Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.08.2004, 17:36   #21
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ukryte czary muszą być!W księdze czarów pisze.I dziewczyna z Simomaniak pisze że po kilku dniach pojawiają się nowe.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.08.2004, 17:58   #22
Akselandra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pisze tak w księdze?? Gdzie?? Ja nie zauwarzyłam.



P.S. O co chodzi z opcją "wymień nazwisko"??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2004, 18:00   #23
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musisz spytać się o tajne składniki.

Z opcją wymień nazwizko chodzi o to że twój sim wymieni z inną osobą informacje na temat jakiejś gwiazdy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2004, 20:16   #24
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nadal mi sie zdaje że jednak nie ma... ja miałam chyba z kilkaset dni i nic. :unsure:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2004, 14:18   #25
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ta dziewczyna mówiła że to się rzadko zdarza.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2004, 14:27   #26
Akselandra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wybaczcie mi, że ja nie na temat, ale ten odpowiedni temat zodtał zamknięty, a ja nie chce robić bałaganu na forum ^_^
Zdarzyło mi się tak, że wypuściłam Kościldę, a przyszła do mnie Kostucha (bo ktoś umarł (z głodu) ) i Kościlda poprosiła Kostuchę o AUTOGRAF !! Niezłe co??

P.S. I jeszcze raz sorry, że nie na temat
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2004, 14:30   #27
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nom.Też tak miałam.Dwa razy do niego podlatywała.Niezła szycha z tego Kostucha.

Hmm...A możeby do tej dziewczyny na Pm napisać by podała składniki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2004, 20:41   #28
Akselandra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ona pisała wcześniej, że nie pamięta. Ale (bez obrazy dla niej) wydaje mi się, że oszukuje...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2004, 09:40   #29
Dancia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hej. Po pierwsze czemu zakładacie że dziewczyna oszukuje?! To że żadne z nas nie odkryło żadnego czaru ochroniarza czy remontu nie znaczy że takich czarów nie ma. To bardzo prawdopodobne że istnieją te czary. Zauważcie że do zwierzaków jest tylko jeden czar => prawdziwy przyjaciel który zamienia zwierzaka w sima. Tak samo do gwiazdy jest jeden czar => cena sławy. Osobiście wydaje mi się że do każdego z tych dodatków istnieje jeszcze jakiś inny czar. Np. właśnie do gwiazdy - ochroniarz, a do zwierzaków przykładowo czar który daje zwierzakowi wszystkie umiejętności, co pozwala mu zdobywać najwyższe miejsce na wystawie. Nie wiem czy tak jest naprawdę ale tak sobie wykombinowałam.

Co do dziewczyny która napisała że odkryła te inne czary, to z drugiej strony uważam że tłumaczenie się że nie pamięta jest dziwne, bo przecież wystarczy zobaczyć do księgi zaklęć gdzie pojawiają się również przepisy na ukryte zaklęcia, jeżeli już je odkryjemy.

Po drugie - ukryte czary napewno istnieją i to zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci - i są to zarówno zaklęcia jak i kryształy. Oprócz tego w księdze kucharskiej po odkryciu magicznego biszkoptu i nektaru pojawia się 3 strona i na niej jest jeszcze miejsce na kolejne przepisy.

Kolejna sprawa to automatyczna wróżka. W ogóle dzięki że ktoś o tym napisał, bo wcześniej nie zwracałam na nią uwagi. Ale po Waszych informacjach wydałam na nią pół zarobków mojej simki. I tak z istotnych rzeczy, chociaż już wszystkim znanych, we wróżbach można znaleźć przepis na magiczny biszkopt i magiczny nektar, oraz informacje o tym że gnomy (czyli ogrodowe krasnale są przydatne w czarach - chodzi tu o ożywienie). Ale tak jak napisałam to już znamy. Poza tym wróżka podaje parę innych, jak dla mnie nieprzydatnych informacji o pogodzie, sąsiadach co wywracają świat do góry nogami, o niepewnej przyszłości itd.

Zastanawia mnie natomiast coś innego: wróżka mówi że ktoś kto pije magiczny nektar lub je magiczny biszkopt już sam będzie wiedział jak stworzyć coś fajnego. Próbowałam jednocześnie wypić i zjeść oba te specyfiki i otwierałam księgę czarów w nadziei że może pojawi się coś nowego ale nic się nie stało, póki co bo się nie poddaję. Pozostawiam Wam to do przemyślenia, może inni coś wykombinują. ^_^

I na koniec: ktoś napisał że podczas wykonywania zdań od sprzedawców można zdobyć nowe składniki. Wymyśliłam że przecież jednym z zadań jest dostarczenie jakiegoś składnika simowi albo sprzedawcy. Czasem tym składnikiem są składniki które znamy, np magiczna fasola, łuska smoka itd. Ale czasem składnikiem do dostarczenia jest np papryka, jabłko czy cegła. Każdy z tych składników pojawia się w magazynku dopóki go nie dostarczymy odpowiedniej osobie. Pomyślałam że może jeżeli go nie dostarczę i wrócę do domu z tym składnikiem będę mogła go zastosować do czarów i w ten sposób odkryję coś nowego. Niestety po przyjściu do domu składnika nie było już w moim magazynku. Więc chyba moja teoria się rypła, co :wacko:

Ok. Sory za ten elaborat, ale chciałam napisać o wszystkich moich przemyśleniach za jednym razem.

Pozdrawiam wszystkich fanów gry. Czarujmy wszyscy to może coś wykompinujemy. Swoją drogą to super że są czary których odkrycie jest takie trudne - dzięki temu gra się nie nudzi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2004, 09:55   #30
Akselandra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Aleś się rozpisała ^_^
A co do tego pierwszego to ja zakładałam, że ona oszukuje (przyznam się do tego <_< )
Ale z tą wróżką to trzeba sprawdzić, bo ona żadko mówi przepisy...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023