Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.08.2011, 22:09   #11
Beep
 
Zarejestrowany: 22.09.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Łączenie plików packages w jeden... przyspiesza grę, sprawdziłam.

Nie bardzo wiem, pod jaki temat to podczepić. A mianowicie - zamierzałam użyć tej mody, ale najpierw oczywiście trzeba ściągnąć SimPE. Ściągnięte, zainstalowane - a przy włączeniu występuje standardowy komunikat "Wystąpił problem z aplikacją SimPE i zostanie ona zamknięta". Czy ktoś się z tym spotkał?
__________________
Beep jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.10.2011, 18:12   #12
Pinezka
 
Avatar Pinezka
 
Zarejestrowany: 20.01.2010
Skąd: Świętokrzyskie
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Łączenie plików packages w jeden... przyspiesza grę, sprawdziłam.

Czy jest możliwość rozpakowania tych spakowanych już plików? Mam w którymś z pakietów defaultowego skina i chciałabym się go pozbyć, ale nie chcę stracić całej reszty .. Jak mogę sobie z tym poradzić?
Pinezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2012, 18:38   #13
asimka97
 
Avatar asimka97
 
Zarejestrowany: 09.04.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Łączenie plików packages w jeden... przyspiesza grę, sprawdziłam.

już w 2 punkcie mam coś nie tak. Po pierwsze nie mam tego w kwadratowym nawiasie i tak myślę, że przed to dalej nie wyskakuje mi żadne okienko tylko pliki do wybrania.
asimka97 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2013, 15:02   #14
Nadine
 
Avatar Nadine
 
Zarejestrowany: 26.08.2007
Skąd: Poznań
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,029
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Łączenie plików packages w jeden... przyspiesza grę, sprawdziłam.

odswiezam temat, bo gra naprawde smiga szybciej i ten trik jest bardzo przydatny.

sciagnelam s3pe stad -> http://www.den.simlogical.com/denfor...p?topic=1583.0

1. otwieramy s3pe
2. tworzymy sobie osobny folder o dowolnej nazwie w dowolnym miejscu
3. w s3pe w settings upewniamy sie, ze mamy ODZNACZONE 'prompt for dbc autosaving' (w sensie, ze bez tego ptaszka)
4. wchodzimy w folder z dodatkami, zaznaczamy te, ktore chcemy zlaczyc w jeden plik przenosimy je do s3pe (do tego pustego pola)
5. wyskoczy nam okienko, na dole klikamy 'import'
6. wyskakuje nastepne okienko, w ktorym klikamy 'no'
7. czekamy az wszystko sie zimportuje
8. file>save as> obiekt.package

ja dopisalam recznie koncowke ".package" i zadzialalo
9. teraz czekamy az wszystko sie zlaczy, moze to trwac dlugo oraz moze nam przy s3pe na pasku pojawic sie '(brak odpowiedzi)', ale najpiej to po prostu przeczekać.

plus z tego co wyczytalam, nie da sie juz 'rozlaczyc' polaczaczonych plikow, wiec zrobcie gdzies kopie zapasowa
__________________

[img]http://i41.************/34tajvd.gif[/img]

Ostatnio edytowane przez Nadine : 03.01.2013 - 15:05
Nadine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2013, 13:15   #15
shan
 
Zarejestrowany: 31.12.2008
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 290
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Łączenie plików packages w jeden... przyspiesza grę, sprawdziłam.

Mam problem, ten program w ogóle nie działa. Wyskakuje błąd o treści '' Aby uruchomić tę aplikację, najpierw trzeba zainstalować jedną z następujących wersji platformy .NET Framework: v4.0.30319... '' co mam robić?
shan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.05.2013, 18:10   #16
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Łączenie plików packages w jeden... przyspiesza grę, sprawdziłam.

Cytat:
Napisał shan Zobacz post
Mam problem, ten program w ogóle nie działa. Wyskakuje błąd o treści '' Aby uruchomić tę aplikację, najpierw trzeba zainstalować jedną z następujących wersji platformy .NET Framework: v4.0.30319... '' co mam robić?
Pobierz i zainstaluj Framework o określonej wersji, proste
Cytat:
Napisał Beep Zobacz post
Nie bardzo wiem, pod jaki temat to podczepić. A mianowicie - zamierzałam użyć tej mody, ale najpierw oczywiście trzeba ściągnąć SimPE. Ściągnięte, zainstalowane - a przy włączeniu występuje standardowy komunikat "Wystąpił problem z aplikacją SimPE i zostanie ona zamknięta". Czy ktoś się z tym spotkał?
SimPE? SimPE? SimPE jes edytorem plików .package tylko i wyłącznie do gry The Sims 2, do jej następnej odsłony służy program S3PE .Oprócz łączenia plików .package w zbiorcze ma on mnóstwo funckji, jak chociażby zmniejszanie wagi zapisu.

Ostatnio edytowane przez Everlasting : 31.05.2013 - 18:14
Everlasting jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2013, 21:04   #17
Ziqu
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 13.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Łączenie plików packages w jeden... przyspiesza grę, sprawdziłam.

Bardzo dziękuję! Zaraz przetestuję.
EDIT: U mnie nie działa, gra nie czyta tych spakowanych paczek

Ostatnio edytowane przez Ziqu : 15.07.2013 - 20:25
Ziqu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023