Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.10.2008, 15:06   #71
Alusiaczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

No cóż ja nie widziałam
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2008, 15:36   #72
karasss
 
Avatar karasss
 
Zarejestrowany: 04.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Cytat:
Napisał Hondirenda Zobacz post
Nie znalazłam nigdzie takiego tematu więc pisze.
Więc tak. Brałam wszystkie domy z przedmieścia, by stworzyć przedmieście Dziwnowa - River Storm. Natrafiłam na bardzo dziwny dom. Nazywa się Dom Upadłych Drzew. Grałam Bellą Ć. (tak Bellą) na sąsiedniej parceli. Włączyłam opcję sąsiedzi. Na parceli Upadłych D. zobaczyłam trzy nagrobki. Weszłam, bo byłam ciekawa czyje one są. Pierwszy należy do niejakiej Inki. Drugi do pana Spoczywaj w Pokoju , a trzeci do (imię damskie, zapomniałam jakie) Adwokat. Dom ma ogromną piwnicę z dwoma trumnami.
A co wy sądziecie?
Ja też to widziałem taki fajny dom :p to było rok temu i pamiętam te charakterystyczne trumny w "podziemiach"
__________________
W BUDOWIE
karasss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.10.2008, 14:31   #73
cherrie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Fajny dom! Też sobie taki zrobię!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2008, 12:28   #74
Mała
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Nagrobki należy natychmiast usunąć w trybie kupowania. Ponieważ mogą one po 1 m-ce lub 2, zepsuć grę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2008, 20:39   #75
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Mała, a skąd takie stwierdzenie? Gra mogła Ci się popsuć od czegoś innego - wątpię, abyś miała jakieś oczywiste dowody na to, aby to było właśnie przez te nagrobki... Ale skoro tak uważasz, jestem ciekawa czemu
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2008, 06:06   #76
Mała
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

To, nie było u mnie... Jak Ty już pewnie wiesz, nie mam NŻ, i NS. Grałam, u mojej koleżanki, to były wakacje. Stworzyłam sobie rodzinkę, wampirzą , i nie chciało mi się budować domu, więc wziełam D.U.D. Weszłam, zobaczyła te nagrobki, no doba, zostawie. Koleżanka na koniec wakacji dzwoni: Mała, przyjedź! Bo, simy mi nie działają! No, i to były 2 m-ce. A, jak grałam u innej, to wybrałam ten i grała w nim i gra 2 lata. Więc tak dokładnie nie wiem od czego to zależy...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2008, 06:51   #77
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Mała, pewnie to przypadek Twórcy przecież nie daliby do gry jakiś felernych nagrobków
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2008, 06:52   #78
Mała
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Pewnie tak. No, i "helena" 600 post masz za sobą!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2008, 10:00   #79
Luthiee
 
Avatar Luthiee
 
Zarejestrowany: 25.06.2008
Skąd: from someone else's dream
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Postów: 448
Reputacja: 10
Smile Odp: Dom UpadŁych Drzew

Ten temat przeglądałam już dość dawno temu i wydał mi się ciekawy. Jednak nie zdążyłam jeszcze wejść do tego domu. Mam za to coś innego.;]
Grałam sobie w Weronie moją simką, i ponieważ miałam już dla niej ukochanego, użyłam w boolpropie opcji make me know everyone. Okej, jest git, wszystkich zna. Po jakimś czasie umarła jej matka, a ja doszłam do wniosku, że ją wskrzeszę. Użyłam więc kodu unlockcareerrewards. Wzięłam z nagród karier wskrzeszeniomat. Kliknęłam. Pojawiła mi się lista osób, które mogę wskrzesić. Wśród nich byli m.in. Kaliban Kapulet (ojciec Julii Kapulet), rodzice Romea Monteka i jego brata, oraz Liliana Kosmokos, Cecylia Lewus i cała jej rodzina (!). Wskrzesiłam Cecylię za prawie 5000. Kosiarz powiedział, że nie starczy mu na jakąś kosę, i że mój sim nie będzie w pełni kompletny.
Okazało się jednak, że simka jest w pełni kompletna, ma wszystko na swoim miejscu. Miała nawet wspomnienia (!). Pierwsze, tak jakby była stworzoną simką. Że wprowadza się do nowego domu, potem są zgony członków rodziny i chyba dziadek zapisał jej testament.
No, to na tyle. W najbliższym czasie mam zamiar wskrzesić po kolei całą rodzinę Lewusów. Więc jak coś się wydarzy, to editnę.
Pozdrawiam.
EDIT: Doszłam do wniosku, że ŻADEN z Lewusów nie został urodzony w grze. Wszyscy zostali stworzeni w trybie tworzenia rodziny. W dodatku pary, które mają dzieci, prawdopodobnie nie są małżeństwami i nigdy nimi nie były. Swoją drogą, po zmienieniu makijażu i fryzury u Cecylii, jest całkiem urodziwa.;]

Ostatnio edytowane przez Luthiee : 31.10.2008 - 10:07
Luthiee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2008, 10:42   #80
Matti93
 
Avatar Matti93
 
Zarejestrowany: 25.06.2007
Skąd: Warszawa
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 242
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

ciekawe... sprawdzę czy u mnie też tak jest...
Matti93 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023