Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.08.2007, 14:08   #121
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Mój sim ...

Ja narazie nie miałam nic śmiesznego w simsach(albo zapomniałam bo mam sklerozę)ale jak poczytałam parę minut wasze historyjki to zaczęłam się tak śmiać że spadłam z krzesła dosłownie!Dobrze że nikogo nie bylo w domu!Uff
jeszcze siedzenie mnie boli
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.08.2007, 14:17   #122
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Mój sim ...

Oj przypomniało mi się coś śmiesznego:
Grałam sobie jakąś rodzinką i przyszła ta co roznosi gazety (musicie wiedzieć że pod moim domkiem było trochę starych gazet) i zaczęła wytykać paluchami. Nagle patrzę z domu wychodzi mój mały kochany piesek i patrze a w menu działania ma obrazek tej gazeciary i napisane "goń" czy tam "obszeczekaj" i zaczął ją gonić a ona tak zwiewała i wrzeszczała głupio :laugh: Ale głupio wyglądała prawie się posikałam ze śmiechu :laugh:
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2007, 13:00   #123
andy 752
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

do mnie raz przyszła gazeciara o 00:00 w nocy (nie wiem jak to się stało) a ja akurat miałam balange no i ona rzuciła mi gazete i normalnie zmieniła strój na jakiś błekitny brokatowy stroj (to była sukienka) zaczeła wywijać, stawac na rekach robić salta i jakieś niestworzone rzeczy, a potem rozebrała się i zaczeła sie wypinac i to wszystko było bez cenzury! mało tego zrobiła sie cała w zołtym sluzie jak w miodzie. potem poszła po szczotke do kibla i sie wyczysciła z tego "miodu" i wszyscy byli cali w tym miodzie i zaczeli na nią wymiotować a to było w TS 1!
nie wiem jak w ts 1 wymiotowali. to nieprawdopodobne!!

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 14.08.2007 - 15:29
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2007, 13:25   #124
Caroline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

kupiłam działkę a, że na tej działce ktoś mieszkał ale zmarł, został grób. codziennie przed 24 jest ta melodyjka jak duchy wychodzą oO a z tego grobu wychodzi nie duch, człowiek- Kalos i dzwoni mi w nocy do domu oO
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2007, 19:07   #125
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

Cytat:
Napisał andy 752
do mnie raz przyszła gazeciara o 00:00 w nocy (nie wiem jak to się stało) a ja akurat miałam balange no i ona rzuciła mi gazete i normalnie zmieniła strój na jakiś błekitny brokatowy stroj (to była sukienka) zaczeła wywijać, stawac na rekach robić salta i jakieś niestworzone rzeczy, a potem rozebrała się i zaczeła sie wypinac i to wszystko było bez cenzury! mało tego zrobiła sie cała w zołtym sluzie jak w miodzie. potem poszła po szczotke do kibla i sie wyczysciła z tego "miodu" i wszyscy byli cali w tym miodzie i zaczeli na nią wymiotować a to było w TS 1!
nie wiem jak w ts 1 wymiotowali. to nieprawdopodobne!!

nie wierze :wacko: :con: :con: :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2007, 19:26   #126
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mój sim ...

ja trochę też nie
A ja nie miałam śmiesznej historii Ale jak coś mi się zdarzy to napiszę :smirk:
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 11:43   #127
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Mój sim ...

Andy, ty się lepiej walnij słynnym młoteczkiem parę razy zanim takie coś napiszesz
Po 1 - Simy nie rzygają
Po 2 - Simy nie mogą być usmarowane w miodzie
Po 3 - Gazeciara o takiego godzinie nie przychodzi...
Po 4 - Daj screena to może zwrócę honor ;]

łups, zapomniałem!

U mnie nic ciekawego sie nie wydarzyło poza...
Kiedyś pojechałem z simką i jej koleżanką na wakacje, niestety nie wiedziałem gdzie się kupuje nocleg, moja simka była już zmęczona więc poszła się myć, za nią poleciała koleżanka i zasnęła , Simka nie mogła wyjść z wanny przez dwa dni! :laugh:

EDIT: Raz też Nowak próbował zmienić Henryka Ćwira w żabę, patrze i... Henryk stoi... Jednak obok niego jest żaba! Rozglądam się za Majką i... O kurcze... Nowak chybił i trafił Majkę! xDD

Ostatnio edytowane przez Caesum : 19.08.2007 - 12:00
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 20:52   #128
ola-misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

A ja niedawno byłam na wakacjach i ta przewodniczka (no wiecie kto) pływała w basenie xD na ddodatek w jednej ręce 3mała jakąś książke, a drugą ręką machała..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 10:39   #129
andy 752
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

ja wiem jak to sie stało: za dużo dodatków z neta i za mało miejsca na dysku i dwie gry miały oczyszczanie niepotrzebnych rzeczy a jedna z tych gier to ts1 a druga ts2! i im powywalało połowe plików i jak ts1 mi sie włączyło to włączyło mi się kilka plików z ts2.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 10:42   #130
andy 752
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

[QUOTE=Erestor Narmolanya]Andy, ty się lepiej walnij słynnym młoteczkiem parę razy zanim takie coś napiszesz
Po 1 - Simy nie rzygają
Po 2 - Simy nie mogą być usmarowane w miodzie
Po 3 - Gazeciara o takiego godzinie nie przychodzi...
Po 4 - Daj screena to może zwrócę honor ;]

posłuchaj przeczytaj mój ostatni post w tym temacie

P.S.
nie moge wklejać zdjęć czy jak ty tam wolisz screenów.
za wolno chodzi mi internet, musiałabym je wstawiać ze 3 dni
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023