Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.04.2009, 13:41   #1
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
Domyślnie "Urzekła mnie Twoja historia" – maj, REGULAMIN.

Urzekła mnie Twoja historia – edycja majowa.


Moi drodzy.

Zapraszam do udziału w drugiej, kwietniowo - majowej edycji konkursu, gdzie możecie wykazać się Waszym talentem do snucia opowieści.

Tym razem trochę zmieniłam regulamin i będziecie mieli możliwość skorzystania z większej ilości znaków

Proszę takowoż o zapoznanie się z nim, by zabawa stała się przyjemniejsza

Zabawa polega na tym, by:

1) Nadać nazwisko rodowe.
Nazwisko nie może mieć więcej niż 18 znaków ze spacjami (dopuszcza się użycie dwóch lub więcej nazwisk, ale nie mogą łącznie przekraczać podanej ilości znaków).

2) Nadać imiona poszczególnym simom przedstawionym na zdjęciach nr 1, 2, 3, 4 i 5 - zamieszczonych poniżej.
Imię każdego z simów nie może mieć więcej niż 18 znaków ze spacjami (dopuszcza się użycie dwóch lub więcej imion, ale nie mogą łącznie przekraczać podanej ilości znaków).

3) Pokrótce scharakteryzować każdą z przedstawionych na tych zdjęciach postaci – opisać ich charakter, zainteresowania, wady, zalety, ambicje, wiek itp.
Biografia każdej postaci nie powinna przekraczać 1 000 znaków ze spacjami.
Dla ułatwienia możecie sprawdzić, czy po wklejeniu do gry można odczytać cały tekt. Oto przykład:



4) Na podstawie sytuacji przedstawionych na zdjęciach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8 zebrać własne wyobrażenia o rodzince w jedną całość i opisać w kilku zdaniach historię tej społeczności simów (podkreślam, że możecie ich traktować w dowolny sposób – możecie uznać, że jest to rodzina, albo partnerzy biznesowi – pełna dowolność, cokolwiek Wam przyjdzie do głowy).

UWAGA: Jedyne ograniczenie stanowi to, że owa „rodzina” ma do dyspozycji 20 000 $

Historia rodzinki może się składać z nie więcej niż 1 000 znaków ze spacjami. Dla ułatwienia możecie sprawdzić, czy po wklejeniu do gry można odczytać cały tekt. Oto przykład:


N O W O Ś Ć :

Możecie zebrać WSZYSTKIE DZIEWIĘĆ zdjęć (lub wybranych przez siebie kilka) i stworzyć "Album rodzinny".
Opisać każde ze zdjęć maksymalnie 1024 znakami ze spacjami.
Dla ułatwienia oto przykład, gdzie w grze można sprawdzić, czy nie przekroczyliście ilości znaków (jest to tzw. edytor historii sąsiedztwa dostępny poprzez wciśnięcie klawisza F4):


_______________________________________

Swoje prace umieszczajcie w formie posta w odpowiednim temacie do dnia 3 maja 2009 roku do godziny 18:00.

Po tym terminie wątek zgłoszeniowy zostanie zamknięty i zostaną utworzone sondy, w których użytkownicy forum będą mogli zagłosować na najlepszą według nich pracę konkursową.
Głosować będzie można przez kolejny tydzień – czyli do dnia 10 maja 2009 roku do godziny 23:59.

Uprasza się o niegłosowanie na swoją pracę. Takie praktyki będą uhonorowane dyskwalifikacją oraz czternastodniowym banem.

Post ze zgłoszeniem pracy do konkursu powinien się składać z wyraźnie oddzielonych od siebie części:

Część I. Nazwisko rodowe simów składających się na poniżej zaprezentowaną rodzinkę:



Część II. Imię oraz biografia sima przedstawionego na zdjęciu nr 1.

Zdjęcie nr 1



Część III. Imię oraz biografia sima przedstawionego na zdjęciu nr 2.

Zdjęcie nr 2



Część IV. Imię oraz biografia sima przedstawionego na zdjęciu nr 3.

Zdjęcie nr 3



Część V. Imię oraz biografia sima przedstawionego na zdjęciu nr 4.

Zdjęcie nr 4



Część VI. Imię oraz biografia sima (zwierzaka) przedstawionego na zdjęciu nr 5.

Zdjęcie nr 5



Część VII. Krótka historia całej rodziny. (ta w której nie można przekroczyć 1000 znaków)

A oto i pozostałe trzy zdjęcia (Liv bardzo, bardzo Ci dziękuję - dla niewtajemniczonych: Liv była aniołem stróżem i pomagała mi w sprawdzaniu ortografii, zauważyła, że nie umieściłam w regulaminie wszystkich zdjęć, wytknęła mi pisanie dwóch postów pod rząd oraz niezamknięcie tematu)

Zdjęcie nr 6



Zdjęcie nr 7



Zdjęcie nr 8




"ALBUM RODZINNY"

Dodatkowo, to zależy od Waszej fantazji, możecie zebrać WSZYSTKIE DZIEWIĘĆ zdjęć (łącznie, z tym prezentującym całą rodzinkę) lub wybranych przez siebie tylko kilka i stworzyć "Album rodzinny", czyli opisać każde ze zdjęć maksymalnie 1024 znakami ze spacjami.


****

Przekroczenie ilości znaków w jakimkolwiek punkcie spowoduje dyskwalifikację pracy konkursowej.

Tak samo zostanie potraktowane odstępstwo od zasad prezentacji.


Tutaj możecie znaleźć gotowy szablon prezentacji i z niego skorzystać

Bardzo drobna uwaga: najłatwiej policzyć znaki wklejając tekst do programu WORD, zaznaczając go, a nastepnie wybierając z menu "Narzędzia" i zakładkę "Statystyka wyrazów". Szybko w ten sposób zorientujesz się ile tekst ma znaków

Uprzejmie proszę także o nieedytowanie raz wysłanych postów z historią konkursową, chociaż rozumiem, że czasami zdarzają się pomyłki, lecz w tym wypadku proszę o skontaktowanie się ze mną zanim podejmiesz próbę edycji - Prywatna wiadomość do Björk

Samowolna edycja posta zamieszonego w dziale z prezentacją prac konkursowych nagrodzona zostanie dyskfalifikacją.

_______________________________________

Nagrodą za zwycięstwo będzie ranga „Storyteller miesiąca maja” przyznana na okres jednego roku, w kolorze wybranym przez zwycięzcę.

Życzę miłej zabawy i wspaniałych pomysłów.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu możecie zadawać w tym temacie.

_______________________________________

Pomysł, opracowanie, zdjęcia, regulamin oraz logo konkursu by Björk
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 26.04.2009 - 12:56
Björk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.04.2009, 14:34   #2
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: "Urzekła mnie Twoja historia" – maj, REGULAMIN.

Urzekła mnie Twoja historia – edycja majowa.

SZABLON PREZENTACJI


Część I. Nazwisko rodowe: Iksińscy.



Część II. Imię: Iksiński
Biografia: tutaj możesz wpisać cokolwiek byleby nie przekroczyć 1000 znaków.



Część III. Imię:
Biografia:



Część IV. Imię:
Biografia:



Część V. Imię:
Biografia:



Część VI. Imię:
Biografia:



Część VII. Historia rodziny Iksińskich.

Tutaj wymyślasz coś co ma góra 1000 znaków i ma związek z całą rodziną.
Np. X i Y poznali się liceum, a potem się pobrali


"ALBUM RODZINNY"



Tutaj opisujesz zdjęcie nr 6 i postaraj się zmieścić w 1024 znakach. X lubi się bawić w aportowanie itp. itd.
Masz duże pole do popisu



Tutaj opisujesz zdjęcie nr 2 i ponownie postaraj się zmieścić w 1024 znakach. S lubi stać na baczność itp. itd.


To jest oczywiście tylko przykład
Jak potoczy się życie tych simów zależy od Was

Jeszcze raz miłej zabawy
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 19.04.2009 - 16:03
Björk jest offline  
 

Tagi
bjork, konkurs, urzekła mnie historia


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023