Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.03.2010, 18:11   #41
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

magda, ale jakie to błędy? Co dokładnie się wyświetla?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.03.2010, 22:07   #42
Tapas
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wywala mnie z gry...

Cytat:
Napisał marandile Zobacz post
Zainstalowałam kilka dodatków do TS3 WP (pieprzyki, ciuszki i hack z nowymi suwakami w CAS) posługując się 'małpką'. Odpalam grę i wywala mnie z niej tuż po intrze. Usunęłam te ściągnięte pliki z folderu packages, ale nic to nie dało
Mam taki sam problem.! Jak to naprawić.? < bezradny > ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2010, 18:55   #43
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Chyba tylko reinstal gry. Mi również gra się sama wyłącza po jakich 2-3 godzinach grania, czasami wcześniej. Miałam błędy zapisu i wyłączanie się gry po około pół godziny do godziny maks. Po zrobieniu tych zawirowań w pamięci Windowsa i gry, nadal się wyłącza, ale właśnie po 2-3 godzinach a;e przynajmniej mogę ją zapisać.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2010, 14:50   #44
jaodija
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie przy edycji sima - niebieskie tło

Mam problem - przy robieniu sima np.: twarzy pojawia się niebieskie tło z białymi poziomymi paskami i potem komputer się wyłącza, tak też się dzieje ( nie wiem dlaczego tak się
dzieje ) kiedy ściągam ze stromy pl.thesims3.com ubrania , włosy i inne ale kiedy
ściągam meble to jest ok.
Chciałam zrobić Na'vi z filmu avatar ale nie mogę!!
Co robić? Proszę o szybką odp

Ostatnio edytowane przez lithium : 30.03.2010 - 15:29
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2010, 00:18   #45
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Możesz mieć zbyt słaby komputer, lub zasilacz w kompie nie daje rady.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2010, 19:51   #46
Angelka_96
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Ja też mam problem i mam nadzieję że ktoś mi pomoże... Otóż:
Moja koleżanka dała mi Nowoczesny apartament. Normalnie go sobie wgrałam i wszystko było ok. Coś mnie natknęło żeby zaaktualizować grę. Po uruchomieniu gry ( w tym po załadowaniu) pojawia mi się informacja '' włóż płyte tne sims 3 Nowoczesny apartament''. Tak się nigdy wcześniej nie działo, więc to napewno przez aktualizację. Co mam teraz zrobić ; czy istnieje możliwość cofnięcia jej?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.05.2010, 11:09   #47
inspiration15
 
Avatar inspiration15
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 48
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Ja mam następujący problem, gra działała mi świetnie do momentu w którym pobrałam z TSR oświetlenie, teraz gdy chcę wstawić jakąkolwiek lampę, nawet gdy kliknę na ikonkę ze światłem gra natychmiastowo się wyłącza . Usunęłam wszystkie dodatki ze wszystkich folderów ale one nadal są w grze. Nie wiem co mam robić? Proszę o pomoc. ;/
inspiration15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.05.2010, 11:45   #48
Meliona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Angelka_96: W trójce wgrywa ci na Apartamencie, jak sama zauważyłaś (ja też się zdziwiłam, bo w dwójce tak nie było). Nie możesz cofnąć instalacji Apartamentu, możesz najwyżej skasować swoją trójkę z kompa i wgrać na nowo. Inaczej będziesz musiała kupić Apartament, lub nie grać w ogóle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2010, 12:58   #49
Alesja13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Po zainstalowaniu podstawowej części The Sims 3 wszystko było dobrze, jednak po trzech tygodniach gra zaczęła mi się wyłączać. Nie pokazywał się żaden komunikat; muzyka w grze zaczynała się zacinać, 5 sekund później gra już była wyłączona, działo się to automatycznie, w każdym momencie gry. Na początku zamykała się po dwóch godzinach, potem stopniowo ten czas malał. Na jakiś czas przestałam grać, do momentu kupienia pierwszego dodatku. Sytuacja się powtórzyła, tyle że problemy rozpoczęły się już po tygodniu, analogicznie jak wcześniej. Znowu zrobiłam sobie przerwę w graniu, tym razem półroczną. Niedawno chciałam sprawdzić, czy wszystko już dobrze, bo zamierzam kupić The Sims 3 Karierę. Pierwszego dnia było O.K., ale już dwa dni później gra ponownie się wyłączyła. Nie ściągałam niczego do simów z internetu, może jednak powinnam?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2010, 14:56   #50
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Nie jestem pewna, czy mogę to tu umieścić, ale tematów już jest dużo i nie będę zakładała kolejnego. Otóż jak grałam jakiś czas temu to było ok, gdzieś po 2 godzinach zaczynało się ciąć, ale to dlatego, że mam słaby sprzęt. A teraz po ponad pól godzinie gra po prostu staje w miejscu. Nie wyłącza się, tylko zacina się i koniec, jakby cały komputer się zacinał, nie można nic zrobić, tylko reset komputera. Na początku też dwa razy mi się tak zdarzyło, a później było długo, długo wszystko ok, a teraz znów Czym to może być spowodowane ?
Procesor mam Intel Celeron M 1,60 GHz, 2 GB RAM karta graficzna ati radeon xpress 200m series
avenly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja, błąd, pomocy, pulpit, sims3, the sims 3, wywalanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023