Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.11.2004, 18:01   #1
0Bianka0
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie dziwne bądź śmieszne przypadki w abrze :)

Cześć!
Dzisiaj o 15.00 normalnie zagrałam w simsy abrakadabra. Jak to zwykle u mnie bywa-założyłam nową rodzinkę (świeże mięsko) i chciałam aby mi kryształki wyrosły na podwórku I duuużo czarowałam (codziennie w simowych dniach) no i nic nie rosło aż zaprosiłam sąsiadkę. Przyszła zapukała i przywitała się (normalka), ale następnie pobiegła na tyły domu i zaczeła dziko ''tańczyć'' a nie było puszczonej muzy. Pmyślałam karaluchy! Więc looknełam DOKŁADNIE i.. i.. nic!
To głupio wyglądało o tak :

Następnie gdy mój sim podszedł do chodnika osłupiałam! Normalnie na moim chodniku przed domem leżał olbrzym który zazwyczaj jest na samym końcu fasoli. Pomyślałamże to od czarowania coś mi wyrosło na działce hihi
Zobaczcie jak to wyglądało:

moja gra orginałem jest więc nie wiem co tam się pokiełbasiło A tu jak mój sim przechodzi przez olbrzymaq:

Aha i raz mi się zdarzyło jak pocałował mój sim żabkę to pojawiło się serduszko o takie:

ii nic poprostu żabka zwiała
A tutaj znowu śmieszne zdjątko hihihi
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.11.2004, 18:42   #2
Maga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A masz fasolę?Bo ten olbrzym jest na samej górze fasoli.On czasami spada.A z tymi rzabami to nic nie znaczy ja to miałam wiełe razy i nic.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 19:15   #3
kicia :)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a nie mam abry ;( Ale grałam u koleżanki Fajna girka A, no i takich reczy z tym olbrzymem to nie miałyśmy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 21:22   #4
Sensiqúe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

w simach 1 jest sporo różnych błędów..mnie np. nagle koło domu pojawił się kawałek parceli ze starówki...ech.....to tylko błąd w grze choć...tego Willa ze szczytu fasoli to tak na chodniku nigdy nie miałam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 12:59   #5
Zózga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hehe! Niezłe! Ja robiem wszystko dzieki kodom i robiem śmiesznem fotki i robiem z tegom fotostory pt: "Bez tytułu lub z tytułem".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 13:38   #6
Kolorkowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi też coś częst nawala np.robie balange a z nikim nie moge gadać :wacko: tylko mi stoją obok chodnika
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 15:04   #7
Maga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale ten olbrzym to żaden głąd bo jak wejdziesz na sam szczyt tej fasoli to on tam tez leży.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 18:08   #8
0Bianka0
Guest
 
Postów: n/a
Arrow

Tak, tak.. Ja wiem jak dużo sie czaruje to wyrasta fasolka i jak wyrośnie duuuża to na samym jej końcu jest ten olbrzym.. rzecz w tym że mi nie wyrastała jeszcze żadna fasola ani inne gawno... aha częściowo simem mogę przechodzić przez olbrzyma aaa i sasiadka stoi ciągle bo jej olbrzym blokuje drogę!! +__=
a mieliście takie cuś?
Wprowadziłam na się do abrakadabrowa i wszystko było ok i każdy sim miał wszystko na maxa i moja simka rzuciła czar klona i pojawił się klon.. następnie po kilku sekndach do drzwi zadzwoniła kostucha!! mój sim klon podszedł do drzwi a wtedy kostucha szybko pobiegła!! staneła koło skrzynki pocztowej mój sim klon też za nim pobiegł i się gapił na niego.. i kostucha się rozpłyneła w takich jakby ''czaszkach''
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 18:12   #9
Maga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziwne.Ja takiego czegoś jeszcze nie miałam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 18:18   #10
kylie_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mnie jak miałam zeby to sie jedna w księcia zamieniła.....
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023