. Skaplikowane no nie? Powiem ci ze jedyna wada to to ze sie pala na sloncu. Koiedy wkoncu im wszystko zjedzie na dol to po prostu wyparowuja i zabiera je smierc. Ale tak to wampiry maja swietne NOCNE ZYCIE.
 
stare 19.10.2005, 10:54   #8
stotkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Właśnie dlatego nie lubie wampirów - bo im w ogóle prawie potrzeby nie spadają (mówię o nocy, kiedy żyją). A taka gra jest bezsensu... bo nie ma co robić. Na początku może i fajnie, bo można balować całą noc... ale po jakimś czasie nudne sie to robi
 
stare 19.10.2005, 11:30   #9
Kelly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

trza umie się pobawi , idź na miasto, w domu możesz np... hmm ja zazwyczaj zapraszam różne simy a potem jak się uda to gryze, takie przyjęcia w domu
 
stare 19.10.2005, 20:56   #10
saya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

"Życie wampira lepsze, bo potrzeby nie spadają..."

A co to za problem? Jak chcecie uzupełnić paski potrzeb Waszych simów, wpisujecie kod maxmotives i po kłopocie. Prosta sprawa.

Pozdrawiam.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak wygląda życie twoich simów w the sims 2? Artusek The Sims 2: Uwagi na temat gry 217 27.11.2016 23:06
The Sims 2: Nocne Życie - wszystko na temat dodatku Dream The Sims 2: Uwagi na temat gry 943 03.10.2013 15:12
Życie w akademiku Still The Sims Fotostory 1 29.05.2005 13:41


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023