Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.10.2003, 13:34   #11
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Lakomczuszek@Oct 29 2003, 03:30 PM
czesc wam stronke znamm od dawna ale dopiero tyeraz wpadlem na pomysl aby wpisac sie na forum.
Pomysl z tym jak trzebna sie przygotowac do MM uwazam za wspanialy. Choc chyba nieskorzystam, tzn. czy jesli zdefragmentuje dysk to usuna mi sie wszystkie pilki?? Prosze niech ktos mi odpowie. Ja mam the sims swiatowe wi Zwierzaki..., niestety od kilku tygodni dopiero..., wczesniej miewalem randke, balange, .... pokolei ale a to wirus przeszkodzil a to blad w przegranej grze... no coz. Chcialbym miec MM ale boje sie ze starace to co zdobylem do tej pory w tymczasowym sims ktore posiadam.... . Ja niemam swoich sims tylko pozyczam do instalacji od kuzynki ana ma wszystkie czesci ( prawie opucz balangi i randki) po Polsku nawet Makin Magic serio mowie. Teraz przegrywa i chcialbym od niej pozyczy, ale... Swiatowe chcialo mi sie zainstalowac, Vakacje od niej mi sie niechcialy zainstalowac, Zwierzaki chcialy a Gwiazdy juz wolalem nieprobowac... . Co mam zrobić??!! A i jeszcze jedno to gry nie sa orginalne.... pamietajcie... poradzcie mi cos

pozdrowienia

Mam takie pytanko...:
jak zrobic taki ladny obrazeczek tzn. jak go wkopac zeby byl obok wpisu?
Defragmentując dysk niczego się nie traci

Zawszze możesz spróbować, ale z piratami tak to już jest, że czasem działają, a czasem nie
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.10.2003, 13:41   #12
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

Mam problem...ja jak wgrywam simy to robie wszystko to co jest w tym poście napisane...ale gra mi i tak niechce działać...jak zaczynam grać to mi komp wywala gre...i pokazuje sie pulpit...co mam zrobić ??
Nesy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 13:48   #13
Lakomczuszek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

heja!
( to znowu ja )
dziekuje ci bardzo droga galazko czyli niewiadomo czy wejdzi mi makin??!! nie!!!!!!!!....m.....mmm.....

:0 dobrze wiec co bede rozpaczac i tak juz niemam wlosow bo sobie je wyrwalem przed zainstaolwaniem vakacji a raczej po

no to jak zrobic ten obrazek?!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 14:12   #14
PTR
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tam nigdy nie przestrzegam takich rygorystycznych zasad
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 14:30   #15
KM1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Komputer gdy instaluje cokolwiek to upycha pliki gdzie popadnie i czasem dzili je na pare czesci dlatego warto robic czasem defragmentacje zeby on te pliki zlaczyl Szybciej komputerek pochodzi I galazek to chlopak a nie dziewczyna A obrazek czyli emblemat lub avatar jak kto woli ustawia sie w profilu

Ps. Świtne info i ja mam akurat tyle ramu ... chyba mi pojdzie ten makin
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 14:40   #16
Moniczykita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Umnie jest mały balagan na dysku ale już dziświeczorkiem troche go uporzadkuje..Mam nadzieje że będzie mi dziłąla w końcu czego nie robi się dla The sims Abrakadabra...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 14:49   #17
Lakomczuszek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

czesc to znow ja:
wiecie jestem bardzo jakby to...: ,, malo wchlaniajacy wiedze komputera... a do galazki to wiem ze jest chlopcem...
a wiec jak sprawdzic ile ma sie ram na komp.? i jaki procesor
??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 14:52   #18
KM1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sprawdź sobie na karcie gwarancyjnej od komputerka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2003, 20:15   #19
agatka678
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzięki za poradę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2003, 05:47   #20
Hunter666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak KM1 to bardzo śmieszne.I ty byłeś moderatorem?!Boki zrywać!!A co do tej porady to uważam ją za świetną ale mam jedno zapytanko.Czy rzeczy które ściągnąłem z oficjalnej stronki TheSims.com,to też je muszę usuwać??
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023