Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.08.2009, 09:58   #1
_LiLu*_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Prodigio by _LiLu*_

Długo zastanawiałam się czy umieścić ten dom na forum, aż w końcu przełamałam się i oto jest
Prodigio( czyli po włosku cud) jest utrzymany w bardzo nowoczesnym stylu i ciepłych,stonowanych barwach.
Idealnie nadaje się dla małżeństwa z dorastająca córką.
Zapraszam do oglądania.
















A teraz zapraszam do komentowania
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.08.2009, 10:38   #2
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 4,017
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Prodigio by _LiLu*_

Dom bardzo ładny, lubię takie moderny. Ale w sypialni i łazience jest za ciemno. Wystarczy inna tapeta Trochę nie podoba mi się ogród (a raczej jego brak) i to ogrodzenie Ale za to cudny widoczek za domem
7/10

EDIT : First
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2009, 11:48   #3
Upadła Dusza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prodigio by _LiLu*_

Bryła się mi nie podoba, za dużo okien. Ogród nie za ciekawy, czy tym samochodem da się wyjechać z ogrodu, czy jest tylko dla ozdoby?
Sypialnia za ciemna, łazienka też. W kolejnym pomieszczeniu mogłaby być inna rama w drzwiach. Kolejna łazienka też nie zaciekawa. W kuchni jest brzydka podłoga i ściany, tak jakby w łazience ktoś kuchnie zrobił, meble też są brzydkie, nie pasują do niczego. Salon też troche ciemny.
Ogólnie w domu jest za ciemno, przez co dom wydaje się być lekko ponury, nie jest zbyt ciekawy, nie bardzo mi się podoba.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2009, 13:36   #4
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,515
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Prodigio by _LiLu*_

Bryłą - nie pasuje taki dach i za dużo tych okien.

Otoczenie - basen straszny, nienawidzę basenów z niebieskimi ścianami, zasypała bym je wszystkie >< Co z tym autem, jak ono wyjeżdża ? I nie ma nawet śladu po tym jak jeździ? A może ono lata?!
Bramka nie pasuję do płotu, ogólnie otoczenie to jeden wielki niewypał. No ale nie skreślajmy od razu domku. Idziemy dalej

Sypialnia - ok, trochę ciemne meble co mnie razi, ale umeblowanie jest dobre.

Łazienka - według mnie nie pasują tu takie szafki.

Druga sypialnia - za dużo wolnego miejsca, pomieszane kolory , okno wchodzi w ścianę. Niee, jestem na nie.

Kibelek - no cóż rozumie, w łazience się myją a idą się malować do kibelka? Ok... A i jak ktoś wysoki na kibelku siadzie to nie zawadzi głową o świece?

Korytarz - jest strasznie pusty :/

Kuchnia - nie ma tych samych płytek co w łazience?!
No i meble całkiem innego koloru niż jadalni parę metrów obok. No cóż.. I te lampy, raczej do łazienki, nie wydaję Ci się?

Jadalnia - ok, tylko nie pasuję do kuchni.

Salon - a tu jest za ciemno, tak to jest jak najbardziej dobrze.

6/10
Pozdrawiam ^^
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2009, 18:10   #5
Paka
 
Avatar Paka
 
Zarejestrowany: 17.09.2008
Skąd: Piła
Płeć: Mężczyzna
Postów: 561
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Prodigio by _LiLu*_

Okropny płot ,który okropnie nie pasuje, bryła takowa.
W środku jest ciemno, kuchnia jest straszna , i dużo nie pasujących do siebie kolorów.
5.5/10 ;]
__________________
[IMG]http://i56.************/34pj76a.jpg[/IMG]
Paka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2009, 19:14   #6
Engang
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prodigio by _LiLu*_

Hmmm...
Przyznam, że pomimo pracy, jaką widać, że w bryłę włożyłaś... jest taka klocowata >.<
Co do wnętrz, nie mam większych zarzutów. Całość całkiem sensownie się komponuje
8/10
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2009, 19:45   #7
jekyll
 
Avatar jekyll
 
Zarejestrowany: 05.12.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 762
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Prodigio by _LiLu*_

Jak popatrzyłem na bryłę od razu mnie odrzucił jej czarny kolor, którego i tak ciężko dojrzeć przez te wielkie okna na całe ściany. Nie wiem, jak ty, ale ja nie chciałbym aby ludzie z zewnątrz oglądali mnie z ulicy co ja w domu robię. Dach wygląda jak szachownica. Płot jest również brzydki, a basen wygląda jak zbiornik wodny dla poszkodowanych w powodzi. Miejsce, gdzie stoi samochód również mi się nie podoba. Wnętrza mogą być. Korytarz jest lekko pusty, a jeden kibelek - ten pierwszy - trochę za ciemny. W drugim nie podoba mi się część do malowania. Kafelki w kuchni są takie same jak w łazience co mi się w ogóle nie podoba, a podłoga w salonie jest ciemna.

Razem: 4
jekyll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2009, 22:39   #8
kucha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prodigio by _LiLu*_

mówiąc krótko i na temat bryła taka sobie jak i ogród, co do pomieszczeń jak dla mnie za mało kolorów, wszędzie ten brąz do tego pomieszane trochę style, tekstury...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2009, 13:20   #9
Ayumii
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prodigio by _LiLu*_

bardzo ladny domek najbardziej wpadla mi w gust tapeta w sypialni bardzo sliczny kolor, ogrodek troszke za malo "zakwieciony" jak dla mnie i za duzo tych duzych okien moze ja mam taki gust 7/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2009, 14:21   #10
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prodigio by _LiLu*_

W bryle nie podobaja mi sie okna,a raczej ich ilosc - za duzo ;d Ogrod skromny,ale fajny,jednak niebieskim scianom w basenie mowie stanowcze NIE.
W kuchni nie podobaja mi sie natomiast blaty,nie wiem czemu. Tak to brak wiekszych zastrzezen,wszystko sie sensownie komponuje.
7/10
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023