Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.09.2006, 02:12   #1
joshi
Guest
 
Postów: n/a
Question The Sims - Pytania

Witam
Zeby nie zakladac za kazdym razem nowego posta wszelkie pytania bede pisac tutaj ( pytania dotycza wszystkich czesci The Sims )

1. Do czego sluzy pasek "pokoj"? Pasek sie zwieksza jak jest czysto ale co dokladnie to daje?

2. Im wiekszy wystruj tym wiekszy pasek "pokoj"? Ile trzeba miec 'pkt' wystroju aby byl to maxymalny prog?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.09.2006, 09:59   #2
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pasek pokój zwiększa się, gdy jest dużo obrazów, rzeźb, ogólnie rzeczy dających wystrój. Jest zapełniony, jak w pomieszczeniu nie ma śmieci, wody, itp.
 
stare 16.09.2006, 12:13   #3
magma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pasek 'Pokój' zapełni się, gdy w mieszkaniu powiesisz dużo najdroższych obrazów i postawisz takie czarne rzeźby leżącego człowieka (Czarna Wielka Płyta). Pokój zwiększysz także, gdy pomieszczenie będzie jasno oświetlone (dużo okien).
 
stare 16.09.2006, 14:17   #4
joshi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A co dokladnie daje ten pokuj?
Bo ma niewelki wplyw na nastroj sima - slyszalem ze im wiekszy pasek "pokoju" to np. szybciej sim sie wysypia prawda to?
 
stare 16.09.2006, 16:18   #5
Kadia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeju, sorry, wiem że to jest niby wszędzie, ale nie mogę znaleść, gdziew grać dodatki do The Sims???
 
stare 16.09.2006, 18:09   #6
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Obiekty wgrywasz do GameData/Objects, skiny do GameData/Skins, tapety do Walls, podłogi do Floors
 
stare 16.09.2006, 20:49   #7
Kadia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wiem, już to skumałam i pościągałam sobie różne rzeczy
 
stare 17.09.2006, 12:21   #8
-MK-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pokój?To znaczy że sim musi codziennie trochę pogapić się na obrazy,jeśli mu się nie spodobają to je skasować,popodziwiać rzeżby i powynosić śmieci.
 
stare 19.09.2006, 07:37   #9
Kadia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie, po prostu jeśli wejdzie do pomieszczenia gdzie są np. dwa obrazy które mają wystrój 8 to gdy tam jest, pasek pokój automatycznie robi się zielony
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023