Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.11.2015, 12:22   #1
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie FTS Newsletter - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI

Podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności FTS Newsletter. Dziękujemy za wspólne 5 lat.
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.11.2015, 17:06   #2
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI

Szkoda, ze gazetka zwija swoje podwoje, ale doskonale rozumiem dlaczego zdecydowaliscie sie na taki krok

Dzieki za wszystkie numery newsletter'a
__________________
Malfurion jest offline  
stare 12.11.2015, 22:44   #3
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI

Chyba wszyscy spodziewali się takiego końca "zawieszenie działalności", które nastąpiło parę miesięcy temu. W każdym razie, ja się spodziewałem. I myślę, że to słuszna decyzja, bo ani czytelników by nie przybyło, ani nowych redaktorów. Ja sam bardzo chętnie bym nadal pisał, gdybym miał na to więcej czasu, ale przede wszystkim, gdybym miał odpowiednią motywację.
Wprawdzie nie byłem z Wami na pokładzie do samego końca, za co przepraszam, ale i tak myślę, że to dobry moment żeby podziękować wszystkim redaktorom, z którymi miałem okazję pracować. Przede wszystkim doceniam zasługi naszej naczelnej, czyli Charionette, a także tych, z którymi tworzyłem przez kawał czasu Klawą Enklawę: Meryam, Nightfalla i innych ludzi od wywiadów, no i centę, która bardzo pomogła mi na starcie, kiedy jeszcze robiłem w gacie zastanawiając się, czy komukolwiek się spodobają moje artykuły
Mam nadzieję, że inni redaktorzy mają tak samo miłe wspomnienia z tej "pracy", jak ja. Mam też nadzieję, że są tu jeszcze jacyś ludzie, którzy pamiętają Newsletter z czasów świetności, kiedy pracowało nad nim kilkanaście osób i każdy artykuł był niemalże małym arcydziełem, przynajmniej jak na nasze standardy
Nie chcę tu już pisać o tych mniej przyjemnych momentach, bo w sumie to nie było ich dużo, pomijając ostatnie tchnienia naszego "dziecka", kiedy bezskutecznie staraliśmy się to jakoś odratować. Ja sam zawaliłem sprawę z opowiadaniem, które miało być tworzone częściowo przez czytelników. Nie wiem, czy to by jakoś przedłużyło życie Newslettera, ale na pewno warto byłoby przynajmniej spróbować. Niestety, zatrzymały mnie wtedy sprawy osobiste, a ja zdając sobie sprawę z tego, jak bardzo się nie popisałem nawet nie śmiałem się zalogować na forum żeby osobiście zrezygnować z funkcji, tylko poprosiłem Ktosia o przekazanie przeprosin reszcie.
Wystarczy tego smętnego zawodzenia Chciałbym jeszcze raz wszystkim Wam podziękować za te [chyba] 3 lata, przez które mogłem dostarczać ludziom rozrywki bardzo niskich lotów i być może komuś poprawiałem humor od czasu do czasu. Dziękuję zarówno redaktorom, jak i - przede wszystkim - czytelnikom. Dziękuję Cytrynowej Wiśni za wymyślenie mi najlepszego nicka w historii tego forum i wszystkim tym, którzy bardzo lub mniej regularnie komentowali moje artykuły.
To chyba tyle ode mnie. Pozdrawiam i żegnam się z Wami
MPS
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 13.11.2015, 10:55   #4
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,575
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI

NIEE ;_; a ja tak czekałam na wywiad ze mną

noale cóż, szkoda. byłam Waszym stałym czytelnikiem :c
__________________
Rainbow jest offline  
stare 13.11.2015, 15:47   #5
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI

żegnaj gazetko :C przez pewien czas byliście tak zdesperowani,że nawet mnie zatrudniliscie <3
skąd ja teraz będę wiedzieć kto zmienił nick na najfajniejszy, a który świąteczny avatar jest najładniejszy. No skąd
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline  
stare 13.11.2015, 21:13   #6
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI

Mam pytanie i chamską reklamę.

Najpierw chamska reklama: w związku z zamknięciem Newslettera postanowiłem napisać trochę swoich wspomnień związanych z moją działalnością redaktorską. Jeśli ktoś chciałby się z nimi zapoznać, zapraszam na mojego bloga:
http://forum.thesims.pl/blog.php?b=602
http://forum.thesims.pl/blog.php?b=603
Wpis jest w dwóch częściach, bo zabrakło mi znaków xD

A pytanie brzmi: co z działem redaktorów? Wiem, że udostępnić się go nie da, ale czy nie dałoby się zrobić tak, żeby był on dostępny dla byłych redaktorów jako pamiątka? Wiem że o dużo proszę, ale może jednak?
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 13.11.2015, 22:31   #7
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI

Nie chcę mówić "a nie mówiłam", ale... a nie mówiłam xD
Nie no, ok, bez sarkazmu. Dziękuję wszystkim redaktorom za mniej lub bardziej owocną współpracę Osobiście powiem, że wiem, że nie należałam pewnie do najbardziej lubianych redaktorek i pewnie duża część zarówno czytelników jak i ekipy się ze mną nie zgadzała w wielu kwestiach, ale cóż... uroki życia
Dodam taką małą dygresję, że mimo wszystko szkoda, że tak się to skończyło. Polak mądry po szkodzie, ale w sumie po dobrych kilku reformach gazetkę na pewno dałoby się ożywić. Pytanie tylko, czy nadal miałaby czytelników, skoro samo forum czytelników nie ma
W każdym razie, dzięki wszystkim za współpracę, wszystkie komentarze pod naszymi wypocinami i za czas poświęcony czytaniu

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
A pytanie brzmi: co z działem redaktorów? Wiem, że udostępnić się go nie da, ale czy nie dałoby się zrobić tak, żeby był on dostępny dla byłych redaktorów jako pamiątka? Wiem że o dużo proszę, ale może jednak?
Popieram! Ale tylko dla redaktorów, bo jakby opinia publiczna zobaczyła mój artykuł wysłany przy naborze, to chyba wszyscy by się pozwijali ze śmiechu xD
__________________

Meryam jest offline  
stare 19.11.2015, 11:52   #8
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI

W związku z brakiem odzewu chciałbym ponowić pytanie o dział redaktorów Jeśli nie ma takiej opcji to trudno, ale po prostu chciałbym znać stanowisko administracji

@down: niedokładnie tak brzmiało pytanie, ale mimo to dzięki za odpowiedź xd

Ostatnio edytowane przez Mroczny Pan Skromności : 21.11.2015 - 18:59
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 21.11.2015, 09:47   #9
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,052
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI

Nie planujemy udostępniać ukrytego działu
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023