Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.11.2005, 16:44   #1
chili
Guest
 
Postów: n/a
Excl Mam laptopa i ...

Mam laptopa, zainstalowałam na nim The Sims 2: na studiach, nocne życie i zestaw świąteczny. Weszłam w Miłowo bo chciałam zobaczyć co umożliwia zestaw świąteczny, patrze, pogorszona grafika i wogóle trawa nie zielona, ale zielono- biało-brązowa, postacie jakieś nie wyraźne i wogóle. Pomóżcie! Mam stary komputer który chcieliśmy sprzedać ale jeśli ten problem się nie wyjaśni to go nie sprzedamy. Może ktoś miał już taki probelm i rozwiązał go, piszcie!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.11.2005, 16:46   #2
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ten laptop jest za słaby na taką grę. Ja mam Zestaw Swiateczny i u mnie jest wszystko OK. Zreszta zobacz na zdjeciach w dziale "Fotki z simsow" i wejdz do tematu "Zdjecia z TheSims 2 Swieta" ... - masz za słaby komp według mnie...


Ps. Podaj jego parametry...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2005, 17:06   #3
chili
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

procesor celeron m 1,5 gb
pamięć ram 512
jest lepszy od mojego starego PeCeta
moniak1993 - mówiłaś że nie kupujesz dodatku świątecznego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2005, 17:24   #4
Cannabis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Podaj jeszcze jaką masz kartę graficzną, może to ona...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2005, 17:37   #5
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kura
moniak1993 - mówiłaś że nie kupujesz dodatku świątecznego
Zmieniłam zdanie... - a tak wracajac do tematu. To laptop suuper. Podaj tylko karte graficzną...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2005, 18:19   #6
chili
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

karta graficzna zintegrowana z płytą główną - tyle wiem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2005, 21:15   #7
..::MaRtYnIkA::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kura
karta graficzna zintegrowana z płytą główną - tyle wiem
Jak masz taką kartę graficzną, to ta gra Ci dobrze wyglądać nie będzie, bo moja siorka też ma taką w laptopie i żadna gra jest prawie tam nie chodzi, tylko The Sims 1.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2005, 14:14   #8
Cannabis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzisiaj weszłam na stronę www.ea.pl i tam jest odpowiedź na twój problem...

Cytat:
Obawiamy siê, ¿e gra, przynajmniej teoretycznie, nie wspó³pracuje z komputerami typu laptop, poniewa¿ zastosowane w nich karty graficzne i dŸwiêkowe, a tak¿e inne podzespo³y czêsto s¹ „okrojone”, aby zmniejszyæ pobór energii, wagê i koszty. To czêsto powoduje problemy z grami, które maj¹ znacznie wy¿sze wymagania sprzêtowe ni¿ tradycyjne aplikacje Windows.
Z tego powodu, mimo ¿e zawsze staramy siê pomóc u¿ytkownikom w uruchomieniu gry na komputerach typu laptop, nie mo¿emy zagwarantowaæ powodzenia.
Mo¿esz spróbowaæ zast¹piæ sterowniki karty graficznej i dŸwiêkowej sterownikami kompatybilnymi z DirectX 8 lub wersj¹ u¿ywan¹ na posiadanym komputerze (jeœli nie masz pewnoœci sprawdŸ to u producenta komputera). Uaktualnione sterowniki s¹ dostêpne na stronach internetowych producentów urz¹dzeñ, ich adresy powinny znajdowaæ siê w dokumentacji dostarczonej wraz z produktem.
Ponadto, przed uruchomieniem gry zalecamy ustawienie rozdzielczoœci pulpitu na 800x600 przy 16 bitowej g³êbii koloru. Rozdzielczoœæ i g³êbiê koloru mo¿esz zmieniæ klikaj¹c prawym przyciskiem myszy na pulpicie Windows i wybieraj¹c “W³aœciwoœci”, a nastêpnie przechodz¹c do zak³adki “Ustawienia”.
Gdy po uaktualnieniu sterowników w dalszym ci¹gu gra nie daje siê uruchomiæ, wówczas prawdopodobnie uruchomienie jej w danej konfiguracji jest niemo¿liwe.
Obawiamy siê, ¿e w tym wypadku mo¿emy tylko przeprosiæ za tê niedogodnoœæ
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2005, 17:19   #9
chili
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To nazwa karty graficznej: VIA/S3G UniChrome Pro IGP
wielkie dzieki dla wszystkich, wielkie dzieki dla - san_dra
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023