Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.02.2005, 21:45   #1
...Martini.....
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A teraz u mnie

Miłowo :

Nina wyszła za Sima mojego brata, Dina przeprowadziła się wraz a nią. Nina i Mateusz( bo tak się nazywa sim) mają piękną córeczke
Mortimer zakochał się w mojej simce ( taka ładna dziewczyna a taki stary pryk)
Kasandra ożeniła sę z Donem, ale potem Don zakochał się w mojej simce i rozwiódł się z Kasandrą oraz ożenił z moją simką
Marzyciel zakochał się w mojej simce, ożenił się z nią i jego żoneczka jest w ciąży
Balbina zaręczyła się z moim simem, niestety jej narzeczony ją porzucił i ożenił się z inną Jego obecna żona jest w ciąży
U Przyjemniaków nic się nie zmieniło

Werona:

Romeo zerwał z Julią, więc stworzyłam dla niego Rozaline( czy jak jej tam było....). Obecnie Romeo jest już dorosły i ma z Rozaliną 3 dzieci
Kapuletowie i Montakowie dalej na wojennej śnieżce. Julia nie żyje, Merkucjo( czy jak to się tam pisze) też...
Jutrzenką nie gram.

Dziwnowo :

Jasiek ożeniony z Ofelią. Mają 2 dzieci
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.02.2005, 22:20   #2
UnknowN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja gram własną rodzimką. U maxisowskich nic się nie zmieniło, oprócz tego, że właśnie wykończyłem całą rodzinkę Hak Ta mała i jej mamusia dostały satelitami, a tatusia zjadły muchy. Oczywiście w szystko za pomocą kodu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2005, 13:43   #3
nikt-szczególny
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Obecnie gram tylko w moim miasteczku ale to wydarzyło się wcześniej:

Miłowo:
-don romansuje z ogrodniczką, a nina jest z nim w ciąży
-kasandra wychodzi na marzyciela
-siostry przyjemniak nadal się niecierpią, a daniel zostaje przyłapany na flirtowaniu z pokojówką kasią

Werona:
-kapuleci i montekowie w wojnie
-puk jutrzenka podrywa julię

Dziwnowo:
-jeden z braci dziwaków urodził kosmitkę aurelię, drugi jest w ciązy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2005, 14:40   #4
Xia
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Bardzo ciekawie wam idzie teraz ja:
PS.:nie pamiętam niekturych imion bo dawno nimi nie grałam.
Dziwnowo:
-Cecylia Papużka urodziła córkę którą zabrała opieka społeczna.Potem urodziła syna.
-Jeden Dziwak urodził kopsmitkę a drugio jest w ciąży
-Oliwka zmarła.Ofelia jest dorosła.kocha Jaśka
-Jadźka jest emerytką.Mieszka z Anaztazym.Techn.Zaplyw.nie długo umrze.Ta blondtnka mała jest chora na zatrucie.
-Kamasz ojciec nie długo będzie emerytem.Ten chłopczyk jest nastolatkiem.A ci jego bracie dorośli i jeden z nich(nie wiem który)zakochał się w Ofelii.

Miłowo:
-W Donie kochają się Nina Dina Kasia(sprzątaczka) i Kasandra.Mieszkają
razem.Ale Don i Dina robili bara-bara i reszta go nienawidzi.
-Szczepan przeżył porażenie prądem.Kocha Liliane dalej.Dariusz zakochał się w Kasandrze.
-Liliana nie do poznania się zmieniła.Nie udało im się do szkoły prywatnej dostać.Daniel został przyłapany na pocałunkach z Kasią Leganek.Jego żona jest piekielnie wściekła.
-Mortimer kocha Ninę.Aleksander jest nastolatkiem zminił się.

Werona:
-Kanstanty umarł.Całe rodzeństwo jest dorosłe.Julia mieszka u Romea.
-Patryk umarł.Romeo jest zaręczony z Julią.
-Jutrzenkami nie gram.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 09:43   #5
didaa13
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Ja niezbyt czesto gram tymi rodzinami, ale tak:
Miłowo:
-Balbina Biedak jest w ciąży i z braku kasy zaleca się do Mortimera
-Nina Kaliente mieszka u Dona , ale nie są małżeństwem
-Don próbuje się ustatkować, ale mu to trochę nie wychodzi
-Dina jest wkurzona na Mortimera,bo na jej oczach romansował z Balbiną, wyszła za bogatego sima-emeryta,Karola(mój Sim)
-Kasandra porzuca Dona z powodu zdrady, na razie jest samotna, ale zakocuje się w Marzycielu, Zmienia swój styl, maluje się, ma inną fryzurę
Dziwnowo:
-tym braciom urodziła się córeczka Tonia
-Ofelia jest z Jaśkiem,a Oliwka umarłą
Werona:
-Romeo jest z Julią
-seniorzy rodów pogodzili się
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2005, 17:51   #6
kisia
Guest
 
Postów: n/a
Wink Moje zmiany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No wiec tak
Milowo:
Don-jak zaczelam nim grac jakis czas temu zaprosilam Nine i ona go odrzucila i to samo Dina i on sie załama i przyszedl doktor i teraz ma nieudany podry i juz nim nie gram
Kaliente
Nina jest obecnie dyrektorka i ma meza mojego simsa Czarka i maja corke Maline ktora jest dzieckiem.A Dina jest samotna matka ktora wychowuje dziecko meza swojej siostry ma syna Damiana ktory jest dzieckiem,ale chyab sie wyprowadzi.
Biedak
Ta baka urodzila syna Henryka jest obecnie malym dzieckiem Damian jest dorosly i sie wyprowadzi a jego mlodszy brat jest nastolatniek pogon za kasa Damian pracuje ma zone moja simke Gabi i maja synka Darka nastolatek i corke Sanie niemowle
Marzyciel
Dariusz najpierw poznal moja simke Karoline sie z nia ozenil i ma z nia corke Marte a potem wprowadzil sie do Kasandry(nowy dom) i maja blizniaki Roze i Oskara i zyja razem bez slubu.A Szczepan mieszka sam w domu.
Cwir
Kasandra sie wyrpowadzila. A jej ojciec zabawia sie ze sprzataczka a barciszek jest nastolatkiem na 6
Dziwowo
Ci bracia 3 nie pamietam jak sie wabia
Nic sie nie zmienilo procz tego ze temu w okularach urodzil sie kosmita Snikers
Widmo
Starsza zyje jeszcze i siedzi ciagle na cmetnarzu a mlodsza spotyka sie z jakis chlopakiem i jest very happy
Kowal
Jasiek ma obecnie 4 dzieci blizniaki rzy 2 jedne miszkaj z mama a drugie z nim i z dziadkai ktorzy sie ciesza ze maja wnuki a reszta rodziny bez zmian
Werona nic u sie nie zmienilo pozdro :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2006, 21:12   #7
Saxin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odświeże ten temat.
Ja od niedawna mam simy znowu na kompie więc wielkich zmian nie zdążyłem zrobić ale jednak coś tam jest.
No więc:
Rodzina Ćwirów (narazie tylko ona):
Po takiej jednej niewinnej nocy Kasandra i Don postarali sięo dciecko. No i się udało. W dzień urodzin Aleksandra Kasandrze urusł brzuch. Dokładnie w 5 sekund po tym jak Aleksander stał się nastolatkiem. Kasandra zerwała z Donem bo nie chciała mieć nieślubnego dziecka (pomysł by my friend). Aleksander poznał fajną laskę i już po pierwszym dniu zostali przyjaciułmi. Za niedługo (1-3 dni simowych) zaprosi ją na randkę. Kasandrze już urodził się berbeć. Jest to dziewczynka imieniem Weronika. To wszystko na tę chwilę.
Co mam zamiar zrobić:
Zeswatać Kasandre i Dariusza i zrobić aby mieli 2 dzieci (najlepiej bliźniaczki). Kasandra żuci Dariusza za to, że nie kochał dziecka Dona (pomysł by my) Kas dorzyje starości jako samotna panna mająca na wychowaniu 3 dzieci.

Przerzuciłem się na rodzinke biedak:
Damian bliski załamania nerwowego ( ) czeka aż Bałażej (obecnie dziecko) stanie się nastolatkiem. Wtedy to Damian pujdzie na studia. Balbina urodziła kolejnego syna (obecie niemowlę) imieniem Mateusz. Balbina będzie musiała iść do pracy żeby zapłacić rachunki. Po ostatnim wymknięciu się z domu i przyłapaniu przez policję stosunki Damiana z matką są makabryczne. Zle i tak nie dbam o to bo i tak za pare dni (simowych) pujdzie na studia i rozpocznie samodzielne życie (no, może z maleńkim udziałem Andżeliki )

Ostatnio edytowane przez Saxin : 05.01.2006 - 17:38
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 14:37   #8
asiolin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Supcio temat!! Brzuch mnei boli do smiechu!!

Ech..Ale sie usmiałam!! Ja tam teraz bede grac od nowa,bo musiałam odinsatlwoać simy. Ale maiąłm tak:
Kasandra Ćwir wyszła za Dona. Mają Marcjannę-niemowle.
Don flirtuje z pokojówkami. Don neinawidzi Diny,bo Dina wzieła ślub z Mortimerem.
Aleksander wyprowadził się do Lucynki Hak i mają adoptowane dziecko,bo Lucynka jest niepłodna. Dina zabiła Mortimera,ale kase zabrała KAsandra z Donem. Dina wróciła do Niny i mają rodzinny flircik. Jan i Esmeralda od Haków
rozwiedli sie,bo dla Esmeraldy najwazneijsza była kariera,a Jan chiał mieć drugie dziecko.
Dariusz Marzyciel wziął ślub z Biedakową,a jego syn opuscił się w nauce i zaprała go opieka społeczna. Darek jest neipłodny,wiec adoptowali dwoje dzieci.
Dziwaków ufo porwało. Jednemu sie urodziły bliźniaki,drugeimu jedno dziecko,a trzeciego nei chcą oddać. Daniel Przyjemniaczek-Miłowo rozwiódł sie z Marysią,bo
brakowało mu sexu. Wyprowadził sie do simki stworzonej przeze mnie(jest 20 lat młodsz gdzies od neigo).Marysia wyprowadziła się do jakiegoś faceta,ale on ja wkrótce porzucił(też z simów stworzonych przeze mnie),bo dla neij najważneijsza jest praca. Angelika wzieła slub z jakimś nowym chłopakiem,a Liliana mieszka na kocią łape z jakimś facetem z małym dzieckiem i neimowlem.
Jasiek Kowal wziął ślub z Ofelia czy jakąś tam. Mają bliźniaki i małe dziecko.
Rodzice sie rozwiedli Jaśka,a Ofeli matka zmarła.
Inni simowei tacy jak Kapuletowie i Montekowei zostali przeze mnie nei naruszeni ;d.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2005, 09:27   #9
Kenji
 
Avatar Kenji
 
Zarejestrowany: 29.01.2005
Skąd: Górny Śląsk
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 567
Reputacja: 10
Cool

Ćwir:
Motimerożył spokojnej starości(umarł)z nikim sie nie żenił
Aleksanderrzenił sie z Janinką Siodełko nie mają dzieci
Kasandrarzeniła sie z Donem ale widziała jak całował sie z pokojówką Kasią.Odeszła od niego zostawiając mu na głowie corkę Joanne(małe dziecko)żeniąc sie z Dariuszem miejąc z nim 4 dzieci(nie licząc Szczepana)
Przyjemniak:
Marysia:przypała (nie pamiętam jak sie nazywa jej mąż) na zdradzie z pokojówką Kasią
(nie pamiętam jak sie nazywa):pokłucił sie z Marysią odszedł od niej (zrywając z nią) orzenił sie z pokojówką Kasią
te bliżniaczki:orzeniły sie z swoimi chłopakami
__________________
Cześć jestem Magii.
Jem fasolę i szparagi.
Kenji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2005, 21:19   #10
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie:
Don orzenił się z Diną mają syna.
Nina schajtała się z moim simem- również mają syna.
Marzycieli i Ćwirów zabiłam,ale Alexa oszczędziłam i on orzenił się z Lillianą Przyjemniaczek i mają córkę.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023