Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.12.2007, 20:35   #21
Crop.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bahama Style

Cytat:
Napisał ADRIAN
nie nie nie!! nie mamy takiego samego stylu...
Ja całkiem inaczej buduje domy...
Yo nie mój styl... 0/10 więc pisze ze ok...
Przepraszam bardzo ale to jego dom nie twój i on buduje swoim stylem nie każdy musi się upodabniać do ciebie i budować tak jak ty, twoim stylem itp.
Dom jest śliczny, podziwiam 10/10
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.12.2007, 17:09   #22
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Bahama Style

Cytat:
Napisał Crop.
Przepraszam bardzo ale to jego dom nie twój i on buduje swoim stylem nie każdy musi się upodabniać do ciebie i budować tak jak ty, twoim stylem itp.
Ale skoro Adam prosi o krytykę to ją dostał ,nie każedemu podoba się jego dom
Mnie się podoba 10/10.
Jednak radzę Ci, w wolnym czasie spróbuj pobudować jakieś ogrody Jak popracujesz to napewno Ci się uda
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline  
stare 18.12.2007, 13:32   #23
Origáme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bahama Style

ładny i tyle
Pozdr.
 
stare 18.12.2007, 17:34   #24
ADRIAN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bahama Style

Cytat:
Napisał Crop.
Przepraszam bardzo ale to jego dom nie twój i on buduje swoim stylem nie każdy musi się upodabniać do ciebie i budować tak jak ty, twoim stylem itp.
Dom jest śliczny, podziwiam 10/10
Całkowicie nie zrozumiałeś mojej wypoeiedzi...!! Nie jest to do rego wątku przeczytaj CAŁY TEMAT
 
stare 18.12.2007, 19:24   #25
Rëñáës
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bahama Style

Cytat:
Napisał ADRIAN
Całkowicie nie zrozumiałeś mojej wypoeiedzi...!! Nie jest to do rego wątku przeczytaj CAŁY TEMAT
Nie zrozumiałaś.
Domek ładny, cieplutki. 8,59/10
 
stare 18.12.2007, 19:46   #26
cosmo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bahama Style

Jak się nie umie robić ogrodów to się albo go nie robi albo nie daje domów do oceny. Bo jak dajesz dom to podelega ocenie wszystko a nie tylko to co ty sobie zażyczesz.
A poza tym to wydaje mi się że chcesz być jakims super szanowanym konstruktorem domów w The Sims takim jak Adrian ale nie za bardzo ci to wychodzi. Trzeba mieć talent a nie tylko avatar z napisem "Modern Studio" (to naprawde nie daje ci żadnego prestiżu :wacko: )...
 
stare 18.12.2007, 19:53   #27
Dsquared
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bahama Style

Cytat:
Napisał cosmo
Jak się nie umie robić ogrodów to się albo go nie robi albo nie daje domów do oceny. Bo jak dajesz dom to podelega ocenie wszystko a nie tylko to co ty sobie zażyczesz.
A poza tym to wydaje mi się że chcesz być jakims super szanowanym konstruktorem domów w The Sims takim jak Adrian ale nie za bardzo ci to wychodzi. Trzeba mieć talent a nie tylko avatar z napisem "Modern Studio" (to naprawde nie daje ci żadnego prestiżu :wacko: )...
Trafiłeś w samo sedno sprawy...w 100% się zgadzam.
 
stare 18.12.2007, 20:26   #28
ADRIAN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bahama Style

Cytat:
Napisał cosmo
Jak się nie umie robić ogrodów to się albo go nie robi albo nie daje domów do oceny. Bo jak dajesz dom to podelega ocenie wszystko a nie tylko to co ty sobie zażyczesz.
A poza tym to wydaje mi się że chcesz być jakims super szanowanym konstruktorem domów w The Sims takim jak Adrian ale nie za bardzo ci to wychodzi. Trzeba mieć talent a nie tylko avatar z napisem "Modern Studio" (to naprawde nie daje ci żadnego prestiżu :wacko: )...
Zrobiło mi się naprawdę miło.
Dziękuję za komplement...
Aż mi głupio...
Nie iwedziałem ze moje domy az tak wam się podobają
 
stare 19.12.2007, 08:12   #29
Elros
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bahama Style

No chyba nie tutaj podziękowania....
 
stare 19.12.2007, 09:53   #30
Rëñáës
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bahama Style

Cytat:
Napisał cosmo
Jak się nie umie robić ogrodów to się albo go nie robi albo nie daje domów do oceny. Bo jak dajesz dom to podlega ocenie wszystko a nie tylko to co ty sobie zażyczysz.
A poza tym to wydaje mi się że chcesz być jakimś super szanowanym konstruktorem domów w The Sims takim jak Adrian ale nie za bardzo ci to wychodzi. Trzeba mieć talent a nie tylko avatar z napisem "Modern Studio" (to naprawdę nie daje ci żadnego prestiżu :wacko: )...
To może mu powiesz co robi źle?
Uważam, że Adam robi lepsze domy niż Adrian.
I dlaczego szanowanym? Dlatego, że bardziej lubisz Adriana czy dlatego, że użył takiego zdania? W końcu uczymy się na błędach.
__________________________________________________ ___
Domek jest bardzo ładny, cieplutki. Już pisałem. Hmmm... Jest jeden minus. Zmień te rzędy palm obok samochodów. Trochę to nie za ładnie wygląda.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023