Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.02.2008, 19:49   #21
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy można wgrywać dodatki z neta do historii?

Cytat:
Napisał jaguska368
Achas to tak zrobie Oczywiście do TS2 umiem wgrywac dodatki
To sobie poradzisz
Identycznie się robi, z taką różnicą, że The Sims 2 jest w folderze EA Games, a Historie w Electronic Arts Pozdrawiam
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.02.2008, 22:28   #22
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: o co chodzi z tymi laptopami :/

Cytat:
Napisał Wickoo
Naiwne..

Laptopy to taki sam sprzęt jak komputery stacjonarne;
<olaboga> Założę się, że informatyki to ty nie studiujesz ^^'
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2008, 13:13   #23
Majuchowata
Guest
 
Postów: n/a
Post Pomocy!!

Czesc. Dzisiaj tak przegladam forum i natchlam sie na temat " czy mozna wgrywac dodatki do TS2H ?" czy jakos tak. i wszyscy tam pisali, ze mozna . No i ja zaczealm sobie sciagac rozne dodatki i juz wchodze w gre i jest wszystko ok. Dodatki sa, gra sie nie tnie. A teraz przed momentem znalazlam na moim kompie folder z dodatkami od mojej starej gry THe sims 2 i tam rozne dodatki typu nocne zycie. No i uradowana, ze nie bede musiala tego wszystkiego od nowa sciagac biore, kopiuje te wszystkie dodatki do folderu Downloads. No i teraz uruchamiam gre i w polowie ladowania gra sie wylacza bez zadnego bledu ;( . Czy to moze byc spowodowane od za duzej ilosci dodatkow??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2008, 16:40   #24
psychickid
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pomocy!!

Może byś spowodowane tym, ale mi się wydaje, że dodatki (z netu) np. do naocego życie nie wejdą ci, tylko to podstawy TS2.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2008, 10:04   #25
Samantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pomocy!!

Do Bezludnej Wyspy pasują dodatki takie jak do The Sims 2 oraz InSIMenator z Podróży
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2008, 13:11   #26
Majuchowata
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pomocy!!

Ale ja mam tylko The Sims 2 historie z zycia wziete...;/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2008, 14:34   #27
Samantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pomocy!!

Cytat:
Napisał MaJu$kA ^^ .
A teraz przed momentem znalazlam na moim kompie folder z dodatkami od mojej starej gry THe sims 2 i tam rozne dodatki typu nocne zycie. No i uradowana, ze nie bede musiala tego wszystkiego od nowa sciagac biore, kopiuje te wszystkie dodatki do folderu Downloads. No i teraz uruchamiam gre i w polowie ladowania gra sie wylacza bez zadnego bledu ;( . Czy to moze byc spowodowane od za duzej ilosci dodatkow??
Napisałaś, że skopiowałaś dodatki z Nocnego Życia, a te dodatki nie będą działać w Bezludnej Wyspie! Tylko takie, które działają w podstawie The Sims 2 i ewentualnie w Podróżach. Przypuszczam, że któreś dodatki psują ci grę!

Ostatnio edytowane przez Samantha : 14.02.2008 - 18:03
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2008, 18:26   #28
'Mu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Przenoszenie sima z Historii do podstawowej wersji gry

Znudziła mnie ta część historii. Zresztą czy kogoś zdziwiłam takim stwierdzeniem? Gra jest obrzydliwie uproszczona w stosunku do podstawowej wersji gry. Poza samą historią rozbitka, nie ma wiele do zaoferowania.

Jedno wciąż nie pozwala mi usunąć gry. Przyzwyczaiłam się do swej simki.
Czy można przenieść ją do podstawowej wersji gry?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.03.2008, 10:54   #29
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Rzeczy z Bezludnej Wyspy dostępne w The Sims 2

No właśnie,czy jest możliwość przeniesienia mebli,ubrań,roślin z Bezludnej Wyspy do TS2?
Bardzo proszę o jakiś konkret,zależy mi na tym,jeżeli ktoś zna sposób jak to zrobić - niechże się podzieli ze mną tą wiedzą ^^

Kiedyś na MTS2 były dostępne rzeczy z Historii z Życia Wziętych,więc sądzę że jest takie coś możliwe.

I proszę wszystkich nabijaczy postów o niepisanie "Ja też tak chcę!" "Powiedz jak to zrobić!" "No właśnie,jak to można zrobić!" itepe.
Jak ktoś odpowie,to będziemy wszyscy wiedzieć,a fali bezsensownych postów w tym temacie nie chcę.

Z góry dzięki ^^

I NIE chodzi mi o rzeczy z neta/z The Sims 2 do Historii/whatever.
Chodzi mi o to jak rzeczy Z Historii przenieść DO simsów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.03.2008, 14:19   #30
SylveX
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rzeczy z Bezludnej Wyspy dostępne w The Sims 2

To raczej niemożliwe, chyba że by szło (ale jestem na 99,99999999999% pewny że nie idzie) przenieś pliki (niewiadomo jakie) z TSHzBW do TS2. Po za tym niezgadzały by sie ceny (inna "waluta"), i do glupiej zmywarki napewno potrzebny bylby wiatrak elektryczny, no i w TS2 nie ma wymagań do prądu i wody w przedmiotach, i po raz kolejny niezgodnośc plików by była.

Cytat:
I NIE chodzi mi o rzeczy z neta/z The Sims 2 do Historii/whatever.
Chodzi mi o to jak rzeczy Z Historii przenieść DO simsów.
No cóż, raczej nie da sie dodac nowych przedmiotów, bez gwiazdki (oczywiście poza dodatkami)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023