Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.05.2012, 22:12   #1
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie GaYoon

Przedstawiam wam nowy simowy dom. Mieszka w nim młoda kobieta, GaYoon. Zawsze marzyła o dużym domu, ten dostała od całej rodziny jako prezent z okazji ukończenia studiów. Urządziła go sama. Wszystkie potrzebne meble już ma, ale nadal przegląda katalogi w poszukiwaniu nowych pierdółek

Oto, jak się prezentuje całość:















Po obejrzeniu bryły zapraszam do środka.




(ten wieszak nie jest idealny do przedpokoju, ale w braku laku GaYoon na razie używa tego. Rozgląda się jednak nad nowym)

















Pomieszczenia na piętrze:



























Rzuty:





I sama właścicielka domu:

Aoi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.05.2012, 06:33   #2
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: GaYoon

Uwielbiam każdy Twój projekt
I cieszę się, że chociaż Ty robisz domy do 'grania' a nie tylko do patrzenia. Bardzo lubię jak wszystko jest poupychane, mimo, że dom jest duży to Ty świetnie go zaplanowałaś i urządziłaś
10/10
Trykuu. jest offline  
stare 24.05.2012, 09:14   #3
Lia
 
Zarejestrowany: 26.03.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: GaYoon

Też mi się podoba. Z początku pomyślałam: chwila, to chyba TS3. To przez ten przepych dodatków. Wolę grać meblami Maxisa (oszczędność miejsca), ale jak ktoś dobrze zaplanuje dom i potrafi łączyć ściągnięte dodatki, to zawsze jest to miły widok dla oka!
Lia jest offline  
stare 24.05.2012, 13:58   #4
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: GaYoon

Bryła mi niemiłosiernie przypomina zdjęcie jednego domu, które dałąm w temacie "Chcesz tu mieszkać?"...
http://i.imgur.com/tN2Qv.jpg

W środku jest idealnie. Znaczy, nie podobają mi się drzwi wewnątrz, nie pasują do okien. I w drugiej łazience brakuje mi... "krawężnika" wokół tego podwyższenia za wanną.
Dam 9/10, bo niby wszystko w porządku, ale dom nie ma klimatu, duszy.
__________________

Meryam jest offline  
stare 24.05.2012, 14:54   #5
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: GaYoon

Dzięki za oceny

savage - nic dziwnego, skoro właśnie ten dom był moim wzorem. Często buduję domy na wzór już istniejących w rzeczywistości.
Aoi jest offline  
stare 24.05.2012, 20:41   #6
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: GaYoon

Prześliczny domek! Podoba mi się chyba wszysyko prócz tych białych ścian wszędzie (a przynajmniej w większosci). Ciekawe te kamienie przed domem no i zauroczyła mnie ta ciemna łazienka!
Vipera jest offline  
stare 26.05.2012, 21:05   #7
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: GaYoon

Dom strasznie mi się podoba. Z zewnątrz wygląda bardzo nowocześnie, a do tego ten przecudny ogród - skromny, ale za to bardzo ładny (w szczególności przypadły mi do gustu te czarne kamienie). We wnątrz dom prezentuje się równie pięknie, kuchnia z jadalnią są chyba jednymi z moich ulubionych pomieszczeń w tym domu. Oba łączy harmonia barw i wspaniale dobrane dodatki. Dużym atutem są też jasne meble w kuchni, lubię to! : D I ta cegiełka, ulalala. ^-^
Pokoik na piętrze(ten z niebieską gitarą :3) również mi się podoba. Mimo, że połączone ze sobą kolory są dość oklepanym pomysłem(czarny + czerwień), to chyba i tak jest to jedno z najlepszych takowych połączeń jakie miałem okazję zobaczyć. Podobają mi się mebelki, no i tak ogromna poducha, waaaa. *-*
Łazienka na piętrze też nie odbiega od normy, lubię ten mały chaos na półkach. : D
Sypialnia średnio mi przypadła do gustu, nie wiem, być może to jest tylko moje odczucie, ale jak dla mnie jest tam za zielono.

Tak na marginesie, to bardzo ładna simka. :3
FresH jest offline  
stare 27.05.2012, 17:50   #8
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: GaYoon

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to "czarna" łazienka urządzona tak, że nie wygląda jak krypta - bardzo ładnie zrównoważyłaś te ściany kontrastową bielą - jest jej na tyle dużo, że całość wygląda schludnie i przyjemnie. Generalnie w całym domu kolory są umiejętne dobrane i ciekawie współgrają ze sobą - przychylam się jednak do opinii Fresh, że w sypialni trochę za dużo tego zielonego, przydałoby się czymś go "przełamać". Podoba mi się też kącik kuchenno-jadalniany, tylko ta cegła mi tam trochę nie pasuje - być może przez zestaw kolorów w tej części domu.
Skoro bryła nie jest Twoja to sie nie czepiam, aczkolwiek dziwi mnie że tak ładny zakątek na tyłach domu można podziwiać tylko z okien nad schodami. Przeszklone narożniki natomiast są trochę zbyt hmmm.. ekhibisjonistyczne, zwłaszcza jeśli nie mają firanek czy żaluzji a budynek stoi tuż przy ulicy.
Ogólnie jednak jest ładnie, przestronnie, a wystrój wygląda na przemyślany.
haughton jest offline  
stare 28.05.2012, 15:34   #9
Anique
 
Avatar Anique
 
Zarejestrowany: 25.08.2009
Skąd: ztamtont
Płeć: Kobieta
Postów: 691
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: GaYoon

Do jest genialny. Strasznie mi się podoba, chociaż jest trochę, moim zdaniem, za mało przytulny. Wszystko tu jest takie... zimne. Ale mimo wszystko robi wrażenie.

8,5/10

I nie wiem, dlaczego wszędzie są jakieś kapcie, jakby mieszkało tu duuużo osób.
Anique jest offline  
stare 28.05.2012, 18:30   #10
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: GaYoon

Cytat:
Napisał Anique Zobacz post
I nie wiem, dlaczego wszędzie są jakieś kapcie, jakby mieszkało tu duuużo osób.
Ty masz tylko jedną parę kapci? xd Ja mam ich 3. Nic dziwnego, że moi simowie też mają ich po kilka.

Dzięki wszystkim za opinie
Aoi jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023