Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.10.2004, 11:05   #11
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiem,wiem,że nie dobry temat i że odbiegne od tematu.Ale nie chcę zaśmiecać forum jakim kolejnym tematem.
Czy ci,co mają oryginalną gwiazdę,z tyłu na pudełku zauważyli coś dziwnego?A mianowicie,chodzi mi o to,że przy tym obrazku z masażystą,gdzie kończy się ta taka płyta(podłoga) niebieska jest żaba z abrakadabry!A wtedy do wydania abrakadabry,zostały z trzy miesiące!I jeszcze coś,na filmikach z gry podstawowej gdy się grę uruchamiało,były meble które pojawiły się dopiero później!I ten taki gostek tańczący przed radiem.Ta animacja jest do ściągnięcia przed lustrem z cheap frills.I były tam też i simy,które nigdy się w grze nie pojawiły.

Czyli że twórcy tak jakby "zrobili" już wtedy za czasów podstawówki kolejne części.

Ale napisałam to dlatego,że chcę wiedzieć czy wy też to zauważyliście.

A te gwiazdy do ściągnięcia są dziwne,raz ściągnełam i niedziałały.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.10.2004, 20:19   #12
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No rzeczywiście jest żaba! Kurde ja bym tego sama nie dostrzeła gdybyś mi nie powiedziała.

A co do tych gwiazd to mi też nie działały szkoda
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2004, 00:58   #13
andonezja
 
Avatar andonezja
 
Zarejestrowany: 15.11.2003
Postów: 1,774
Reputacja: 10
Domyślnie

sprawdzilabym ta zabe, ale pozyczylam gwiazde kolezance ;d

a co do gwiazd z ts.com to juz je wczesniej sciagnelam ;d
__________________
Z G A D N I J . K O T K U . C O . M A M . W . Ś R O D K U
andonezja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2004, 20:10   #14
mw00
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no właśnie! ja też sie dziwiłem z tym filmikiem, gdyż były tam inne telewizory, i ogólnie inne przedmioty. Inaczej sie simy zachowywały- bo to były zbyt "skomplikowane" ruch jak na The Sims normalne...............ja myślałem że dali to do pierwszej wesji Simsów jaka weszła na rynek (może TS 1.0 ?) a usunęli to w nastepnych wersjach gry (TS 1.5 2.0 ??) dziwne.........
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.11.2004, 17:11   #15
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Widać twórcy się "sypneli".Może wydacą kolejną część?Może to ich plan awaryjny na wypadek,gdyby kolejne części TS2 się źle sprzedawały??

Ale mam chorą wyobraźnię.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2004, 10:12   #16
she
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adziczka
Hej!
Mam dla was swieze wiesci! Czy byliscie na oficjalnej stronie thesims.com ? Posiadacie gwiazde? Czym predzej wejdzcie na strone i pobierzcie gwiazdy rocku Bon Jovi i Richie Sambora ktorzy rowniez znajda sie w dzilenicy show biznesu!
tak byłam, ale admini i mody to już wogóle chyba nie wchodzą na to forum (TSG) bo robi się tu R**********L!!!! xP xP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2005, 18:32   #17
KubuS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie wiem czy sie tu tak zachwycac... Przeciez ich mozna tylko prosic o autograf... Co innego jakby mozna bylo sie z nimi zapoznac, ale np. dopiero wtedy jak by sie mialo 6 gwiazdek. Troche beznadziejnie... :ashoot:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2005, 15:14   #18
SzamAnka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Gdzie?

gdzie dokładnie są te postacie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2005, 18:54   #19
kuba_10
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał AinA 29
Wiem,wiem,że nie dobry temat i że odbiegne od tematu.Ale nie chcę zaśmiecać forum jakim kolejnym tematem.
Czy ci,co mają oryginalną gwiazdę,z tyłu na pudełku zauważyli coś dziwnego?A mianowicie,chodzi mi o to,że przy tym obrazku z masażystą,gdzie kończy się ta taka płyta(podłoga) niebieska jest żaba z abrakadabry!A wtedy do wydania abrakadabry,zostały z trzy miesiące!I jeszcze coś,na filmikach z gry podstawowej gdy się grę uruchamiało,były meble które pojawiły się dopiero później!I ten taki gostek tańczący przed radiem.Ta animacja jest do ściągnięcia przed lustrem z cheap frills.I były tam też i simy,które nigdy się w grze nie pojawiły.

Czyli że twórcy tak jakby "zrobili" już wtedy za czasów podstawówki kolejne części.

Ale napisałam to dlatego,że chcę wiedzieć czy wy też to zauważyliście.

A te gwiazdy do ściągnięcia są dziwne,raz ściągnełam i niedziałały.
To nie żaba, tylko przyciemniona gwiazdka nad tą babką! To wy się nie orientujecie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2005, 13:59   #20
gruszka.
Guest
 
Postów: n/a
Idea

Ja nie lubie ściągać rzeczy do simsów bo gdy już się na coś zdecyduje to akurat ten plik jest zainfekowany
A poza tym simsy dla mnie są fajnę bez dodatków z netu
A ja nie mówie żeby ludki nie ściągały takich dupereli akżdy niech robi co chce.....

:* :* :* Dla wszystkich :*:*:*:*:*:*:*
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Gwiazdek... czy to sława czy nie? Fushma The Sims 1: Rozszerzenia 46 08.07.2003 16:42


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023