Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.05.2006, 18:19   #1
Yenna16
Guest
 
Postów: n/a
Question problem, a raczej pytanie ;]

mam The Sims 2. dużo razy miałam ochote przebudowac jeden z domów, ale nie wiem jak mam usunąć schody Mozna to wogóle zrobić? jak tak, to JAK? czekam na pomoc xD.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.05.2006, 18:23   #2
Kladź
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Schody, to zależy jakie. Jedne usuwasz za pomocą klawisza dlete. Czyli jak normalne schody. Ale są jeszcze takie, które, mozna zbudowac do tarasu, Czylo te takie małe. Te usuwasz za pomocą klawiszu ctr. Naciszkasz ctrl i potem na schody. No chyba, że masz pirata, a wtedy chyba nie idzie usunąć i nie działa tryb budownaia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2006, 10:26   #3
diza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeśli ci chodzi o schody "z piętra na piętro" to mam to samo też ich nie umiem usunąć! Też bym chciała odpowiedź jak to się robi...?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2006, 10:35   #4
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał diza
Jeśli ci chodzi o schody "z piętra na piętro" to mam to samo też ich nie umiem usunąć! Też bym chciała odpowiedź jak to się robi...?
Sa dwa rodzaje schodow. Jedne z nich mozna normalnie wziac lapka i sprzedac, drugie zeby usunac trzeba z przycisnietym klawiszem Ctrl kliknac na ktorykolwiek stopien tych schodow. Proponuje wybrac ktorys z dolnych stopni bo na gorze czasami zalania siatka pietra.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2006, 15:29   #5
Nikki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie schody (obojętnie które) można zniszczyć w jeden sposób. Wchodzisz w tryb budowania, wybierasz schody i przytrzymując ctrl klikasz na nie. Wtedy dopiero znikają.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2006, 16:02   #6
Blue Nati
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeśli masz pirata,to nie skasujesz schodów ctrl bo musisz wejść w tryb budowania,a piraty mają to zablokowane.
Tak przy okazji to wejdźcie na ten temat http://www.forum.thesims.pl/showthre...d=1#post574647
to bardzo ważne i zależy nam na odpowiedziach!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2006, 16:23   #7
Yenna16
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Nie wiem co wy macie z tymi piratami

ja mam pirata, i tryb budowania mi legalnie chodzi. Dzięki za pomoc z tymi schodami, juz usunęłam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023