Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 14.12.2013, 11:10   #33
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Rudzia przepraszam od razu za tak późny koment. Miałam to zrobić wcześniej, ale stało się inaczej, wielkie sorki i wybacz mi.

Powiem tak, nie możesz skończyć tej opowieści, musisz ją pociągnąć do końca. Widzisz jak dużo ludzi się odezwało? Kochamy tą opowieść i chcemy więcej.

Przeczytałam jeszcze raz ostatnie trzy odcinki.
Jestem zaskoczona kłótnią Kitany z Subem. Właściwie nic nie powiedziała a on się wkurzył i wyciągnął wnioski. Po co tak się nakręcił? Po co, ja się pytam. Jak go lubię to zrobił głupotę, mógł nie prowokować jej do wyznań i żyć sobie przyjemnie z księżniczką w błogiej nieświadomości. Wiem, że tak nie można tego ciągnąć, ale bardzo mi się podobała ta para i chciałam sobie jeszcze popatrzeć jak gołąbki ćwierkają. Ale dobra stało się. Uniósł się honorem i ostatecznie odszedł. Kitana to już w ogóle jakaś masakra. Jak mogła dopuścić do tego żeby Sub odszedł, powinna go złapać za rękę i nie wypuścić, w dodatku błagać żeby został. Przepraszać i błagać.
Patrząc z boku wygląda na to jakby to ona się nim bawiła, taka zabawa do czasu kiedy przyjdzie do niej Hanzo. A Sub jest taki kochany, czuły, bohaterski, uczciwy, nie wspomnę już, że cholernie przystojny.
No i doczekała się, przyszedł do niej Hanzo i już pozwoliła mu się pocałować, jakoś nie widziałam żeby się wyrywała. Wiele straciła w moich oczach.
Kitana teraz musi być już z Hanzo, nie zasługuje na uczciwego Suba. Niech on sobie znajdzie nową piękną dziewczynę, przede wszystkim uczciwą i mądrą.
Tanya dostała to co chciała od Ermaca, przykre to nie tylko ze względu na sam czyn z taką zdzi***ą ale na Jade. Ona jest tak bardzo w nim zakochana i jest wstanie zrobić dla niego wszystko. A on ją zdradził. Szkoda.
Nie mógł Tanyi wziąć do piwnicy i zamordować? Nie brać duszy, tylko najzwyczajniej w świecie zamordować? Potem poćwiartować i zakopać gdzieś poza miastem? Przecież to takie proste. Nikt by się nie przejął zaginięciem tej intrygantki, nawet by się dało słyszeć oddech ulgi.
Smoke kolejny facet w rekach złej dziewczyny. Meelena omotała go całkowicie ale sama też się wkręciła, chyba się zakochała. Może jak się zakocha to się zmieni? Nie, u niej to niemożliwe. Dalej będzie mieszać. Ciekawe co ona chce od Kitany? Z tej niby przyjaźni nie będzie nic dobrego.
Powiedziała siostrzyczko, czyli pewnie jak to bywa, okaże się jej siostrą zaginioną w dzieciństwie, uprowadzoną przez kosmitów albo coś w tym stylu.

Ja jestem ciekawa jak to się dalej potoczy, czekam na kolejny odcinek. Tylko nie łącz już Kitany z Subem. Dla mnie to skończone. Ale wiadomo zrobisz jak będziesz chciała.
W każdym razie czekam z niecierpliwością i znowu obiecuję, że będę komentować na bieżąco.
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
 

Tagi
rudella xd, rudzielec


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023