Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.06.2006, 00:52   #1
blueandyellow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Jak sciagac?

Moze jestem po prostu glupia, ale nadal nie mam zielonego pojecia jak sciagac meble,makeup i fryzury do Sims 2. Mozecie mi pomoc, krok po kroczku bardzo prosze!!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.06.2006, 08:22   #2
Koniczynka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

znajdujesz jakis dodatek klikasz download wgrywasz go do jakiegos pliku z dodatkami i rozpakowujesz do specjalnego folderu downloads ktory to do gry importuje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2006, 09:16   #3
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

A ja pokażę na przykładowej stronce.
Wchodzisz np. na http://sims2sisters.sme.sk/index.php...load&Cat1=Hair i widzisz rózne fryzury.
Żeby ściągnąć tą pierwszą na górze, klikasz w napis obok niej "Download" i się ściągnie. Ale musisz jeszcze ściągnąć jej mesh, czyli kształt, żeby działała. Pod napisem "Download" jest napis "Download mesh" i w to też masz kliknąć. Jeśli nie ma linka do mesha, to znaczy, że go nie potrzeba (ale zawsze rozglądaj się uważnie po stronce, z której ściągasz).

Kiedy pliki ściągną Ci się na komputer. Klikasz na nie prawym przyciskiem myszki i wybierasz "Właściwości". Patrzysz, jaki to typ pliku (jest napisane). Jeśli:
- package - to przenosisz te pliki ddo folderu Moje dokumenty0>EA Games->The Sims 2->Downloads (jak nie ma folderu Downloads, to go utwórz),
- .sims2pack- klikasz na to 2 razy, żeby się zainstalowało, nie dajesz tego do Downloads,
- .zip lub .rar- musisz rozpakować programem WinRar, WinZip albo podobnym. Rozpakuje Ci się albo .package albo .sims2pack (patrz wyżej).

I żeby dodatki działały, ściągnij sobie CEPa stad:
http://modthesims2.com/showthread.ph...enable+package
(to ten link "CEP_Windows-AutoInstaller.zip"), rozpakuj go i zainstaluj dwoma kliknięciami myszką (sam się automatycznie zainstaluje tam, gdzie trzeba, czyli w Downloads).
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2006, 17:19   #4
Sithijka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie a co jeśli..??

a jeśli w packu ściągniętym przeze mnie nie ma ani .sims2pack, ani .package, tylko są same .iff ?? bo ja najczesciej sie spotkalam z takimi wlasnie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2006, 17:21   #5
BlueNati
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musi być package.Chyba,że ściągasz domy - wtedy pojawia ci się od razu instalator.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2006, 23:20   #6
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sithijka
a jeśli w packu ściągniętym przeze mnie nie ma ani .sims2pack, ani .package, tylko są same .iff ?? bo ja najczesciej sie spotkalam z takimi wlasnie...
No, to by wiele wyjaśniało. Pliki o rozszerzeniu .iff są to, jeśli dobrze pamiętam dodatki (a konkretnie meble), do The Sims 1. W The Sims 2 raczej się nie przydadzą...
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023