Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.08.2015, 23:43   #1
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Złote Członkostwo



Forum The Sims wprowadza Złote Członkostwo - prestiżowy tytuł dający same profity, jaki może otrzymać każdy użytkownik.

Aby zostać Złotym Użytkownikiem należy być aktywnym działaczem forum w jakiejkolwiek kwestii - można więc zostać nim za bycie świetnym artystą i projektantem, którego dzieła zyskują na forum popularność większą niż okulary Ray-Ban. Złotym Użytkownikiem może też być ktoś, kto stara się ulepszać forum, aby było coraz lepsze i lepsze, kto zawsze jest dyspozycyjny, na kim zawsze można polegać; ktoś, kto stara się reklamować forum w Internecie i robić mu "dobrą sławę" na arenie The Sims. Skrótem - jedynym wymogiem, aby uzyskać Złote Członkostwo jest zrobienie czegoś dobrego dla społeczności. Czego? Wszystko może być uznane za "coś dobrego".

Złotym Użytkownikiem mianuje Komisja Złotego Członkostwa (w składzie: Administracja oraz pomysłodawca wprowadzenia wyróżnienia i przedstawiciel użytkowników Pink Panther) na pół roku wedle swego uznania lub rozpatrując prośby użytkowników - chyba nie trzeba zaznaczać, że prośba o nadanie tytułu Złotego Użytkownika samemu sobie nie jest oznaką dobrego wychowania...
Po wspomnianych sześciu miesiącach Komisja Złotego Członkostwa ocenia, czy dany użytkownik dalej powinien tytuł zachować. Może przedłużyć go na kolejne pół roku lub odebrać. Co zrobić, aby Złote Członkostwo nadal zachować? Wystarczy nie spocząć na laurach i dalej starać się robić wszystko to, za co wyróżnienie się otrzymało.
Komisji przysługuje też prawo do odebrania tytułu danemu użytkownikowi przed upływem terminu.

Można także przyznać komuś ten tytuł na konkretny okres czasu - na przykład jako miesięczna nagroda w konkursie. Taki użytkownik korzysta wtedy ze wszystkich profitów Złotego Członkostwa tylko przez okres jego posiadania i nie przysługuje mu prawo do przedłużenia Złotego Członkostwa.
Każdy jednak, niezależnie od tego, czy Złotym Użytkownikiem nadal jest, czy już może nie, jest wypisany w temacie z listą wszystkich obdarzonych Złotym Członkostwem.

Będąc Złotym Użytkownikiem uzyskuje się następujące profity:
  • Kolor nicka i ranga "Złoty Użytkownik" w wybranym przez siebie kolorze (domyślnie jest to kolor złoty)
  • Większa sygnatura: obrazek 650x200 zamiast 550x100 oraz 20 linijek tekstu zamiast 10
  • Zapewnione miejsce w konkursach z rundą eliminacyjną - Złoty Użytkownik nie musi przechodzić eliminacji w konkursie wieloetapowym mając zapewnione w nim miejsce, jeśli tylko się zgłosi
  • Dwa razy większa skrzynka odbiorcza
  • Możliwość wgrania 2 razy cięższego avatara
  • Tylko 10 sekund czekania pomiędzy kolejnymi wyszukiwaniami - nie trzeba już czekać pół minuty
Pink Panther jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.08.2015, 06:30   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Złote Członkostwo

Ale fajnieeeeee
10s między wyszukiwaniami? Wchodzę w to! Kiedy będziecie rozdawać wyróżnienia?

Przewidujecie wariant "platynowy/diamentowy użytkownik" dla takich jak ja?

Moje nominacje:
1. Kędziorek - widoczna na forum, rozmowna, zależy jej na tym miejscu :>
2. LP23 - widoczny na forum, próbuje na nim zaistnieć.
3. Hebe - gdy Liv się obija i nie odpowiada na pytania w dziale z problemami z gra, ona czuwa
4. Libby - aktywna na forum i wspierająca komentarzami
5. Shiver - duuużo komentuje, rozmowny, ostatnio dzięki niemu dostaliśmy możliwość komentowania w temacie z architektura i urządzaniem wnętrz.

Zapewne to nie koniec listy.

EDIT:
6. Irbis - służy pomocą przy problemach z gra, udziela się nie tylko w dziale z TS4.

PS: nie nominujcie mnie - w sam raz administracja i PP doskonale znają moje dokonania na tym forum
Ja samej siebie też nie nominuję, jak widać xD Pozdro, PP!

Ostatnio edytowane przez Liv : 11.08.2015 - 19:30
Liv jest offline  
stare 11.08.2015, 06:49   #3
Hatori
 
Zarejestrowany: 01.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Złote Członkostwo

Ja nie będę miał, może kiedyś ^^
Nominuję:
1. Kędziorka
2. Liv
3. Shiver
4. LepkiePaluszki23
5. Caseum
Hatori jest offline  
stare 11.08.2015, 07:10   #4
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Złote Członkostwo

Trochę nominacji będzie
1. Hebe - owa użytkowniczka pomaga innym w działach The sims 3 i The sims 2 problemy z grą.
2. Caesum- wspiera forum od strony technicznej
3. Annetti- udziela się w opowiadaniach innych graczy simsów.

Dalej listę uzupełnię. Będę miał czas na zastanowienie, kiedy wyłączą nam prąd i wodę, bo susza

Ostatnio edytowane przez LepkiePaluszki23 : 11.08.2015 - 12:44
LepkiePaluszki23 jest offline  
stare 11.08.2015, 08:25   #5
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Złote Członkostwo

Przystopujcie, bo chyba się nie zrozumieliśmy

To nie działa jak FA, Złote Członkostwo nie jest jednorazowym konkursem. To będzie obowiązywać ciągle i raz na jakiś czas komuś tytuł przyznamy. Fajnie, że się zaangażowaliście, ale każdą nominowaną osobę poprzyjcie jakimiś argumentami
Pink Panther jest offline  
stare 11.08.2015, 09:53   #6
Paździoch Menda Złośliwa
Archeolog Renesansu
 
Avatar Paździoch Menda Złośliwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2012
Skąd: Gliwice
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 217
Reputacja: 57
Domyślnie Odp: Złote Członkostwo

niestety, ze Złotym Członkiem skojarzenie mam tylko jedno

https://www.youtube.com/watch?v=iBcIAuGqOJ0
__________________
Ściemniam
Paździoch Menda Złośliwa jest offline  
stare 11.08.2015, 11:33   #7
Hatori
 
Zarejestrowany: 01.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Złote Członkostwo

Kędziorek - bardzo pomocna, jest bardzo, bardzo dyspozycyjna. A przynajmniej w porównaniu do innych adnimów.

Liv - stara się chyba innym pomóc poprzez częstą opinię ich domów Jest aktywna, udziela się.

Shiver - udziela się często i z sensem ^^

LP23 - często się udziela, z sensem, jest osobą pomocą - mi już pomógł, a wam? ;D

Caseum - dość często wchodzi (rzadziej niż Kędziorek akurat) i wykonuje swoją prace, do tego: Kto nie zna jego Fotostroy? Albo wątku w Simach w TS2?
Hatori jest offline  
stare 11.08.2015, 11:35   #8
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Złote Członkostwo

Fajny pomysł na "ruszenie" forum Jak dla mnie możliwość posiadania większej sygnatury jest najbardziej kusząca.

Bardzo ładny rysunek u góry, kto jest takim utalentowanym artystą?
__________________
Diana jest offline  
stare 11.08.2015, 12:53   #9
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Złote Członkostwo

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Bardzo ładny rysunek u góry, kto jest takim utalentowanym artystą?
Autorką obrazka jest Rainbow
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  
stare 11.08.2015, 19:07   #10
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Złote Członkostwo

Super pomysł!

To i ja podzielę się swoimi nominacjami:
1. Caesum - jego zasług dla forum wymieniać nie trzeba - wprowadził mnóstwo udogodnień i czuwa żeby wszystko działało jak trzeba. A przy okazji udziela się w offtopie.
2. Liv - rozwiązuje pewnie z połowę problemów z grą, prowadzi świetne OJSG i generalnie jest bardzo aktywna.
3. Hebe - rozwiązuje drugą połowę problemów i do tego jest bardzo aktywna w działach simowych.
4. Annetti - bardzo miła użytkowniczka, widać ją w offtopie i prowadzi też bardzo popularne OJSG.

Pewnie jeszcze to zedytuję i kogoś później dodam
__________________
Shiver jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023