Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.06.2012, 18:15   #221
BlackDevil
 
Avatar BlackDevil
 
Zarejestrowany: 03.05.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 150
Reputacja: 10
Domyślnie gra wyłącza się po wejściu do rodziny

Witam, mam dosyć irytujący problem.
Zainstalowałam podstawę TS3, nie mam żadnych dodatków, ani oficjalnych, ani z internetu. Zaktualizowałam ją do najnowszej wersji, wymagania systemowe też są spełnione, miejsca na dysku i pamięci bardzo dużo i jeszcze trochę. Szukałam rozwiązania problemu wszędzie, nic nie znajdując.
Otóż - gra po uruchomieniu działa bez zarzutu zarówno w trybie tworzenia rodziny, jak i przy podglądzie czy edycji miasta. Natomiast po wejściu do jakiejkolwiek rodziny od razu się zacina, po czym wywala mnie na pulpit tylko po to, żebym mogła ujrzeć zacny komunikat "Program Sims 3 przestał działać".
Stąd moje pytanie - co mogę zrobić, żeby grać normalnie? Zmieniałam ustawienia grafiki, ale to na nic, bo przyczyna tkwi w czymś innym. Sęk w tym, że nie jestem w stanie się dowiedzieć w czym, dlatego proszę o jak najszybszą pomoc.
__________________
[img]http://i48.************/bhhmaa.jpg[/img]
'This is the story of my life,
these are the lies I have created'
BlackDevil jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.06.2012, 23:02   #222
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Czy tak jest na każdym zapisie?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2012, 14:30   #223
Beatrice
 
Avatar Beatrice
 
Zarejestrowany: 27.04.2011
Skąd: Polska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 195
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Hej, mam taki problem. Nigdy nie miałam żadnych błędów przy Simsach, aż tu nagle musiałam od nowa zainstalować system, więc od nowa wgrywałam Sims 3 podstawa, Po zmroku i Zwierzaki, potem aktualizacja najnowsza i kilka mebli, ubrań ze store, jakis domek z giełdy (który zawiera jakies rzeczy z dodatków, których nie mam, ale pisze, że zostana zastąpione innymi, więc to chyba nie problem). Odpalam grę, otwieram CASa i po jakiś 2-5 minut komp mi sie wyłącza. Nie wywala mnie do pulpitu, tylko tak jakby sie komputer zrestartował. Wątpie by to był problem z pecetem, bo wszystkie inne gry chodzą bdb, komputer jest dobrze wyposażony i spełnia wymogi simsiaków :/ myślałam, że to może od przegrzewania się, ale dzisiaj przeczyściłam cały środek kompa, pograłam jakieś 10 minut i BUM, znowu to samo... Dodam, że nie mam żadnych modów wgranych ani starych save'wów. Co robić ?
__________________
By music to the heart ;*
Zapraszam do pobierania domków: http://pl.thesims3.com/userExchange....sona=vivanasia ;D
Beatrice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2012, 15:40   #224
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Komputer może się przegrzewać pomimo "bycia czystym". Weź pod uwagę, jakie gorące jest lato w tym roku. Ja mam wiatrak pokojowy włączony całą dobę, a i tak jest za ciepło. Spalił nam się nawet dekoder do TV, wszystko przez te gorączki. Weź pod uwagę, że nawet nowa gra, nie jest aż tak wymagająca jak Simsy, one czerpią zasoby kompa do cna... Kto wie jak by się zachowywał mój pecet, gdyby nie ten wiatrak pokojowy... Są programy do sprawdzania temperatury kompa, ale nie bardzo się znam ani na tych programach, ani na tym ile powinno być prawidłowo ciepła w kompie.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2012, 19:08   #225
Beatrice
 
Avatar Beatrice
 
Zarejestrowany: 27.04.2011
Skąd: Polska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 195
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

To sie dzieje i podczas upalnego południa jak i chłodnego poranka... Chociaz w zasadzie masz rację, może trzeba będzie pomyślec ewentualnie o wymianie wentylatorka albo podłączyc jakiś wiatraczek obok pudła
Edit: W razie gdyby ktoś miał jeszcze ten problem to radzę otworzyć kompa odpięłam jeden bok, jest wentylacja - narazie problemów brak.
__________________
By music to the heart ;*
Zapraszam do pobierania domków: http://pl.thesims3.com/userExchange....sona=vivanasia ;D

Ostatnio edytowane przez Beatrice : 08.08.2012 - 11:28
Beatrice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2012, 16:32   #226
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Hej, nie wiem czy ktoś juz to pisał, ale ma problem, mianowicie od jakiegs czasu gra mi się wyłącza, czasem gra sie zacina i wyskakuje 'program sims 3 przestał działaś' (czy coś w ten deseń) Zaczęło sie to odd kiedy wrzuciłąm do gry nraasa, wywaliłam go i gra chodziła normalnie, lecz dalej się wyłącząła :/... z nraasem to nie mogłam długo pograć. Bez niego tez mi się wyłącząło i muszę co chwile zapisywac. Ostatnio ma ten woo.. coś, ten mod z tematu 'ciąża nastolatki' było, ok ale długo nie grałam, bo musiałam iść i później postanowiłam spróbowaćwrzucić nraasa, ale dalej gra mi się tnie i wwyłącza.. Może to byc spowodowane ilością dodatków? ponad 600 packages i ponad 400 sims3pack, ale nie jestem pewna bo siedze na komputerze, a simsy mam na laptopie...Mam kilka modów, gra aktualna, wszystkie dodatki, akcesoria diesel pomocy
( jeśli ktoś nie zrozumiał to przepraszam, ale pisze cała zestresowana xD)

ja to miałam jeszcze wcześniej przed dieselem :<

Ostatnio edytowane przez easey : 11.08.2012 - 09:20
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2012, 08:27   #227
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Mnie po instalacji Diesla też zaczął wyskakiwać ten komunikat niemal za każdym razem, wcześniej bardzo sporadycznie. A po wrzuceniu NRaasów to już to już w ogóle nie da się grać bo wyskakuje komunikat zanim gra zdąży się wczytać.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2012, 10:55   #228
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Witam,
Zainstalowałam simsy na nowym laptopie i mój problem jest taki, że gra się zawiesza, a następnie wyłącza po komunikacie - że the sims 3 przestało działać z powodu problemu i że windows poinformuje mnie po zamknięciu jeśli wyczai jakieś rozwiązanie. Mam wszystkie dodatki i akcesoria. Trochę dodatków z internetu. Przepatrzyłam je dashboardem i usunełam to co powoduje błędy. Jeśli chodzi o wydajność komputera to spełnia on wszystkie wymagania
ASUS
Intel(R) Core(TM) i7-3610QM CPU @ 2.30GHZ 8GB RAM, Widnows 7 - 64 bitowy.
Monitor 17

nazwa karty Intel(R) HD Graphics 4000 pamięć 2gbe więc ten problem odpada. Windows 7.

Ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną ?

Przeglądając poprzednie strony, postanowiłam sprawdzić czy nie brakowało jakiegoś składnika z końcówką dll. - brakowało. pobrałam i wydaje mi się, że poprawnie go umieściłam, dlatego, że teraz już nie ma wzmianki, że tego brakuje w pliku tekstowym, który się tworzy po nie prawidłowym wyłączeniu gry. Tym razem tworzy się coś takiego:

[Build info]
Application: Sims3
BuildTime: 2012-05-29-1130
BuildUser: codebuilder
BuildHost: SIMS-BUILD140
BuildConfig: Release
BuldVersion: 0.2.0.177
Commandline: C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\TS3W.exe


[System info]
Computer name: BEATA-KOMPUTER
Computer DNS name: Beata-Komputer
User name: Beata
EA_PLATFORM: Windows on X86
OS name: Windows XP
OS version number: 5.1.2600
OS service pack: Service Pack 3
Debugger present: no
CPU count: 8
Processor type: x86
Processor level: 6
Processor revision: 14857
Memory load: 68%
Total physical memory: 8078 Mb
Available physical memory: 2530 Mb
Total page file memory: 16154 Mb
Available page file memory: 9909 Mb
Total virtual memory: 4095 Mb
Free virtual memory: 62 Mb

[Application info]
Language: C++
Compiler: Microsoft Visual C++ compiler, version 1400
App path: C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\TS3W.exe
App version: 0.2.0.177

[Exception info]
date: 2012-08-15
time: 14.41.07
type: STACK_OVERFLOW
address: 0x771ededf "C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll":0x0001:0x0001d edf

[Call stack]

Czy komuś coś to mówi ? jakieś wskazówki ? Proszę o pomoc

Ostatnio edytowane przez beata18ns : 15.08.2012 - 13:46
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2012, 19:02   #229
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Czy ktoś pomoże? bo ręce opadają
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2012, 20:37   #230
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

A u mnie jest problem z wakacjami. Simka wyjechała do Shang Simla, tralala, pora wracać. Gra ładuje się kawałek a później pojawia się komunikat, że program przestał działać. Kiedy edytuję miasto i chcę przejść do edycji Sunset Valley - to samo. Do tego kiedy simka jest w Chinach na widoku otoczenia nie widać tych ikonek przy różnych miejscach (chodzi mi o znaczek oznaczający że w tym miejscu jest targ, świątynia itp.) Ten problem miałam od kilku lat, tylko odinstalowałam wszystkie dodatki i grałam na samej podstawie, więc nie pamiętam kiedy to się zaczęło. Ktoś wie, co się stało?
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja, błąd, pomocy, pulpit, sims3, the sims 3, wywalanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023