Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.02.2004, 17:08   #41
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niestety nie mam pojęcia, gdzie była ta śmierć Mam taką wadę, że przwie nigdy nie zapisuję sobie stron i potem mam problem z ponownym do nich dotarciem. Ale jak się natknę ponownie, to nie omieszkam Cię powiadomić (ostatnio sporo przeglądam tych stron, więc jest szansa
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.02.2004, 16:09   #42
Arinsar de Lioncourt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mnie kiedys Sim chodził po wodzie w basenie...wczesniej w nim plywal...

a raz miałam istna inwzję niświszczuków...cale obrzerze ogródka w królikach... <_< moj kot nie nadązał... :ph34r:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2004, 14:45   #43
Kakusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mnie ufo porwało. Kazałam mojej simce nakręcać teleskop i ją porwało . A mój tata następny fan simów kazał swojemu simowi czytać gazetę i kosmici weszli mu do domu porozglądali się i wyszli. Fajnie no nie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2004, 15:18   #44
Ersa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

przecież to normalka jak masz Światowe Zycie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2004, 18:17   #45
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiem, że to już było w jakimś temacie, ale szukam, szukam i nie mogę znaleźć Mi się wczoraj stało coś takiego, że simowie mieli dziecko (kołyskę) jedno własne i jedno kupione (z netu) i one wciąż są kołyskami, choć minęło już sporo czasu. Były takie kwiatki i powinno się już zmienić, ale nic, ciągle kołyska I na dodatek mojemu simowi znika ciało. Widać tylko ręce i głowę. Kiedy go kasuję, to wraca normalny, ale po jakimś czasie znowu znika Znacie radę na któryś z tych problemów (poza instalowaniem gry od nowa, bo tyle to sama wiem)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2004, 20:58   #46
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Kakusia@Feb 12 2004, 03:45 PM
A mnie ufo porwało. Kazałam mojej simce nakręcać teleskop i ją porwało . A mój tata następny fan simów kazał swojemu simowi czytać gazetę i kosmici weszli mu do domu porozglądali się i wyszli. Fajnie no nie
Cytat:
przecież to normalka jak masz Światowe Zycie
jak tooo? wchodza wam kosmici do domu ?????
ja nigdy tak nie mialem
kto ma ich zdjecie? bo ja bym zrobil na miejscu osoby ktorej ufoludy weszly do chalupy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2004, 07:18   #47
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

suchajcie czy przyszedł do was ten facet z kwiatkami i czekoladkami ???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2004, 10:20   #48
pollypolly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

zobaczcie jak po tych pytniach mozna zobaczyc ze ts nie moze sie znudzic ciagle jakies nowosci
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2004, 07:32   #49
Gumka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ufoludki?Ekstra.Simsy mi sie nie znudzą ani diablo2 nawet zoo tycon.Ale jak ma mi się coś znudzić to pierwsze zoo tycon potem diablo a na końcu simsy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2004, 09:49   #50
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W zoo tycon nie grałam, Diablo II znudziło mi się po przejściu całości wszystkimi postaciami (z dodatkiem) (ale bez Paladyna, bo go nie lubię), a do simów co jakiś czas powracam, ale nie daję rady grać dłużej niż 30 min na raz bo się nudzę (kiedyś grywałam w nie nawet po 14 godzin bez przerwy).
Ostatnio miałam coś dziwnego (błąd jakiś) bo, jak już wspominałam wcześniej, kupiłam dziecko w simach i ono nie chciało przestać być kołyską. Wyszłam z gry i weszłam ponownie. I wtedy była połowa kołyski, a zamiast drugiej połowy był świecznik. Mam go wykasować, bo się gryzą czy co? Jak kliknęłam na nią, żeby ją przenieść to stała się niewidzialna.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023