Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.07.2010, 15:43   #1
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Vorg

Witam wszystkich po raz kolejny! Zamieszczam tu swoje drugie FS. Wstęp jest krótki, lecz to tylko wstęp, odcinki będą o wiele dłuższe. Ci którzy czytają moje pierwsze FS na pewno będą trochę zaskoczeni bo jest to coś zupełnie innego. Uff...
Trochę się denerwuję, bo nie wiem czy to się komuś spodoba no ale raz kozie śmierć.

+18 !

PROLOG

Druga w nocy. Głośny trzask, a potem jeszcze głośniejszy jęk. Odgłos łamiących kości rozlega się po starej hali jakiegoś opuszczonego biurowca, a głos męczennika daje się usłyszeć aż na ulicy. Po chwili następuje cisza, którą przerywa potworny huk. Potężny blask rozświetla miasto, a budynek wali się, jak domek z kart pod wpływem eksplozji. Wysoki osobnik o czarnych jak smoła włosach i ognistej skórze, przebiega między uliczkami, omijając zdezorientowanych ludzi. Nikt go nie widzi. No bo jak w oparach dymu i kurzu, ludzkie oko ma dostrzec coś, co przemieszcza się z prędkością ścigacza rozpędzonego do dwustu kilometrów na godzinę? A nawet, gdyby znalazł się taki ktoś, to pomyślałby, że ma zwidy. Lub co gorsza czarne plamy przed oczami. Miasto pogrążało się w chaosie. Właściwie to już w nim było, a wybuch był tylko dopełnieniem tego stanu. Nagle gdzieś niedaleko słychać kolejny huk. Tym razem to odgłos jakiejś broni. Jeden, dwa, trzy... pokój w pobliskim budynku rozświetla się ognistym blaskiem, kolejno padających strzałów. Cisza.
- O mój Boże... nie! - wtem słychać krzyk jakiegoś mężczyzny, po którym rozlega się przeraźliwe wycie. To odgłos jaki wydaje z siebie człowiek, kiedy łamie mu się kości. Ludzie zgromadzeni na ulicy uciekają w popłochu słysząc jego okropne jęki. I tak nikt nie umiałby mu pomóc. Ucieczka to najlepsze rozwiązanie. No może nie najlepsze, ale najskuteczniejsze w tym przypadku. Na chwilę. On i tak potrafił znaleźć każdego, kogo chciał zabić. Ofiara mogła być oddalona od niego nawet na kilkaset kilometrów, a i tak wyczułby jej zapach. Był to zapach strachu. Naiwni ludzie. Mogli ukryć się przed nim nawet pod ziemią lecz, kiedy się bali, nie mogli się przed nim uchronić. Uwielbiał narastającą w ich żyłach adrenalinę, wytwarzającą się podczas beznadziejnej próby ucieczki. Jej woń sprawiała, że budził się w nim diabeł. I ten trzask łamiących się kości. To był jego ulubiony sposób zadawania bólu przed śmiercią. Zapytacie kim lub czym on jest? Na pewno jesteście ciekawi. To demon. Nazywa się Vorg. Właśnie wrócił z piekła.

[img]http://i30.************/2w5ohuw.jpg[/img]

Gdy poczuje twój strach... zabije również i ciebie.

CZĘŚĆ PIERWSZA
CZĘŚĆ DRUGA
CZĘŚĆ TRZECIA
CZĘŚĆ CZWARTA
CZĘŚĆ PIĄTA
CZĘŚĆ SZÓSTA
CZĘŚĆ SIÓDMA
CZĘŚĆ ÓSMA
CZĘŚĆ DZIEWIĄTA
CZĘŚĆ DZIESIĄTA
CZĘŚĆ JEDENASTA
CZĘŚĆ DWUNASTA
CZĘŚĆ TRZYNASTA
CZĘŚĆ CZTERNASTA
CZĘŚĆ PIĘTNASTA
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 01.05.2012 - 19:45
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.07.2010, 15:47   #2
_natalia_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Vorg

Podoba mi się.
Będę czekała na odcinek.
Tylko dlaczego taki krotki ten prolog.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2010, 15:48   #3
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Vorg

pomijajac tematyke sci-fi, tooooo... cholernie mi sie podoba! w koncu cos naprawde zlowieszczego, przerazajacego, z pazurem, hehe. mam nadzieje, ze sie utrzyma w takim klimacie... na pewno bede zagladac =D no i nic wiecej nie napisze, bo duzo sie nie dzialo poki co
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2010, 16:04   #4
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Yeeeee moja Nirryti mogłaby się z nim umówić na piwo
Mnie tam się podoba i już nie mogę doczekać się pierwszego odcinka. Dajesz, dajesz rudzielcu
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2010, 16:34   #5
..:Nadzieja:..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Vorg

Zaskoczyłaś mnie. Tego się nie spodziewałam. Ale zaczyna mi się podobać Czekam na kolejny odcinek. Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2010, 17:01   #6
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

No,no zupełnie inne i zupełnie... superowe.! <wybuch radości , fanafary > Bardzo mi się podoba coś czuję , że to opowiadanie będzie trzymać w napięciu Czekam na next. No i oczywiście już wiesz , że JA Justyna (tutaj znana jako czekoladka) jestem twoją stałą czytelniczką.
__________________
Gold_Chocolate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2010, 17:16   #7
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał _natalia_ Zobacz post
Podoba mi się.
Będę czekała na odcinek.
Tylko dlaczego taki krotki ten prolog.
Prolog to tylko wstęp do opowiadania, nie chciałam pisać nic długiego, żeby tego nie psuć

Cytat:
Napisał foda-se Zobacz post
pomijajac tematyke sci-fi, tooooo... cholernie mi sie podoba! w koncu cos naprawde zlowieszczego, przerazajacego, z pazurem, hehe. mam nadzieje, ze sie utrzyma w takim klimacie... na pewno bede zagladac =D no i nic wiecej nie napisze, bo duzo sie nie dzialo poki co
tak, klimat tego FS będzie cały czas utrzymywał się na takim poziomie jak prolog
miło mi, że się podoba

Cytat:
Napisał Vipera Zobacz post
Yeeeee moja Nirryti mogłaby się z nim umówić na piwo
Mnie tam się podoba i już nie mogę doczekać się pierwszego odcinka. Dajesz, dajesz rudzielcu
z umówieniem się na piwo, nie widzę problemu
odcinek już niebawem

Cytat:
Napisał ..:Nadzieja:.. Zobacz post
Zaskoczyłaś mnie. Tego się nie spodziewałam. Ale zaczyna mi się podobać Czekam na kolejny odcinek. Pozdrawiam
Bardzo mi miło, że kogoś zaskoczyłam

Cytat:
Napisał Gold_Chocolate Zobacz post
No,no zupełnie inne i zupełnie... superowe.! <wybuch radości , fanafary > Bardzo mi się podoba coś czuję , że to opowiadanie będzie trzymać w napięciu Czekam na next. No i oczywiście już wiesz , że JA Justyna (tutaj znana jako czekoladka) jestem twoją stałą czytelniczką.
Wiem, że jesteś stałą czytelniczką, z czego bardzo sie cieszę
Postaram się, żeby było pełne napięcia, od początku do końca


Dziękuję wszystkim za komentarze, nie spodziewałam się, że to sie może komuś spodobać współczynnik mojej weny utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie ostatnimi czasy więc odcinka spodziewajcie się prędko
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2010, 18:02   #8
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Nom, podoba mi się. Nie tylko tekst, ale zdjęcie jest również zachęcające. Czekam na więcej
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2010, 18:59   #9
Panna Lu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Vorg

To jest świetne. O,O Zaskoczył mnie nie tylko sam temat, bo z takim się w przypadku FS jeszcze nie spotkałam, ale i sam charakter - taki pełen napięcia, niespokojny. O, i lubię prologi, które są rzeczywiście, wstępem do całej reszty. Nie przekazują nadmiaru szczegółów, niewiele da się z nich wywnioskować. To sprawia, że chce się czekać na ciąg dalszy. A że krótko... z jednej strony szkoda, a z drugiej nic tu nie jest przegadane. I dobra.

Co do ewentualnych błędów, niejasności, nie zgłębiałam się w to zbytnio, ale udało mi się wyłapać jeden:
Cytat:
Wysoki osobnik o czarnych jak smoła włosach i ognistej skórze, przebiega między uliczkami, omijając zdezorientowanych ludzi.
Chyba poprawniej brzmiałoby "przebiega uliczkami". Wiadomo, że jeśli się idzie po ulicy, idzie się ulicą.

Wiesz, podziwiam cię. Dwa FS naraz. I oba wyglądają na takie, w które wkłada się dużo pracy - to, mimo, że składa się dopiero z prologu, też już pachnie swego rodzaju profesjonalizmem.

Lu chce więcej. :V
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2010, 19:49   #10
pensivelane
 
Avatar pensivelane
 
Zarejestrowany: 22.07.2009
Skąd: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Postów: 960
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Najfajniejsze i chyba najmroczniejsze jest to zdanie:
"Właśnie wrócił z piekła"
Fajnie, że jakieś FS zaczyna się od początku, bo zwykle nie chce mi się 'nadganiać'. Tak więc, czekam na next
__________________
pensivelane here

I can feel your heartbeat under your black, black leather
In your gateway call, boy take me away forever
pensivelane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
belle rose, rudzielec, vincent and marco, vorg


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023