Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.02.2024, 22:03   #1
pszemoo1
 
Avatar pszemoo1
 
Zarejestrowany: 22.02.2024
Płeć: Mężczyzna
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z Simem po aktualizacji

Witam. Dziś dostałem możliwość aktualizacji gry. Po aktualizacji z jednym z moich Simów stała się dziwna rzecz, a mianowicie jego interakcje zostały ograniczone. Z innymi Simami nie mogę wykonać żadnych interakcji. Myślałem że to wina modów więc usunąłem cały folder Mods, ale chyba problem nie w tym leży. Nawet naciskając lewym przyciskiem myszy nic się nie dzieje. Kod resetSim również nie pomaga. Naprawiałem grę przez EA App ale też nic nie pomogło. Dziwne jest to, że drugi Sim z rodziny nie ma tego problemu i może wykonywać normalnie wszystkie interakcje. Zapodaję jako przykład screen ze zwykłą skrzynką pocztową, z którą mogę wykonać tylko jedną interakcję. Drugi Sim ma do wyboru wszystkie interakcje. Przed aktualizacją wszystko było w porządku. Nie pomógł ani reinstall gry ani powrót do wcześniejszego save'a. Ma ktoś jakieś pomysły?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
PS. Simowie są łysi i nadzy bo screen był już robiony bez folderu Mods

https://*************/images/2024/02/...4ed79511d.jpeg

Ostatnio edytowane przez Caesum : 28.02.2024 - 16:06 Powód: Niedozwolony hosting; usunięto znaczniki img
pszemoo1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.02.2024, 18:37   #2
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Problem z Simem po aktualizacji

Ciężko coś znaleźć na ten temat. Gdyby wszystkie simy to miały, problemem byłby save, ale skoro to dotyczy jednej postaci, to ewidentnie tylko w niej leży problem.
Czy ten sim był wcześniej może szkieletem? Jeśli tak, możliwe, że pozostała mu jakaś ukryta cecha, która aktywowała się po aktualizacji. Na to potrzeba kodów:
1. testingcheats true
2. traits.remove_trait trait_hidden_skeleton

Daj znać, jeśli to nie to, będziemy szukać dalej, choć nie wykluczam, że to jeden z błędów pt. "Naprawmy jedną rzecz i zepsujmy pięć innych" i zostanie czekać na patcha.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2024, 22:20   #3
pszemoo1
 
Avatar pszemoo1
 
Zarejestrowany: 22.02.2024
Płeć: Mężczyzna
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z Simem po aktualizacji

Nie był szkieletem, był to pierwszy stworzony Sim z rodzinki. Niestety kod podany przez Ciebie nie zadziałał. Obstawiam że może być to wina aktualizacji bo wcześniej było wszystko ok, ale dlaczego nikt inny nie zgłasza takiego problemu? Troche to uciążliwe ze nie mogę robić żadnych interakcji z Simami a tej rozgrywki nie chce porzucać bo trochę się tym Simem "dorobiłem". Z ciekawości wybrałem jeszcze inny save z bardzo dawna gdzie mam dwóch Simów i zwierzaka i tam również jeden Sim (nazwijmy że pierwszy od lewej) nie może wykonywać interakcji. Tworząc nowego Sima i rozpoczynając nową grę problemu nie ma.
Póki co dziękuję za radę. Trzeba szukać dalej.

EDIT : Właśnie przed chwilą wjechała aktualizacja i naprawiła ten błąd. Ahh te EA

Temat można zamknąć. Jeszcze raz Kędziorek dziękuję za chęć pomocy!
__________________
Hala Madrid y nada más

Ostatnio edytowane przez pszemoo1 : 29.02.2024 - 00:01
pszemoo1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 23 (0 użytkownik(ów) i 23 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023