Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.03.2005, 18:44   #1
kes
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie przenoszenie rodzin miedzy parcelami...?

mozna przenoscic rodzinki miedzy parcelami? albo chociaz jakos je edytowac kiedy sa juz stworzone? mam jeszcze jedno pytanko. istnieje moze jakis przedmiot (inny sposob) aby zmienic wyglad sima. nie chodzi mi o fryzurki, ale np figure, karnacje, czy ksztalt twarzy. z gory dziekuje za pomoc.

a tak w ogole. jesli mam 2 pytania to zawierac je w jednym temacie, czy w dwóch dla ulatwienia szukania?

Ostatnio edytowane przez rainne : 16.03.2005 - 19:20
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.03.2005, 18:50   #2
T-m
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie ma opcji szukania, wpisuj je najlepiej w jednym poscie

jesli chodzi o zmiane karnacji i tak dalej, to Ci nie odpowiem, natomiast jesli chodzi o przenoszenie rodzin miedzy parcelami, to w momencie wejscia do otoczenia, np. Milowo, zaznaczasz kolko z rodzinami i na prawym skraju kolka na dole jest przenies rodzine do innej parceli - wowczas rodzinny dom i jego zawartosc jest przeliczany na simkase i rodzina sie wyprowadza, a TY mozesz ja wprowadzic do innego domu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2005, 19:19   #3
Meginia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przedmiot tak inie istnieje, przynajmniej mi o nim nie wiadomo A rodziny już stworzonej nie można edytować
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2005, 19:23   #4
cornishonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

o ile sie nie myle, jest zestaw do chirurgii plastycznej w TS2U, ale jako osiagniecie zawodowe.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2005, 19:42   #5
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kes
mozna przenoscic rodzinki miedzy parcelami? albo chociaz jakos je edytowac kiedy sa juz stworzone? mam jeszcze jedno pytanko. istnieje moze jakis przedmiot (inny sposob) aby zmienic wyglad sima. nie chodzi mi o fryzurki, ale np figure, karnacje, czy ksztalt twarzy. z gory dziekuje za pomoc.
Na drugie pytanie ... może tam cos znajdziesz:
http://forum.thesims.pl/showthread.p...133#post355133
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2005, 12:57   #6
tyrtok
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Znasz takie urządzenie jak lustro? Chyba nie spełni wszystkich twoich chęci do zmiany sima (karnacja) ale fryza można zmienić.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2005, 15:04   #7
Monika1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kes
mozna przenoscic rodzinki miedzy parcelami? albo chociaz jakos je edytowac kiedy sa juz stworzone? mam jeszcze jedno pytanko. istnieje moze jakis przedmiot (inny sposob) aby zmienic wyglad sima. nie chodzi mi o fryzurki, ale np figure, karnacje, czy ksztalt twarzy. z gory dziekuje za pomoc.

a tak w ogole. jesli mam 2 pytania to zawierac je w jednym temacie, czy w dwóch dla ulatwienia szukania?
1.Nie wiem.
2.figura-np.kiedy jest gróby to niech ćwiczy,lub kiedy jest chudy to dawaj mu dużo jedzenia(nawet kiedy jest ful najedzony)
karnacja-z tego co wiem to nie można niestety zmieniać karnacjii.
ksztalt twarzy-jego też nie można zmienić ale....od czego są kosmetyki(no gożej jeśli to chłopak,bo chłopaka chyba nie pomalujesz.)

Lepiej zawieraj je w jednym temacie,mi już się dostało za to,że pisałam 4 pod rząd nowe tematy.
Mam nadzieje,że Ci pomogłam.Pa:-)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023