Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.07.2014, 15:40   #21
nokiaclass
 
Zarejestrowany: 21.11.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Cześć, niedawno ściągnąłem darmowe the sims 2 pełna kolekcja z origina i mój problem polega na tym, że po uruchomieniu gry leci ten filmik i dalej pojawia sie ekran ładowania, tylko że nic się nie ładuje:/
nokiaclass jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.07.2014, 15:44   #22
Ernie
 
Avatar Ernie
 
Zarejestrowany: 25.07.2014
Skąd: Wrocław
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 11
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

A coś ty taki niecierpliwy? Musisz zaczekać, u mnie "wisiało" z 15 minut, zanim cokolwiek się dalej włączyło.
Ernie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2014, 16:01   #23
nokiaclass
 
Zarejestrowany: 21.11.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

hahaha, dzięki wielkie. Załadowało się po jakimś czasie
nokiaclass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2014, 17:56   #24
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Gdzie w UC znajdują się pliki gry, w sensie savy, downloadsy itp?

Ahahaha, już mam, nieważne XD
__________________

Piękna sygna by Lubie <3

Ostatnio edytowane przez Filleable : 26.07.2014 - 19:38
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2014, 18:07   #25
bakus
 
Zarejestrowany: 25.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie the sims 2

pobralam dzis pełna wersje simsow z origin posiadajac przy tym juz simsy i kilka dodatkow. zrobilam kopie zapasowa wszystko tak jak bylo opisane, wkleilam gdzie trzeba. wlaczam gre i oprocz fryzur czy ciuchow z neta nie mam nic co mialam wczesniej, ponadto gra po kilku minutach sie wylacza, ze niby jakis blad aplikacji. po kilku probach zrezygnowalam i odinstalowalam ta gre, bo juz lepiej grac na starych simsach w spokoju niz miec full pakiet i co 5 min wlaczac od nowa. ale jak usunelam gre (odinstalowalam w tym origin) to teraz nie moge tez wlaczyc moich simsow.. pokazuje sie ekran startowy gdzie jest informacja o dodatkach i paczkach, nie mam wedlug tego zadnych dodatkow i po chwili komunikat the sims 2 launcher przestał dzialac. da sie to jakos odkrecic? tylko bez instalowania od nowa bo prakuje mi dwóch płytek a nie chce juz chyba sciagac tego z origin.. same problemy z tego tytułu. ps mam viste

Ostatnio edytowane przez bakus : 26.07.2014 - 18:17
bakus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2014, 18:18   #26
asimka97
 
Avatar asimka97
 
Zarejestrowany: 09.04.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Fajnie usuwać post bez ostrzeżenia tylko dlatego bo powstał jeden ogólny? Całe szczęście, że zrobiłam kopię tego co napisałam. Może chociaż tu ktoś pomoże...

Wczoraj po zainstalowaniu od razu przeniosłam moje foldery z poprzedniej gry do folderu w Moich Dokumentach. Po odpaleniu gry wszystkie zapisy i CC działały więc byłam pełna szczęścia, jednak nie działało coś co może zrujnować moją "karierę" simowego reżysera (to jest jeszcze ktoś kto się w to bawi? :o), bowiem żadne pliki z folderu Cameras nie chcą współpracować. Postanowiłam zaryzykować i podczas uruchomionej gry usunęłam folder Cameras. Nic się nie stało. Spróbowałam z folderem Cofing. Również nic... Po wyłączeniu gry usunęłam cały folder The sims 2 ultimate Collections (zabezpieczając mój folder z zapisami) żeby przy uruchomieniu powstał nowy. Faktycznie utworzyły się wszystkie foldery, jednak pliki cameras nadal nie reagują... Mam podejrzenie iż folder Cameras może zwyczajnie nie współgrać z grą. Jakby był jeszcze jakiś inny którym posługuje się gra. Po wyszukaniu takowego folderu w folderze instalacyjnym (który jest nieźle pokręcony jak na mój gust), znalazło ich... tyle ile jest dodatków. W każdym były te pliki które znamy z naszego normalnego folderu z Moich Dokumentach. Mogłabym sprawdzić czy zmieniając parametry FirstPersonCamera w każdym z tych folderów coś by się zmieniło jednak uważam, że to idiotyczne i twórcy raczej nie utrudnili tak bardzo nam modyfikację tych plików.
Może istnieje jeszcze jakiś folder z tymi plikami lub jest inny sposób na cameras? Czy ktoś z was orientuje się w tej sytuacji? Może nie jestem jedyną? Z tego co widzę były głównie wątki dotyczące folderu Downloads i Neighborhoods, czyli w sumie sąsiadów naszego Cameras... Myślicie, że da radę rozwiązać ten problem? Czy może zwrócić się z tym do samego źródła? Liczę na każdą odpowiedź.

PS. Mam Windows 8.1

Ostatnio edytowane przez asimka97 : 26.07.2014 - 18:36
asimka97 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2014, 22:06   #27
ann
 
Zarejestrowany: 25.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ultimate Collections

Cytat:
Napisał Lorette Zobacz post
mnie się wyłącza w trybie tworzenia sima : p
mam dokładnie to samo...ktoś coś może pomóc?
ann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2014, 22:31   #28
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Oj ludzie, ludzie... 99% przypadków słynnej zmory TS2, czyli "aplikacji" i wywalania gry, to ściągane z netu nieoficjalne dodatki. Przenieście wasze foldery Downloads w inne miejsce i wtedy sprawdźcie, czy gra działa. Jeśli tak, to nie zostaje nic innego, jak znaleźć wadliwy dodatek i go usunąć. Nie ma wyjścia
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2014, 22:35   #29
ann
 
Zarejestrowany: 25.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Gorzej jest jeśli oprócz UC z Origina nie mam żadnych nieoficjalnych dodatków ani niczego innego do TS2
ann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2014, 23:27   #30
martusska2369
 
Zarejestrowany: 26.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Mój problem jest zgoła inny Gra śmigała jak najlepiej, póki nie wyskoczył mi komunikat o słabej baterii w laptopie. Gdy podłączyłam ładowarkę i otworzyłam zminimalizowane okno z grą, ta przestała działać poprawnie- po obrazie skakały szerokie pasy granatowego tła.
Sprawdziłam, czy może coś stało się z kartą graficzną, ale w bardziej wymagających grach ten problem nie wystąpił.
Po zaktualizowaniu sterowników karty i przeinstalowaniu gry problem był nadal ten sam. Po kolejnym zainstalowaniu- pokazuje się tylko logo EA(dalej miga) a później gra się wiesza i widać tylko granatowe tło i słychać muzykę.

Siedzę już nad tym pół dnia, może ktoś miał podobny problem?
Mam Windows 7.

Ostatnio edytowane przez martusska2369 : 26.07.2014 - 23:46
martusska2369 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023