Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy powinien być kod na gwiazdki (poziom sławy) ?
Tak, zdecydowanie powinien być kod na gwiazdki (poziom sławy) ! 5 62.50%
Nie, kod na gwiazdki (poziom sławy) jest niepotrzebny ! 2 25.00%
Nie mam jasno sprecyzowanego zdania ! 1 12.50%
Głosujących: 8. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.01.2005, 18:48   #21
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Według mnie nie powinno byc kodu na gwiadki. Bez przesady... Jak mi się gra znudzi, to sobie żyje bez kodu na kase... I jest od razu o wiele ciekawiej... Ale kod na gwiazdki... Naprawde bez sensu... Bo zdobywanie gwiazdek wcale nie jest aż takie trudne...
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.01.2005, 18:07   #22
KubuS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale gra traci wogóle sens jak się wpisze kod na gwiazdki !!! Przecież ja nie jestem żadnym mistrzem, a zdobycie 5 gwiazdek nie było dla mnie żadnym problemem !!! Nie wierze, że dla kogoś może być to nie do spełnienia !!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2005, 14:26   #23
gruszka.
Guest
 
Postów: n/a
Idea

Dla mnie taki kodzik powinien być!!! I z dwa razy bym z niego korzystała....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 08:24   #24
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja bym nie chciala tego kodu, tak jak wiekszosc, bo to naprawde zabiera cala frajde, przeciez simsy to jest symulacja zycia, a czy kto widzial ze np. Leonardo DiCaprio spojrzal sie w lustro i odrazu dostal role w titanicu , jeli ktos tak sadzi to niech sie puknie w leb.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2005, 16:45   #25
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Sad A ja tam nie wiem...

Cytat:
Napisał moniczka12
Ja bym nie chciala tego kodu, tak jak wiekszosc, bo to naprawde zabiera cala frajde, przeciez simsy to jest symulacja zycia, a czy kto widzial ze np. Leonardo DiCaprio spojrzal sie w lustro i odrazu dostal role w titanicu , jeli ktos tak sadzi to niech sie puknie w leb.
Eee...z tym puknięciem w łeb to troszkę przesadziłaś...ekhm. A co do kodu - no cóż, jednym się przyda, drugim nie. Ja bym chciała, bo niestety, mam tą swoją wadę - używam nieustannie kodów i zhackowanych obiektów...wiem, że to głupie i w ogóle i że gra sie nudzi, ale ja tam nie narzekam i tyle. Hm, do tego tematu powinnna być sonda...no bo to taki "sondowski" temat. Ale fajny.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 13:19   #26
Simfanka#1
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp wlasciwie

wlasciie to w sumie racja. niektorym przez kody gra sie nudzi, ale sa tacy(ja do nich naleze) ktorzy dzieki kodom bawia sie jeszcze lepiej zamiast sie wkurzac, ze nic sie nie udaje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2005, 07:31   #27
ircia1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak dla mnie to kody mogą być, przecież to w niczym nie przeszkadza. Przecież nie są przymusowe i jak ktoś chce to niech je sobie używa do woli.

Pozdawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2005, 20:23   #28
kawka_mk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moim zdaniem taki kod moze byc .... ale naduzywanie go stawalo by sie chyba nudne ... bo przeciez co to za przyjemnosc grac z osiagnietymi juz celami w grze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 09:12   #29
Izabela
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja uważam że nie powinno być takiego kodu bo nie byloby już takiej frajdy (chociaz przyznam ze za dlugo zdobywa sie te gwiazdki) no ale gra z osiagnietymi celami to juz nie to...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 19:18   #30
Leilá
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

łe do wszystkiego kody?to by było za proste,zero wytężenia mózgu!ja używam tylko rosebuta,ale to BARDZO,podkreślam BARDZO żadko!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023